نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 30 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

در آن طول می کشد ستون فقرات منجر به

برنامه ریزی مارس 27 راه اندازی شد یک مثال از چه چیزهایی باید به کار گرفته می شود.

مردم در هزینه های خود را در آخرین لحظه تصمیم به اسکراب راه اندازی و حفاظت از زندگی ، آنها تصمیم خود را از طریق علم و نه از ترس از displeasing یا مخاطبان خود را از شهروندان و دوربین Elon Musk یا رئیس جمهور بود که در حضور و غیاب.

ما نیز باید علم به ما کمک می کند از طریق این COVID-19 همه گیر و حفاظت از بسیاری از بیش از دو زندگی می کند.

ما فقط نیاز به ستون فقرات به استفاده از آن.

باربارا Bayley, ملبورن

که فکر کردم این یک ایده خوب است ؟

من نمی توانستم باور چشمان من وقتی که من نگاه در مه 28 مقاله به صفحه 1, عکس از دریا بشریت ناودان در برابر هر یک از دیگر گونه های گونه در مکس آبجو پل در تیتوسویل.

دقیقا اجتماعی فاصله ما? آنچه به نام همه چیز مقدس هستند قدرت که می شود فکر کنید ؟

نگاهی به همه گیر کردن جدول. عظیم جمع آوری می خواهم که یک ایده خوب نیست. ابتدا آب و هوا — کل دلیل آنها لغو راه اندازی شد و به دلیل آب و هوا ، یک توده جمع آوری بار در بالاترین نقطه در منطقه به علاوه یک روشنایی طوفان نمی کند برابر با یک نابغه است.

اگر چه یک زد و خورد درگرفت و در یک جا از خشم کسی پرتاب شد بیش از این طرف به مرگ ؟ بازگشت در سال 2017 در طول خورشید گرفتگی در شهر چارلستون در ایالت کارولینای جنوبی خود را بسته پل و طبقه بالا از تمام گاراژ پارکینگ.

فردی من مقصر خود ما است کلانتر. برخی از کارشناسان حتی مطمئن نیست اگر 6 فوت است به اندازه کافی برای اجتماعی فاصله و برخی از کارشناسان بر این باورند که قطرات حاوی coronavirus زمین می تواند در محافظت از چشم آلوده کردن شما.

من حدس می زنم فقط زمان خواهد شد بگویید اگر تصمیم به اجازه یک تجمع مردم را از خدا می داند که در آن یکی خوب بود — و یا یک اشتباه بزرگ از ابعاد حماسی است.

کوین بورلی تیتوسویل

آنچه که او گفت:

فقط می خواستم بگم با تشکر از شما به لیزا Rodriguez for her مارس 28 نامه در مورد حس مشترک یا نه کمبود آن.

من فکر نوشتن نامه ای مشابه اما پس از خواندن لیزا نظرات نمی تواند آن را گفته اند بهتر است.

رئا Stickley پالم بای

همه گیر شد و محوری بر رئیس جمهور

با تمام احترام به شما روزنامه نگاران حرفه ای خود را در مه 29 قطعه “100,000 مرگ و میر نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده” توسط ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه قرار می دهد سرزنش مستقیما بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بدیهی است که رئیس جمهور بود و تصمیم گیری در آبهای ناشناخته بر اساس اطلاعات معیوب از چین و سازمان بهداشت جهانی است. در همه انصاف و دولت فرمانداران باید شانه مقدار از سرزنش در به همین دلیل بسیاری از مرگ و میر رخ داده در نیویورک نسبت به فلوریدا. که می شود گفت حتی دکتر Fauci سرب دکتر برای نیروی کار بدبختانه در چند تا از درمان است. در حالی که رئیس جمهور شد از انتقاد دموکرات ها برای لغو تمام پروازها به مقصد و از چین و اروپا نیست بنابراین ما به ارث رسیده بسیاری از موارد از اروپا است.

خود تعصب نسبت به رئیس جمهور بود و فراتر از آشکار است. به عنوان یک مشترک دیرین من نا امید شده و احساس شما موفق به حمایت خود از ماموریت گزارش همه حقایق اطراف هر داستان. شما می تواند هر چیزی را پیدا مثبت می گویند در مورد رئیس جمهور که توسط هیچ گسل از خود تا به حال این همه گیر محوری بر او شبیه هیچ دیگر در تاریخ ما است ؟

J. T. Shealy, تیتوسویل

مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 اقدامات

دموکرات ها و رسانه های صندلی quarterbacks تلاش برای بازنویسی تاریخ ادعای آمریکا اثرات coronavirus شده اند که کمتر شدید اگر رئیس جمهور نسبت ناروا بود واکنش نشان داد هر چه زودتر.

به یاد داشته باشید: استیضاح در دسامبر به دنبال سنا آزمایشی در حال اجرا از Jan. 16 تا تهمت را تبرئه on Feb. 5. سپس دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) اعلام کرد که coronavirus بود “هیچ چیز به نگرانی در مورد” on Jan. 21 و نامزد احتمالی ریاست جمهوری جو بایدن به نام مغلوب ساختن پیشی جستن, چینی, سفر بان کی مون نژادپرستانه.

پس از آن:

در Jan. 29 تهمت مونتاژ کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تحت معاون اول رئیس جمهور با رهبری است.

در Jan. 31 او دستور داد محدودیت های مسافرتی محرومیت خارجی سفر از چین است.

در ماه فوریه او جنگیدند خارجی تحت سلطه پزشکی و زنجیره تامین.

در مارس 11, او به حالت تعلیق سفر از 26 کشورهای اروپایی.

در تاریخ 16 مارس به عنوان ویروس شروع کشش بهداشت عمومی منابع در شهرستانها عمده (سیاتل و نیویورک) او را صادر کرد “15 روز به سرعت گسترش” اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و توصیه هایی برای کسانی که با بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید.

برای چند هفته او را تحت فشار قرار دادند برای استفاده خلاقانه از روش های درمانی برای درمان ویروس علائم.

در آوریل 3, او اعلام کرد CDC راهنمای استفاده از ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس هموار کردن راه برای بازگشت به کار.

در طول همه گیر او به شدت توسعه مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای ساده کردن بهداشت و درمان عرضه تولید داخلی و بین المللی زنجیره تامین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم چراغ ساده از توسعه چند بالقوه واکسن.

که می خواهم انجام داده اند بهتر است ؟ قطعا بایدن.

اد تیلور, ماهواره, ساحل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>