نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مارس 16 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

“شما می دانید مته’ برای کمک به IRL

هر Brevard County ساکن باید حفاظت از تالاب رودخانه هند و نه صرفا با تکیه بر بودجه برنامه های. جان بایرون ستون های اخیر درست بود در اشاره به نیاز در حال حاضر برای کمک به ما برنامه های مختلف اما اگر ما به عنوان افتخار ساکنان می تواند ما را قبول فرد نقش های ما می تواند حتی بیشتر تاثیر است.

شما باید بدانید که مته در حال حاضر:

کمتر کود بهتر است … و یا هیچ کدام.

کمتر آفت کش ها بهتر هستند … و یا هیچ کدام.

کمتر چمن و طبیعی تر محوطه سازی بهتر است.

کمتر زهکشی از حیاط خود را بهتر است.

یک نظارت به درستی کار سپتیک بهتر است.

این چیزهایی که همه باید انجام شود به عنوان یک نیاز برای زندگی در این شهرستان است.

بودجه و دیگر افراد انجام کار ما این است که تنها بخشی از راه حل است.

لایحه Kirwin ملبورن ساحل

خوب به دنبال موز رودخانه

گاهی اوقات آن را خوب است برای شنیدن در مورد چیزهای خوب اتفاق می افتد. خوب این چیزی است که من باید گزارش.

آب در رودخانه موز, جایی که من زندگی می کنند روشن است و تمیز. وجود دارد صدها هزار نفر از کوچک باعث شنا کردن ماهی در سندی shoals. پلیکان در حال ساخت یک سفر روزانه به علوفه برای ماهی در حرا و دریا دیوار. حتی comorants بازگشته اند پس از آنها می توانید در زیر آب. هر از چند گاهی یک ری شنا و دلفین ها تقریبا روزانه بازدید از این تالاب.

کار بزرگ موز رودخانه ساکنان; کار بزرگ Brevard County است. نگه دارید تا کار خوب — تمیز نگه داشتن آن.

ویلیام Schwarze کیپ کاناورال

ماسک باید اجباری در خدمات غذایی

من می خواهم اضافه کردن افکار من به بریت Kennerly خوب مقاله در مارس 11 مقاله.

به عنوان یک 78-سال-مرد من نمی فهمم چرا از آن نیست اجباری برای کارکنان خدمات مواد غذایی به پوشیدن ماسک. من احساس می کنم که من ماسک نه تنها کمک می کند اما همچنین محافظت از کسانی که در اطراف من. مردم ملزم به حفظ شش فوت از جدایی از یکدیگر را از طریق اجتماعی فاصله که من با آن موافق. اما نباید آن نیز اجباری است که تمام مواد غذایی پرسنل ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که آنها در حال آماده سازی و یا سرو غذا در یک رستوران ماهی یا گوشت در بازار و…. با مواد غذایی در اینچ از چهره خود را?

بیایید با ملاحظه دیگر مردم و نگرانی های بهداشتی.

پل بارکر جزیره مریت

نمی قیمومیت دیگران, ساحل, رفتار

این علامت می گوید: “اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به در ساحل … شما به اندازه کافی خوش شانس!”

ما به طور منظم پیاده روی ساحل و گاه به گاه اقیانوس شنا همواره باقی می ماند و بزرگ است. شن و ماسه و دریا با لهجه اقیانوس اسپری. خانواده ها و دوستان در حال خنده و بازی و داشتن سرگرم کننده است. این روزها همه حال مراقب باشید خود را حفظ فاصله مناسب و های مثبت و دوستانه با سلام. وجود دارد احتمالا چند بد بازیگران در خارج وجود دارد, اما آنها باید تعداد بسیار کمی.

بنابراین من درک نمی کنم مهمان نویس خانم سیندی هلمز’ روز شنبه خود را به نوبه خود پیام از نگرانی است که همه beachgoers نیست پوشیدن محافظ پوشش صورت. من او را نمی بینم پزشکی اعتبار ذکر شده پس خانم هلمز باید بر این باورند که او شخصی مراقبت های بهداشتی شیوه باید قانون برای همه است.

اگر او ترس از او همنوعان بیش از حد بزرگ است, او باید انتخاب کنید ساکت تر حضور برابر و یا کمتر از جمعیت در منطقه ساحل. من را تشویق خانم هلمز به ادامه برای لذت بردن از بزرگ ما سواحل فلوریدا. ساحل محیط زیست می کند و بسیار برای بالا بردن ارواح ما. اما ما نمی توانیم دیدن بسیاری از لبخند و خنده و آواز هستند خفه و اگر همه ما با پوشیدن ماسک در حالی که با خیال راحت شش فوت دور.

در این زمان نامشخص لطفا نه قضاوت. لطفا انجام نمی شود بیش از حد بحرانی و یا عمل به عنوان یک downer. آیا نمی شود یک ساحل افاده. به عنوان آهنگ را تشویق می کند ما, “don’t worry, be happy!”

John L. Sandman, کاکائو, ساحل

POTUS نشان می دهد رهبری

یک نامه اخیر گله و شکایت است که رئیس جمهور تهمت نمی پوشیدن ماسک برای محافظت از عوامل سرویس مخفی. اما رئیس جمهور این است که آزمایش روزانه برای COVID-19 و نویسنده می دانم که اگر او نبود اقامت در یک MSM اطلاعات غلط حباب.

نویسنده در ادامه به آدرس “تئوری های توطئه” چنین به عنوان کودتای دموکراتیک است که اتفاق می افتند قبل از چشم ما. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب ممکن است درمان برای ویروس ها. یکی از این درمان بود “با استفاده از نور داخل بدن است.” وقتی خنده درگذشت پایین ما متوجه شدیم که شرکت در حال کار بر روی قرار دادن نور UV به بدن برای کشتن ویروس ها. پس از اشعه ماوراء بنفش نور جان تمام ویروس ها و واکسن مورد نیاز است برای هر یک ویروس جدید, اهمیت آشکار است.

POTUS است که جرم با استفاده از مبهم lang.uage اما او هرگز پیشنهاد استفاده از Lysol و یا هر گونه مواد ضد عفونی کننده در بدن است. اما سخنران پلوسی وانمود او و ساده لوح او را باور داشت.

نویسنده همچنین در مورد شکایت تهمت فقدان رهبری است. که می آید به عنوان یک شگفتی برای کسانی که به تماشای روزانه و جلسات برگزار شده توسط رئیس جمهور. هر روز ملت مطلع شد COVID-19 وضعیت. POTUS به کارگردانی و ساخت و ساز قابل حمل و بیمارستان و استفاده از دو بیمارستان کشتی و ساخت ماسک و لباس و هواکش.

حتی فرمانداران از نیویورک و کالیفرنیا و چند ایالت دیگر در ستایش POTUS رهبری است. یک روز پس از این که اعلام COVID-19 اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن ، او نیز ممنوع سفر از منبع ویروس — چین. برای آن که خود را مخالفان او را به نام یک نژادپرست است. حتی زمانی که او در او انتقاد شده است.

Jack Ward, ملبورن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>