نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 12 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

موتور سیکلت و خطرات ناشناخته

اخیر داستان از خارج از وظیفه معاون, کشته در یک حادثه در حالی که سوار یک موتور سیکلت در خدمت به عنوان یک یادآوری از خطرات ممکن است ما را به رسمیت نمی شناسد. من استفاده می شود به دوچرخه سواری خودم تا زمانی که من شروع به دانشکده پزشکی و کشف چگونه از آن خطرناک است.

در هر ساعت از سفر موتور سیکلت سواران هستند 30 برابر بیشتر احتمال مرگ در یک تصادف از رانندگان خودرو. برای دوچرخه در “supersport” class نسبت بیش از 100 به 1. در نتیجه تقریبا همه از 500 موتور سیکلت که از دست داده اند زندگی خود را در فلوریدا در جاده به طور متوسط یک سال زنده خواهد بود اگر آنها رانندگی یک ماشین یا کامیون. دلیل اصلی این است که سوار حتی با یک کلاه است که عملا هیچ حفاظت در مقایسه با راننده. آمریکایی ها حق دارند به خطر جان خود را در ورزش های خطرناک اما زندگی دیگران نیز در خطر است.

در این مورد یکی از مسافران در این خودرو فوت کرد اما معمولا بیشتر از آن است که سوار را به خانواده و فرزندان خواهد شد که رنج می برند و همچنین به عنوان راننده دیگر که ممکن است به اتهام قتل. این واقعیت است که شما نمی شد “مقصر” در این حادثه خواهد بود سرد راحتی.

اگر شما می خواهید به سوار و یک خانواده, لطفا مطمئن شوید که آنها آگاه هستند خطر واقعی است و قبول است که به شما این است که ارزش خطر است.

دانیل Woodard, جزیره مریت

‘زندگی خطرناک است’

من با دیدن نامه در کاغذ از افرادی که می ترسند به بازگشایی چرا که بیشتر مردم ممکن است بمیرد و آن را شخصی با پرسیدن “چه می شود اگر آن را یکی از خانواده شما؟” چرا که آنها همیشه در حال ترک خانه های خود را ؟ اگر ما بسته باقی می ماند چگونه بسیاری از می میرند ؟ اگر ما بازگشایی تحت شرایط کنترل شده چگونه بسیاری از می میرند ؟

پاسخ به هر دو پرسش است که هیچ کس نمی داند. وجود دارد هیچ راهی برای اندازه گیری تفاوت مگر ما بسته باقی می ماند و تعداد کسانی که آلوده می شوند و می میرند و سپس ساعت برگردید و بازگشایی شمارش تعداد و اندازه گیری تفاوت.

غیر ممکن است. قبل از این ویروس همان کسانی که مردم رو در اتومبیل خود را و سوار جایی دانستن آنها می تواند در کشته خراب و یا می تواند بیش از اجرا و کشتن کسی. به آنها اجازه دهید فرزندان خود را از رفتن به بازی و رفتن به مدرسه دانستن بچه ها کشته می شوند هر روز انجام این فعالیت ها است.

زندگی خطرناک است, بدون توجه به آنچه که ما انجام دهد و ما اقدامات احتیاطی را به منظور کاهش خطرات. ما با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی که ما بازگشایی شده است. این افراد همان کسانی که می ترسند به بازگشایی در حال رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها که بدان معنی است که آنها با قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری نسبت به ماندن در خانه.

حقیقت این است که بسیاری از کسب و کار می تواند باقی مانده اند باز با استفاده از همان اجتماعی فاصله روش که ما در اصطلاح ضروری کسب و کار. همه کسب و کار و مشاغل ضروری برای کسانی که داشتن و یا انجام آنها.

زندگی به خودی خود یک خطر است.

Robert A. جزئی میمس

بهداشت و درمان دفاع شده است فلج

در نامه خود از مارس 29 جیم سنگ می گوید: رئیس جمهور تهمت نباید سرزنش برای فقیر دست زدن به این “چینی آنفولانزای همه گیر.” او می خواهد به می دانم که اگر “هر دولت نگاه سیاسی کریستال توپ و پیش بینی تهدیدات احتمالی در سراسر جهان همه گیر?”

پاسخ این است که بله. بهداشت جهانی امنیت و Biodefense واحد — مسئول همه گیر آمادگی — تاسیس شده در سال 2015 توسط رئیس جمهور باراک اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس به گزارش رویترز’ واقعیت-چک کردن. آن منحل شد و در سال 2018 با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آن مدیر ارشد, بث کمپبل گزارش داد که شوکه شده بود که آن را منحل پس از آن به سمت چپ آمریکا “کمتر آماده برای بیماری های همه گیر مانند COVID-19.”

یا نه رئيس جمهور تهمت می دانستم که در مورد آن بین بردن این حیاتی برای اجتناب از دست زدن به یک بیماری همه گیر رخ داده در سازمان دیده بان خود را. او به ارث برده یک ابزار برای دفاع از ما به سلامت از بیماری های همه گیر. او به طور کامل از آن استفاده کنید شاید به ضرر همه ما است.

جودی McCluney کاکائو

رهبری در حال حاضر از طریق لنز از گذشته

همانطور که ما جشن سالگرد 75 از سومین روز در مه 8, ما تا به حال تا حد زیادی به توان خدا را شکر.

در آن زمان در سال 1945 کشور ما تا به حال تنها حدود 140 میلیون نفر اما 16.1 میلیون نفر بودند ، ما در حال حاضر کمتر از 400 نفر از کسانی که جانبازان هنوز هم زنده است. متاسفانه بیش از 70 میلیون نفر کشته شدند که در جنگ. VJ روز رخ داده است حدود دو ماه پس از پنج روز است.

در طول سال های پس از پایان جنگ جهانی دوم ما برجسته رهبری اعم از نظامی ما و دولت است. ما همچنین کمک به ایجاد سازمان ملل و ناتو و سازمان که هدف این بود برای ایجاد یک بهتر و امن تر جهان برای دموکراسی است. این واقعیت است که WW سوم رخ نمی دهد می تواند تا حد زیادی نسبت به این ترتیب با همکاری.

در سال های پس از جنگ جهانی دوم ما نیز تا به حال بسیاری از وحدت ملی به دلیل رهبری از رئیس جمهور ترومن و در نهایت رئیس جمهور آیزنهاور; که اقدامات خود را با تمرکز بر آوردن آمریکایی ها با هم.

من امیدوار هستم که ما می توانید به دست آوردن مجدد برخی از این وحدت و گرد هم می آیند به عنوان یک کشور پس از این بیماری همه گیر.

من امیدوار هستم که برای فرزندان و نوه های ما که کسی را قدم تا که نقش رهبری. رئیس جمهور فعلی ثابت شده است او قادر است. آیا او به یاد داشته باشید که باک متوقف می شود و با او و این که رهبری آغاز می شود با رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا?

هری Deffebach ملبورن ساحل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>