نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 25 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

که ارائه پیام چیه اینجا ؟

این مقاله با عنوان “Space Coast مقامات انتقاد Brevard County coronavirus پیام” ساخته شده من خواست نگرانی در مورد Brevard County است.

اول از همه استان ها در امریکا ملزم به داشتن جامع مدیریت اضطراری طرح (CEMP) است که یک نقشه راه برای هر شهرستان پس از 9/11 و شکل گیری امنیت داخلی برای ایجاد یک طرح برای نحوه عملکرد در مواقع اضطراری است. آن مجموعه چهارم که مسئول همه چیز را که در مذاکرات به آنها که به اطلاع عمومی و غیره.

سریع جستجو در اینترنت است که به مدت خواهد شد لینک شما به چنین طرح هایی از هر شهرستان در امریکا به جز بروارد. من می توانید منابع به آن, اما نه برنامه رسمی خود را. ایجاد چنین یک برنامه است که ریشه در قانون دولت (فصل 252, Florida Statutes (دولت مدیریت اضطراری عمل می کنند). اورژانس و مدیریت مقام مسئول برای تولید سند است. هیچ مقام دولتی (در هر سطح) باید با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان تنها منبع اطلاعات است. تمام ارتباطات رسمی باید در دسترس عموم از طریق سایت و همچنین خود official Facebook page.

اورژانس بروارد هیچ گونه ارتباطات است. شهروندان بروارد هستند که بسیار ضعیف نشان داده شده توسط اورژانس مرکز عملیات و کل تیم است که تعیین شده تحت CEMP برای پاسخ.

لیزا Packard, Indialantic

عدالت اجتماعی پشتیبانی از آزادی های ما

مقاله نویس گری بیتی نوشت: در مارس 21, ستون “آزادی بیان و بحث جایگزین شده اند عدم تحمل دگراندیشان در تعقیب ‘عدالت اجتماعی است.'” او به نقل از اکونومیست فردریک هایک: “این ایده که دولت می تواند تعیین فرصت ها برای همه و …می توانید مطمئن باشید که آنها همین کار را برای همه در تضاد با تمام منطق از یک جامعه آزاد.”

بیتی امتیاز به دیکتاتوری استفاده می شود که “عدالت اجتماعی” به عنوان یک شعار برای پنهان کردن بد اعمال.

آیا معنی “عدالت اجتماعی” بی معنی است زیرا در آن استفاده شده است به عنوان یک پوشش توسط دولت ظالم? این بدان معنا است که در جامعه ما سوء استفاده توسط افراد ادعا می شود اقدام برای جامعه هرگز اتفاق افتاده است ؟

البته که نه.

عدالت اجتماعی باید تعریف شده توسط نمونه هایی از سوء استفاده توسط ظالم. عدالت اجتماعی است اساسی برای یک جامعه دموکراتیک. به این معنی مطمئن شوید که همه شهروندان می توانند رای و بدون ارعاب و یا gerrymandering. به این معنی برابر عدالت برای سفید پوستان و همه گروه های قومی. به این معنی دسترسی به مقامات دولتی و منابع برای همه, نه تنها بسیار پرداخت می شود لابی های صنعت. به این معنی نیست که قرار دادن پالایشگاه و افسردگی زباله در وسط جوامع فقیر. این به معنی گسترش آموزش با کیفیت برای همه کودکان است. به این معنی جبران گروه که حذف شدند ناعادلانه از مزایای داده شده به دیگران است.

من می خواهم به کشور متحمل شود و مراقبت و همچنین موثر در زمان مانند حال حاضر. که نیاز به عدالت اجتماعی است. آن راهنما و الهام بخش ما و ملت ما ،

جودی McCluney کاکائو

عدالت اجتماعی می تواند تهدید جامعه آزاد

تجلیل و تشکر به گری بیتی برای نوشتن و به فلوریدا امروز برای انتشار تفسیر “فشار برای” عدالت اجتماعی ” است که تهدید به یک جامعه آزاد.”

این یک روشنگر و به موقع خواندن برای همه نگران فعلی سیاست و آموزش عالی به خصوص کسانی که با شناسایی “عدالت اجتماعی” علت”.

C. W. Helfeldt, رککلدگ

و سپس این را در عدالت اجتماعی

من از صمیم قلب موافق با مقاله نویس گری بیتی نظرات در مورد تهدید به آزادی است که عدالت اجتماعی رزمندگان دنبال اما او به راحتی سرزنش نسل جوان بدون توجه به این که نسل های قدیمی تر بهره مند فوق العاده با رانندگی این کشور را غیر قابل عبور بدهی است که باید پرداخت شود توسط نسل جوان. شاید به همین دلیل افراد جوان احساس می کنند “سزاوار” تجملات جدید مانند ماشین ها و کامیون ها. آنها تنها کپی کردن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

ایالات متحده باید به آرامی و آزار مزایای تامین اجتماعی و هزینه های دفاعی با افزایش سن امنیت اجتماعی در دو سال هر پنج سال برای 20 سال آینده و برش دفاع صرف 10% در هر سال برای آینده قابل پیش بینی.

شاید پس از آن ما قادر خواهد بود به پرداخت بدهی, که ما آن را بر دوش نسل های آینده و هر نسل می توانید کسب درآمد و پرداخت هزینه راه خود را به جای اینکه زین با خرد کردن مالیات به پرداخت برای نسل های قبلی’ ناخالص غفلت است.

هیو Kroehling, جزیره مریت

آیا ما نیاز به کریستی برای روشن شدن سواحل ؟

شاید ما نیاز به سابق نیوجرسی فرماندار کریس کریستی به پایین آمده و به تمام بی ملاحظه بهار شکن و دیگر beachgoers به جهنم خاموش ساحل.

ما محلی politicos به نظر می رسد پنهان در زیر میز خود را در این یکی به عنوان فرماندار ما که اعتقاد من است در غیر این صورت انجام یک کار عالی. این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است قطعا یک عمل است که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (من با آنها تقریبا همیشه مخالف) را به شکیبایی را.

سواحل باید تعطیل شده اند دو هفته پیش. حداقل یک احتمال خیابان virus گسترش می توانست بسته شده است. من چیزی از دست رفته و یا حس مشترک خالی از سکنه محلی ما “رهبران”?

ری ذره ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>