نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 13 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

که می تواند یا نمی تواند بازگشایی: ما نیاز به وضوح

من نمی حسادت بحرانی تصمیم گیران به این بیماری همه گیر است که قطعا قابل توجه و رویداد بی سابقه است. هر تصمیم گیری ساخته شده است که اثرات همه ما در برخی از راه یا دیگری.

با این حال بسیاری وجود دارد که تحت تاثیر, بیشتر از دیگران به سادگی بر اساس حرفه خود انتخاب کنید. از بسیاری از گزارش های من را دیده اند این ویروس را به احتمال زیاد خواهد بود حلق آویز در اطراف برای یک مدت طولانی (حتی به سقوط). اگر این درست است, سپس آن را کاملا روشن چرا آن را خوب است برای بازگشایی برخی از کسب و کار در حال حاضر و نه دیگران. باید این پیش بینی را تغییر داد به طوری که در چند هفته ویروس دیگر نمی خواهد یک تهدید و بقیه را در حال حاضر خوب به بازگشایی?

اگر اضافی انتظار می رود گسترش تحقیق و بحث با توجه به تازگی مجاز reopenings و سپس به لحاظ نظری این شرایط ممکن است حتی کمتر مطلوب در طول چند هفته آینده از آنها در حال حاضر. بر اساس این منطق کسانی است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای باز کردن ممکن است هرگز قادر به بازگشایی شده است. این استراتژی به نظر نمی رسد به درک بهتری در مورد تحت چه شرایطی یک کسب و کار به منزله یک تهدید و تحت چه شرایط آنها نیست.

همه کسب و کار اعمال می شود برخی از سطح از کنترل است که کاهش گسترش یافته است. یک سالن حرفه ای با ماسک و دستکش است بیشتر در معرض خطر از گسترش این ویروس از یک دندان. من فکر می کنم ما نیاز به وضوح بیشتر در چه شرایط تعیین می کند که معیشت آنها مجاز به زنده ماندن هستند و کسانی که نمی.

مایکل هیلیارد پالم بای

راه اندازی یک سوال

به درک عمق: کلانتر Ivey است که همه برای باز کردن سواحل و برای دعوت از مردم برای آمدن به فلوریدا به تماشای آینده فضایی سرنشین دار راه اندازی. اما امن ترین راه اندازی منطقه مشاهده یکی در بندر کاناورال بسته بود زمانی که آخرین موشک SpaceX آغاز شد.

چرا ؟

Jeane رایلی کیپ کاناورال

باز اطلاعات در COVID-19 در فلوریدا

اخیر خود سرمقاله بسته شدن “DeSantis [باید] اثبات این دولت آماده است…” درست است اما تنها قابل اعتماد راه او می تواند انجام دهد این است که اگر دولت انتشار داده های پزشکی شهرستان: جدید و زمان عفونت های جدید و به روز, مرگ و میر, بهبود. با این حال منابع خبری به تازگی گفت: بازرسان پزشکی’ گزارش در حال سکوت توسط دولت.

یک دوست بسیار نزدیک شده ویدئوها از پزشکان ادعا می کنند که ویروس “خطرناک نیست: و ایالات متحده باید به طور کامل بازگشایی شد. به من گفت: او را به انجام بهتر چون من بحث مربی را زیر سؤال می داده. دوست من گفت: “خوب رها کردن داده ها. در نظر گرفتن امتیاز از استدلال های خود را. آنها ایستاده به پزشکان است.” من پاسخ داد: “نه. داده های نقطه ای. بدون داده های معتبر وجود دارد و نه استدلال. بدون بررسی دقیق وجود دارد و نه استدلال.”

گزارش گسترده است که ملی ما توانایی برای نظارت بر بیماری کاسته شده است از سال 2017; سرمقاله خود جزئیات کاهش در بودجه دولت و برگشت 10 سال است. نقطه ای که فلوریدا باید تشخیص دهد که این یک تصمیم سیاسی به (تا حدودی) باز شهرستان و دولت است. آن است که پزشکی; اگر آن را به آنها ارائه داده است. آن اقتصادی نیست; اگر آن را به آنها ارائه داده است. Blustering و قلدری به نظر می رسد ارتباطی است که سیاستمداران ما پاسخ دهند. نه دلیل. و قطعا نه قابل اثبات داده است.

یک واکسن شش تا 18 ماه پس از تست و تماس با ما-ردیابی ارائه تنها تضمینی که دولت راستگو. بدون که این معلم را در خانه بمانند.

کریستوفر رابین (کیت), Adams, ملبورن

‘چیزهای رایگان است رایگان’

اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که دولت کنترل سوسیالیسم است فقط سعی کنید برای خرید کاغذ توالت, bleach, گوشت, پوشک, مواد ضد عفونی کننده و یا هر گونه دیگر کالاهای اساسی هستند که سخت به آمده است. نگه داشتن در ذهن این کمبود رانده ذهنیت گله و مستقیم کنترل دولت.

اما سوسیالیسم آثار مستقیم کنترل دولت از تولید و توزیع کلیه محصولات. هیچ انگیزه ای برای تولید و یا کارگران را در دسترس این محصولات به مصرف کننده به طور مستقیم. بنابراین اگر شما فکر می کنم نان خطوط هرگز به این کشور فکر می کنم دوباره. مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای به خاطر چیزهای رایگان است و رایگان نیست. آن می آید با یک قیمت بزرگ.

جورج نولان تیتوسویل

ایران و کسانی که لوازم اضطراری

ارجاع این نامه توسط آقای آپگار در مارس 7 مقاله: نامه خود ادعا میکند که “رئیس جمهور اوباما را دیدم هرگز مناسب برای پر کردن این لوازم اضطراری” برای مقابله با این بیماری همه گیر.

لطفا در مورد اینکه آیا دولت اوباما درخواست بودجه برای این منابع و یا اینکه آیا جمهوری خواه به رهبری کنگره موفق به ارائه که بودجه. با توجه به این که فرماندار جمهوری خواه از فلوریدا است که در حال حاضر در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا قطع بودجه بهداشت عمومی در فلوریدا, من حدس می زنم که از آن شده است که جمهوری خواهان چه کسی مسئول ترک کمد لخت, به خصوص از آنجایی که آنها تا به حال در مجموع کنترل دولت فدرال از سال 2016 تا 2018 و هنوز موفق به تامین مالی این لوازم است.

قیمت T. بینگهام ملبورن

نفرت برای POTUS ابر تصمیم گیری

در مارس 9, مقاله, نامه ای از باب تامپسون منتشر شد اشاره به واکنش های متفاوت در مورد تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی در مقابل کریستین Blasey فورد.

جدید وجود دارد و در اصطلاح حقوقی برای این نوع از نابرابری: توجیه نفاق.

آن رخ می دهد اغلب در کسانی که سطح دشمنی با رئیس جمهور تهمت supercedes همه چیز است.

رابرت جکسون رککلدگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>