نامه ها و نظرات: 3 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

سلام به خدمات عمومی کارگران

در سراسر کشور و در جوامع مانند خود ما در اینجا در Brevard County, کارکنان دولت در خدمت و محافظت از ما در هر روز است.

لطفا این فرصت را در طول خدمات عمومی به رسمیت شناختن هفته برای تشکر و ادای احترام تمام اختصاص داده شده فدرال و دولت های ایالتی و محلی کارکنان. آنها باید افتخار هر روز و به خصوص در طول این هفته خاص و خیلی بیشتر از آن در این سال از COVID-19 بیماری همه گیر.

افسران پلیس و آتش نشان و کادر پزشکی خستگی ناپذیر قرار دادن زندگی خود را در خط برای محافظت و خدمت به شهروندان است. در این حال همه گیر کارکنان دولت به طور جدی برای پیشگیری و درمان و کمک به کسانی که ممکن است و یا قطعی مبتلا به این ویروس.

معلمان در حال تطبیق خود البته کار به طور موثر در یک محیط آنلاین و نه در کلاس های درس. دیگران در حال تنظیم برای وعده های غذایی تحویل داده می شود به کودکانی که عادت به دریافت خود را از وعده های غذایی مغذی در مدرسه.

این بیماری همه گیر است که یک بیدارباش برای همه ما از اهمیت داشتن به خوبی افراد واجد شرایط در خدمت دولت.

جان Ledman, Rockledge, NARFE فصل 1137

قهرمانان فراموش شده در هر فاجعه

Coronavirus است اخیر ما فاجعه است و ما همچنان نادیده گرفته شده است. در حالی که مردم در سراسر جهان اقدام به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ما در خط مقدم انجام کار ما است. کار 40-به همراه ساعت تقسیم شیفت و حتی آماده به کار.

حقوق ما را منعکس نمی کند ما فداکاری از جمله خطر افشای خانواده های ما.

ما در بخش آب است. نه به کاهش هر کسی;s سخت کار می کنند اما آنچه که دقیقا می تواند به پلیس و آتش نجات, پزشکان, پرستاران, کار کارمندان را بدون آب ؟ نمی توانید از شستن دست و لباس و خیط و پیت کردن توالت, دوش, قرار دادن آتش سوزی و خیلی بیشتر. به مسائل سخت شدن مواد غذایی محدود است با توجه به زمان cinstraints و امکانات تقریبا وجود ندارد با پارک ها و بسیاری از کسب و کار بسته شده است.

در حالی که من قطعا مغرضانه همه من برای این است که کمی به رسمیت شناختن. با تشکر از شما و خدا برکت دهد.

لایحه Dietrick کاکائو

در ایستاده خود زمین در داخل و خارج

به تازگی مهمان نویس گری بیتی انجام یک کار عالی از توضیح روشن و قابل فهم زبان تاریخ از خود دفاع و استفاده از زور در انگلیس و آمریکا چیست و چگونه آن را متناسب به فلوریدا ایستاده خود زمین و قانون آن زمان برنامه های زیر در سال 2017 قانون توسط قوه مقننه مربوط به بار اثبات.

آقای بیتی نتیجه نظر او با بیان اولویت خود را برای بازگشت به قبل از سال 2017 بار اثبات. قبل از آخرین اصلاحیه بار در فلوریدا مورد نیاز متهم-بازیگر ثابت کند که او یا او می تواند با استفاده از ایستاده خود زمین و در صورتی که بار بود ملاقات کرد او و یا او را مصون از تعقیب.

اما به عنوان یک نتیجه از سال 2017 اصلاحیه مجلس تصمیم گرفت که بار اثبات در ایستاده خود زمین شنوایی باید در دولت است.

در توضیح خود آقای بیتی اشاره کرد که تحت تاریخی دفاع از حکومت یک فرد نیست که هر بار اثبات در مورد استفاده از حتی نیروی مرگبار برای دفع شکستن و ورود به محل اقامت. او سپس توضیح می دهد فلوریدا ایستاده خود زمین قانون به عنوان یک فرمت از حمله به خانه قانون دفاع از خود.

به نظر من که اگر یک متهم-بازیگر هیچ بار اثبات را برای اقدام در داخل خانه و اگر ایستاده خود زمین به این معنی است که دفاع از قانون است که در حال حاضر انجام شده در خارج از خانه آن را منطقی دنبال که متهم-بازیگر باید هر بار برای اقدام در دفاع از خود در خارج از خانه یا.

Francis J. کلیفورد Suntree

اگر شما می توانید انجام دهید بهتر است آن را انجام دهد

در اینجا یک ایده برای تمام کسانی که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن افرادی که ادعا می کنند هرگز بیان واقعیت که او انجام داده است همه چیز اشتباه است.

شما توسعه یک طرح برای پایان دادن به این ویروس و باز کردن اقتصاد است. این طرح باید 100% درست در هر راه.

John S. کین ملبورن

می تواند بحران شده اند جلوگیری?

در مورد نامه اخیر از جیم سنگ با عنوان “ممنون در حال حاضر رهبری”:

مارس 1998: رئیس جمهور کلینتون ایجاد استراتژیک ملی ذخایر. او منصوب Kenneth برنارد به عنوان اولین مقام رسمی در شورای عالی امنیت ملی که تنها کار بود به تمرکز بر روی سلامتی در سراسر جهان تهدید.

Nov. 1, 2005: رئیس جمهور بوش و CDC آمد تا با یک طرح به نام استراتژی ملی برای همه گیر آنفلوآنزا.

2014 دسامبر: رئیس جمهور اوباما هشدار داد که ایالات متحده ما نیاز به آماده شدن برای آینده همه گیر.

ژانویه 2016: دولت اوباما به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک راهکار نوشته شده توسط شورای امنیت ملی. این استراتژی دقیق به هنگام و چگونه برای به دست آوردن PPE و شامل توصیه های در مورد چگونه دولت باید به سرعت حرکت می کند به شناسایی و حاوی بالقوه شیوع امن بودجه اضافی و احتمالا استناد دفاع تولید عمل می کنند.

ممکن است تا سال 2018: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رو از شر این بیماری همه گیر تیم پاسخ ایجاد شده توسط اوباما.

وجود دارد یک timline از تمام هشدارهای این admininstration اما نادیده گرفته شده از Jan. 7 Jan. 30. حتی سازمان سیا در جریان admininstration که چیزی جدی اتفاق می افتد در ووهان چین.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پینگ خراب شدن جلوتر از ویروس. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده بود مشغول ژانویه و فوریه شاید این کشور نمی خواهد که تعطیل شود و ما نمی خواهد که مرده تر از ویروس از درگذشت در ویتنام است.

آقای سنگ, مهم نیست که چه کسی به شما رای دادند; آنچه مهم است این است که شما باید این حس مشترک و شجاعت به تماس با آنها را زمانی که آنها در اشتباه است.

J. A. Hart, ملبورن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>