نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 27 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

افکار تاریخی راه اندازی روش

با تمام شور و هیجان از آینده SpaceX crewed راه اندازی چند افکار:

مبادا فراموش کنیم رئیس جمهور اوباما باز floodgates برای شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس نه مغلوب ساختن پیشی جستن. همه او انجام داده است زانو ناسا به ثانویه وضعیت پشت SpaceX اعتماد آنها را با راه اندازی مسئولیت. با فرض اینکه همه به خوبی می رود, مغلوب ساختن پیشی جستن را کامل اعتبار شاید با یک رژه پایین خیابان پنجم در نیویورک و یک کمپین صحبت کردن نقطه-نوع عینک.

یک فکر در Elon Musk: وجود خواهد داشت بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در این که یک شرکت خصوصی موفقیت است. SpaceX دریافت کرده است میلیاردها دلار های مالیاتی ما به طراحی یک فرمان ماژول شبیه به آپولو را 50 سال پیش تنها به روز شده برای سال 2020 فن آوری و فرار میکنند ،

در بالای این, yahoos فریاد “بیا اینجا” در حال تشویق جمعیت برای جمع آوری نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که آنها به خانه است. چه غمگین و احساساتی.

لایحه Lundell هندی هاربر بیچ

می خواهید کسب و کار من? پوشیدن ماسک

نامه ای سرگشاده به بروارد کسب و کار: من می خواهم به بازگشت به فروشگاه خود را برای کسب و کار خود را به عنوان شما بازگشایی شده است. من همیشه در انتخاب محلی بیش از یک زنجیره و یا آنلاین اگر من می توانم. برخی از شما را انتخاب کرده اند به پوشیدن ماسک و باید کارکنان خود را به طوری که برخی از شما نیست. من واقعا می خواهم به سرپرستی کسب و کارهای محلی بار دیگر — اما مگر اینکه شما و کارکنان خود را در حال پوشیدن ماسک, من فقط نمی تواند.

من در اینجا به استدلال می کنند سیاست های ماسک — من فقط به شما می گویم آنچه من و بسیاری از همسایه ها انجام می دهند به طوری که شاید شما را درک چرا ما خود را در فروشگاه ها و رستوران ها و کسب و کار. سی و پنج درصد از بروارد ساکنان در “در گروه در معرض خطر” — یک چهارم بیش از سن 65 سالگی و اجازه دهید اضافه کردن یکی دیگر از 10 ٪ برای دیابت و بیماری های قلبی آسم و سرطان و غیره. آن را سخت به پوشیدن یک ماسک و این نشان می دهد که به شما احترام بگذارند و در مورد مراقبت از مشتریان خود را.

بروارد COVID موارد هنوز هم در حال افزایش و نه در مارس 23, پنج بیشتر در مارس 24, مرگ دیگری در مه 25. من صحبت کردن در مورد یک نیاز است که مشتریان خود را ماسک می پوشند. من واقعا می خواهم به سرپرستی مغازه های محلی و رستوران ها و کسب و کار دوباره به جای فروشگاه آنلاین. همه ما انجام دهد. اما بدون کارکنان با پوشیدن ماسک, بسیاری از ما به سادگی نمی تواند.

لطفا نظر مشتریان خود را. با تشکر از شما.

استیسی تیز کیپ کاناورال

فقط در یک ماه ‘ایمنی net رفته بود’

من فقط می خواهم به یک نظر از بیکاری غرامت موضوع رو فلوریدا. برای سال, هر دو در اینجا در فلوریدا و من مطمئن هستم که در کشورهای دیگر سیاستمداران و بسیاری از شهروندان شرور و اهریمن افرادی که ادعای خسارت. فعال توسط رای دهندگان که تجدید انتخاب آنها سیاستمداران اساسا gutted سیستم; ساخته شده آن را بسیار دشوار است برای درخواست مزایای و محدود پرداخت.

حوادث دو ماه گذشته به ارمغان آورد و سیستم بانكی. در این دوره از یک ماه demonizers شد شیاطین به دنبال جبران و ایمنی net رفته بود. سیاستمداران البته ادعا می کنند اقدامات خود را کاهش مالیات اما باید مالیات خود را واقعا تا به حال شده است کاهش می یابد و یا کسب و کار تصویب مالیات بر پس انداز به مصرف کننده ؟

لئونارد شیفر کاکائو, ساحل

سند, سند, سند

در مورد Rebekah جونز: چه کسی است که صادقانه در این حادثه جونز oe Shamarial Roberson, اسکات پریچارد و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis?

اگر این اطلاعات درست است باید آن را در دسترس عموم است. شرکت فرماندار در حال حمله به او را شخصا. ما ممکن است تجدید نظر در رای دادن به او دوباره. آنچه این می گوید کارگران است که سند همه چیز در مورد کارفرمایان سعی و چوب آن را به شما.

جکی Elmore تیتوسویل

Coronavirus است که هنوز هم یک تهدید

آنچه که ذهن ترا درهم میشکنند برای من: فقط به این دلیل که رئیس جمهور و فرماندار باید باز کرد تا اقتصاد به نظر می رسد مانند یک سوئیچ شده است flicked در بسیاری از مردم مغز آنها را که منجر به این باور است که coronavirus دیگر تهدید. من مردم رفتن در اطراف بدون ماسک, بدون, اجتماعی, فاصله, فقط به عنوان اگر همه گیر شده است.

آن را بیش از.

کارن وایتهد ملبورن ایجاد کرد

بیشتر در زمان کوتاه تر به عنوان ما سن

دکتر سو میترا ستون در مارس 14 موضوع فلوریدا امروز بسیار عالی است اما او نتوانست به ذکر شایع ترین علت, به همین دلیل ما “کوتاه تر” به عنوان سن.

درست است که در برخی موارد از دست دادن قد می شود, آیا به پوکی استخوان است. مهره های ما گاهی اوقات آنقدر ضعیف است که آنها توسعه microfractures که باعث می شود استخوان ها به حل و فصل و یا سقوط. این است که خیلی بیشتر در زنان شایع است.

دلیل اصلی اکثریت قریب به اتفاق مردم از دست دادن ارتفاع است و از آنجا که دیسک های بین مهره ها در ستون فقرات اب چیزی را گرفتن و فشرده سازی. از دست دادن قد تدریجی است. آن را می توانید شروع به عنوان اوایل به عنوان ما 30s, اما آن را به طور معمول شروع می شود در 50s و 60s و آهسته و پیوسته روند. ما به طور معمول از دست دادن حدود نیم اینچ در هر دهه است. پس از سن 75 ممکن است به از دست دادن یکی دیگر از اینچ در یک دهه.

تحقیقات از “بالتیمور بررسی طولی پیری” نشان داد که زنان به طور متوسط 2 اینچ بین سنین 30 و 70 (و بیش از 3 اینچ با سن 80). مردان از دست داد کمی بیش از 1 اینچ در سن 70 (و 2 اینچ 80). اینها به طور متوسط. واقعی از دست می دهد می تواند بسیار متغیر است. برخی از مردم از دست دادن یک اینچ یا بیشتر در یک دهه برخی از کوچک تنها پس از سن 60 یا 70 و چند نمی کوچک در همه (خوش شانس آنها).

آخرین نکته: حتی تدریجی مسطح از طاق پای ما می توانیم برخی از افرادی که کمی کوتاه تر.

William L. دیوار, M. D.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>