نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 28 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

DAV آمد از طریق معلولیت ادعا

من فکر کردم این امر می تواند مفید به جانبازان که درخواست برای ناتوانی ادعا می کند با VA بدانید که وجود دارد مقدار زیادی از تجربه و تخصص وجود دارد که در دسترس است.

من اخیرا با کمک معلول سربازان آمریکایی (DAV) از طریق چند تا از دفاتر خدمات و نتایج قابل توجه بوده است. من خیلی با خودم دریافت ادعای ناتوانی و من امتیاز در 60٪. زمانی که من تماس DAV VSO در سنت پترزبورگ من در بر داشت یک افسر بود که آگاه و خلاق و تهاجمی است. از طریق او و دیگران من مطرح شده و من درصد به 80 درصد است. اما واقعی خود را به کمک آمد زمانی که من صحبت می کرد به افسر دیگر و با استفاده از چیزی است که من تا به حال هیچ دانش او مرا به 100%. که با انجام یک مکالمه در مارس 7; این ایمیل از فرم های جلو و عقب; ارسال آن اشکال در ظهر روز 8 مارس و یک تماس تلفنی در 4:30 بعد از ظهر همان روز با من تایید.

من می دانم که دیگر سربازان سازمان مشابه افسران سرویس در دسترس, اما من باید به کلاه من خاموش به کسانی که در DAV.

رابرت Willett, رککلدگ

پوشیدن ماسک لطفا

دو هفته پیش یکی از رستوران های مورد علاقه من باز کرد. من ماسک به جز زمانی که من غذا خوردن. کارکنان صبر کنید در Azteca همه حال در ماسک. Tacos هرگز طعم خیلی خوب است.

یک هفته بعد یکی دیگر از مورد علاقه افتتاح شد. من دوباره در رفت و با ماسک و شد شگفت زده برای دیدن که هیچ یک از کارکنان صبر کنید با پوشیدن ماسک. در نگاه به گذشته من باید تبدیل مناسب در اطراف و رفت. اما BBQ مطمئن بوی خوب است. با این وجود من نمی خواهد برای رفتن وجود دارد دوباره هر زمان به زودی.

مردم هنوز هم نمی فهمم که ماسک استفاده می شود برای محافظت از افراد دیگر که شما با آنها در تعامل هستند. بنابراین من حفاظت از آنها, اما آنها ظاهرا نمی تواند مراقبت کمتر در مورد حفاظت از من است. من نمی فهمم که چرا فرماندار نمی تواند نیاز کارکنان صبر کنید به پوشیدن ماسک به عنوان یک شرط برای بازگشایی. او ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند.

پیت Beeble ملبورن

چه هستند مردم فکر ؟

من نمی تواند کمک کند اما متوجه اخیر نظرات افراد مختلف با هیچ اساس حس مشترک بر اساس واقعیت است.

یک نویسنده به تازگی به نام برای کسانی که به رای دادن برای یک زن آمده از این انتخابات ریاست جمهوری است. چرا ؟ وقت آن است که برای یک رئیس جمهور زن. چه ؟

دیگر نویسنده به تازگی اعلام کرده است رئیس جمهور تهمت را برای برگزاری از سوی فرمانداران به راهنمای آنها را از طریق این بیماری همه گیر. چه ؟ آن است که رئیس جمهور به آنها کمک های مالی و ابزار مورد نیاز آنها و این که چه تهمت بود. در نیویورک به عنوان مثال آن را مغلوب ساختن پیشی جستن گسل که کومو در حال حاضر $6 میلیارد دلار کسری بودجه قبل از همه گیر. پاسخگویی? هیچ کدام.

دیگر نویسنده ادعا می کند که تغییر آب و هوا باید خطاب به این هنوز هم جهان را تهدید می کند. چه ؟ آب و هوا = آب و هوا. فصل طوفان آغاز می شود در فلوریدا در تاریخ 1 ژوئن. فلوریدا می دانید مته. آب و هوا تغییرات آن را به عنوان انجام می شود برای هزاران سال.

دیگر نویسنده به تازگی نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن یک پنطیوس پیلاطس با خون در دست خود را. چه ؟ بر خلاف این بیانیه این بود که تهمت تصمیم دیگر که متوقف پروازهای ورودی از چین در اواخر ماه ژانویه و نجات میلیون ها نفر از آمریکایی ها از گرفتن این ویروس و مرگ ناشی از آن است.

آن را نیز فوق العاده ای را به ببینید که تنها سه ماه پیش آمریکا و اقتصاد پر رونق بود. چه زود فراموش می کنیم. در حال حاضر نگرانی ما در مورد کاغذ توالت و کمبود گوشت در حالی که فراموش کردن آنچه که واقعا باعث می شود ما انسان بودن: احساس گرمای آغوش و بوسه دوباره. چه چیز دیگری خواهد بود ؟

Lisa M. Rodriguez, ملبورن

جک بنی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و COVID-19

جک بنی یک کمدین معروف در اوایل روز های شکوه از رادیو و تلویزیون. اصلی او “schtick” بود که از یک خسیس پنی-جوانه ادم ارزان خر. یکی از معروف ترین روال تا به حال او برگزار شد تا در اسلحه و دزد گفتن او “پول خود را و یا زندگی خود را”— که جک با پاسخ سکوت است. دزد تکرار تقاضا و جک, پاسخ,, “من فکر آن را بیش از!”

که ما به ارمغان می آورد به معضل کنونی که نیست یک معضل در همه اگر ما عمل هوشمند است. ما می توانیم پول و زندگی بیش از حد به سادگی پس از چند حس مشترک اساسی قوانین گذاشته شده توسط افرادی که اختصاصی زندگی خود را به مطالعه بیماری و نحوه برخورد با آنها.

ساده ترین و ساده ترین راه در حال پوشیدن یک ماسک و اجتناب از تماس نزدیک با غریبه ها. اینها حداقل چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای شروع به “بازگشایی شده است.”

اما زمانی که پایدار نبوغ رهبر نمی پوشیدن ماسک به هر دلیل (نگاه کنید به جیمز 4:6 در کتاب مقدس است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن “به شدت” LOL ع), پس از آن ما از دست داده ایم قبل از ما حتی آغاز شده است. بازیکن بسکتبال معروف چارلز بارکلی یک بار گفت: “من یک مدل نقش است.” این POTUS قرار است به یکی و بسیاری تلاش کرده اند اما وقتی که تهمت می گوید: “من نمی مسئولیت در همه,” شما می دانید که او نمی تواند مراقبت کمتر در مورد شما.

خدا به ما کمک کند.

مایکل اموزش ماهواره, ساحل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>