نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مه 26, 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سن غیر ضروری کارگر

مجموعه ای از ماشین زمان به ژانویه سال 2020 است. ایالات متحده پررونق بود. استخدام در بالاترین رکورد بیکاری و رکورد پایین; ما در مجازی اشتغال کامل. سپس یک ابر تیره شروع به رفت و برگشت جهان است. “متخصص پزشکی افسران” پیش بینی کرد که میلیون ها نفر می میرند و بیمارستان های ما خواهد بود بیش از حد. به صرفه جویی در جهان ما تا به حال به “صاف منحنی.” به سادگی مراحل را برای به حداقل رساندن تاثیر در بیمارستان. این ایجاد شده اجتماعی فاصله و furloughing “غیر ضروری کارگران است.”

تصور کنید یک روز شما به طور کامل به کار ارائه خدمات مورد نیاز در یک رستوران و روز بعد به شما گفته است که شما “غیر ضروری است.” حتی رستوران شما مشغول به کار برای این است که “غیر ضروری است.” بدون تقاضا برای محصولات شما و کارفرمای شما ارائه توزیع کنندگان تا به حال هیچ مشتریان شد و “غیر ضروری است.” بدون کسب و کار توزیع کنندگان با اتکا بر تولید کالا شد ‘”غیر ضروری است.” اگر کسانی که تولید کنندگان کشاورزی مبتنی بر بازار برای آن دسته از محصولات غذایی از بین میره. این وقفه در توزیع مواد غذایی نمی تواند روشن و خاموش با یک سوئیچ. آن را ماه اگر نه سال به طور کامل کاشت مجدد ساخت و دوباره عرضه مواد غذایی خط.

رستوران-به-مزرعه نمونه تنها یکی از بسیاری از. به طوری که “غیر ضروری” رستوران کارگر انبار کارگر و کشاورز و یا “کارشناس طراح” که در پیش بینی بحران که نمی رخ می دهد ؟ بیش از 36 میلیون نفر از مردم از دست رفته اشتغال و 100,000 کسب و کارهای کوچک به طور دائم بسته شده است.

آیا هر کس دیگری احساس ما stampeded به انجام کاملا غیر ضروری ؟

Jack Ward, ملبورن

چه نمره ؟

در مورد بازی از 70 تیم جوانان در مسابقات بیس بال در Viera آخر این هفته شهرستان کمیسر کورت اسمیت بیان شد که این رویداد را “ارائه بزرگ مالی افزایش به محلی هتل ها, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.”

این شرح است که شهرستان ما دارای منافع در اینجا در قالب قرارداد خود را با ایالات متحده تخصصی ورزشی در ارتباط است که خواستار ورزشگاه معامله باید پرداخت شود و حداقل در بخشی از طریق USSSA-تولید اتاق هتل شب.

در حال حاضر که بازی بیس بال در USSSA Space Coast پیچیده در نظر گرفته “ضروری” فعالیت توسط فرمان دولت به نظر می رسد زمان مناسبی برای درخواست کارت امتیازی در USSSA عملکرد تا کنون.

این سازمان شده است زندگی می کنند تا به آن پایان big buck$ مجموعه ورزشی مقرون به صرفه است ؟ یا نه ؟

داگ Lang Viera

ضرب و شتم COVID-19 موج دوم

من یک فن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما من تحسین برخی از چیزهایی که او انجام داده است مانند توقف سفر هوایی از چین هنگامی که دیگران فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب است.

در این هفته او اعلام کرد که او در حال رفتن به اجازه می دهد موج دوم flareup از COVID-19 تعطیل اقتصاد برای بار دوم.

من فکر می کنم که ایده خوبی است و با پیروی از دستورالعمل CDC باید آن را ممکن است برای کنترل موج دوم و یا هر flareup.

من فکر می کنم وجود یک برنامه به طور بالقوه نقص جدی در برنامه: تماس با ردیابی. تقریبا هر محافظه کار من صحبت کرده گفت که آنها نمی خواهد تماس با پشتیبانی ردیابی به دلیل آن است که نقض آزادی های مدنی خود را.

چه مشکل است. مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات ها و جمهوری خواهان و مستقل همه می خواهند کشور را به باز کردن و باز بماند با خیال راحت. به نظر می رسد به اتفاق آراء.

به جز یک مشکل: اگر محافظه کاران تحریم تماس با ردیابی نگه داشتن کشور باز در موج دوم (و یا حتی یک flareup) می تواند بسیار پر هزینه تبدیل در شرایط زندگی از دست داده است.

Al Genchi غرب ملبورن

یکپارچگی داده ها

با تشکر از فلوریدا امروز برای شما در ادامه و آموزنده پوشش اتهامات ساخته شده توسط دانشمند داده Rebekah جونز مربوط به تلاش توسط مقامات دولتی دستکاری فلوریدا COVID-19 داشبورد وب.

متاسفانه به جای پرداختن به اتهامات جدی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به تصویب رسید depressingly قابل پیش بینی تاکتیک مسواک زدن آنها را کنار گذاشته و pivoting بلافاصله به حملات جونز زندگی شخصی. من امیدوارم که فرماندار انتظار ندارد من به اطمینان می شود توسط خود ادعا می کنند که او از کار اخراج شد برای نافرمانی و این که “او نمی گوش دادن به افرادی که خود را مافوق” هر آن ممکن است.

ری لیمان پالم بای

در کاهش استرس

در مورد مقاله ای که به نظر می رسد در مارس 21 مورد سن متوسط بودن بیشتر زمان استرس زا از در 1990s من در بر داشت یک راه حل ساده.

برای سه هفته گذشته من شده اند در Facebook و یا دیگر رسانه های اجتماعی, و من را محدود خودم به تماشای تنها 30 دقیقه محلی و شبکه خبر (یا چه می گذرد برای آن) در هر روز. آن را انجام شگفتی برای من سطح استرس. سعی کنید آن را با این نسخهها کار.

Martin S. نواک Viera

لایحه میک

چگونه این مرد یک رادیو میزبان یا مهمان نویس فراتر از من است. او نشان داده است او بی احترامی برای زنان بارها و بارها توسط خود بدنام کردن نظرات که من حدس می زنم او می یابد به تواند سرگرم کننده بیش از این دوره از Harvey Weinstein/#Metoo امور و مانند او به طور مداوم درصدد هر چیزی که در واقع به مسائل واقعی مردم است.

او همه چیز در مورد عدم تمایل “دولت بزرگ” را به کنترل ما است اما به نظر می رسد که سر خود را تا کنون تا بی کفایت رئیس جمهور فعلی را پشت سر که او را نمی توانید ببینید ، بسیاری از نظرات خود را به طور کامل بی اساس و او فقط به طور مداوم به نظر می رسد می خواهم به فکر می کنم خود را به سرگرم کننده است.

او نه. در راه هر شکل یا فرم. من در میانهی شب بیشتر از هر چیزی او تا به حال به می گویند به بخش, الهام بخش, تفکر برانگیز و نه حتی کمی جالب است. با توجه به یک انجمن عمومی به عنوان این مرد شما را برای امید بیشتر. من حدس می زنم برخی از افراد فقط شانس به همه چیز و هیچ کس مراقبت به اندازه کافی به آنها را حذف کنید.

آن را فقط به نظر می رسد مانند او می خواهد به شنیدن صدای خود و دریافت pats در بازگشت از افراد همفکر است که بسیار می گویند یا نه.

کیت قهر کردن نخل Ba-

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>