نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 10 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

فرماندار لطفا این گزارش را بخوانید

من بسیار آشفته به خواندن در روز جمعه کاغذ که CDC 17-صفحه گزارش با خیال راحت باز کردن کسب و کار منتشر نخواهد شد. اما آنها آن را در دسترس به فرمانداران.

دانشمندان و سیاستمداران نیست باید هدایت ما از طریق این فرایند است. من دعا می کنم که رژیم صهیونیستی. DeSantis را درخواست یک کپی از گزارش و استفاده از آن به جای دنبال قدم اهسته دستور کار سیاسی است.

از آن زمان به رد Kool-Aid.

لیندا Miller, ملبورن

دموی دیدار با POTUS بیش از حد

یک نامه اخیر نویسنده با انتقاد از رژیم صهیونیستی است. DeSantis یک جمهوری خواه برای گرفتن وقت ملاقات با رئیس جمهور تهمت به بحث COVID-19 و بازگشایی فلوریدا به کسب و کار.

نمی تواند همان انتقاد بود به سمت کارگردانی Govs. کومو ادواردز و مورفی? شاید آنها فقط یک پاس از آنجا که هر سه در حال دموکرات ها?

ری ذره ملبورن

آنچه را که ما در طول سال ها آموخته?

برای بسیاری از هفته ما جامعه علمی شده است موعظه اهمیت تست و ردیابی. در عین حال کاخ سفید است نه اراده و/یا توانایی رهبری هماهنگ برنامه ملی.

در سال 1942 ملت ما القاء, قرار دارد, پوشیده, تغذیه و آموزش بیش از سه میلیون عضو جدید نیروهای مسلح ما در عین حال ما نمی تواند (یا نمی خواهد) توسعه نسبتا ساده برنامه تست و آموزش کافی پرسنل به کارکنان آن است.

تفاوت بین آن زمان و در حال حاضر — کاخ سفید رهبری است.

کن Byrnes ملبورن

جو و میکا واقعی خاموش

من می خواهم به اظهار نظر در MSNBC صبح میزبان. من تماشای همه کانال های خبری برای دریافت اطلاعات در مورد کشور ما است. من کاملا نا امید با جو Scarborough و میکا برژینسکی و غیر حرفه ای sneers هنگام گزارش اخبار.

که آیا آنها فکر می کنم آنها در حال پخش است ؟ Deplorables? من یک زن تحصیلکرده که می توانید از دیدن جنگل از درختان. چه جو و میکا هر روز انجام شرم آور است. آنها تصویر خود را به عنوان خبرنگاران با نشان دادن تحقیر خود را برای هر آمریکایی که نمی دیدن جهان به عنوان آنها انجام دهد.

از خواب بیدار جو و میکا. اگر شما می خواهید به بی طرفانه روزنامه نگار و سپس عمل مانند آن است.

پاتریشیا Lane, کیپ کاناورال

حقیقت ‘قرار می دهد رئیس جمهور در طناب’

مهم این است که در این زمان به یاد داشته باشید که ما چگونه به اینجا رسیدیم به 75,000 مرده و خانواده های آنها و تاثیر آنها در سمت چپ بر همه ما.

ما در اینجا از عدم پاسخ و عدم ثبات از این کاخ سفید. به یاد داشته باشید: “ما باید از این تحت کنترل” با توجه به رئیس جمهور و “به زودی از آن خواهد شد صفر”: 1.2 میلیون نفر و بیش از 76 ، 000 مرده است دور از صفر است.

دو وجود دارد تغییرات. یکی دکتر Fauci است به آرامی در حال تحت فشار قرار دادند به عنوان پیام خود را است همواره در تقابل و اصلاح شود رئیس جمهور. این دردناکی آشکار است که حقیقت واقعا رئیس جمهور قرار می دهد بر روی طناب.

تغییر دوم این است که شکلگیری باز از کشور است. من نمی دانم اگر آن زمان, اما من واقعا می خواهم برای دیدن ما عمل می کنند در کنار احتیاط و به دنبال علم است. متحده که در حال باز کردن در برابر علم من از ترس در حال رفتن به پرداخت افتضاح و قیمت ما می تواند به عقب در یک مربع. من هرگز امیدوار بود و دعا کرد که من اشتباه است.

مایک Vogt, ماهواره, ساحل

آیا ماسک ما آشکار سیاست ؟

همانطور که من می بینم بسیاری از همسایگان من انتخاب را به پوشیدن ماسک که برجسته توصیه می شود در آن سخت است نه به این را به عنوان یک بیانیه سیاسی از برخی از نوع.

پس از برخی از اطلاعات متناقض مقامات وزارت بهداشت اثربخشی آن است که در حال حاضر شناخته شده برای حفاظت بیشتر به دیگران نسبت به پوشنده لباس است. شاید این نشان می دهد که کسانی که با پوشیدن ماسک به سادگی نمی مراقبت در مورد دیگران, اما در واقع, اگر همه آنها را به تن ما خواهد بود بنابراین حمایت از یکدیگر گله محافظت اگر شما خواهد شد.

ما در حال تلاش برای خروج از ماندن در خانه سفارشات و رژیم صهیونیستی است. DeSantis گفت: از آن خواهد شد مراقب باشید ، بنابراین برای کسانی که از همسایه ها که احساس می کنید که با پوشیدن یک ماسک نشان می دهد کافی برای حمایت از رئیس جمهور تمایل به باز کردن اقتصاد با افزایش عفونت و مرگ و میر, من پیشنهاد می کنم آنها می توانید خرید قرمز MAGA ماسک آنلاین از تعدادی از فروشندگان. به همان اندازه به عنوان آن ممکن است آزار من ارسال کنید این امر می تواند بهتر به آلوده کردن بقیه از ما.

دانا Macklin, ماهواره, ساحل

این است که هیچ وقت برای بازی سرزنش

قرار دادن سرزنش در طول همه گیر به نظر می رسد به من به عنوان یک زباله از تلاش در حالی که این بیماری همه گیر در حال انجام است. این امر می تواند مناسب تر به نظر ما آمادگی و پاسخ پس از همه گیر شده است. ما همیشه باید برای بهبود به طوری که ما بهتر آماده برای رویداد بعدی. که مستلزم آن است که ما را بحرانی بررسی است و ما پاسخ دهند.

هنگامی که آرتور آپگار در نامه خود از آوریل 7 مسبب عدم pandemic منابع در دولت رییس جمهور اوباما, پاسخ لازم شد.

دولت اوباما مانند دیگر دولت با استفاده از فدرال لوازم طول متعدد در شرایط اضطراری از جمله چندین طوفان و همچنین H1N1 شیوع. این تخصیص بودجه از کنگره پس از آن نمی شد به اندازه کافی برای برآورده کردن نیازهای ذخیره. دولت اوباما در استفاده از پول در دسترس برای سهام نجات بخش مواد مخدر است که تولید شده توسط تولید کنندگان کوچک. بدون که تلاش کسانی که مواد مخدر می تواند تبدیل شده اند در دسترس نیست.

در حقیقت بود که بهترین انتخاب نیست اما کنگره در واقع خرس مسئولیت کمبود منابع. کنگره باید اختصاص بودجه درخواست شده است. شکست خود را به حمایت ما نیاز به یک ملی ذخایر هزینه زندگی در طول بیماری همه گیر.

همین وین, ماهواره, ساحل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>