نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: مه 31 سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

خدا را شکر برای همسایگان خوب

هیئت مدیره از نان روزانه توسعه مرکز ملبورن می خواهم برای تشکر از تیم اختصاص داده شده ما از همکاران و داوطلبان که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای کمک به همسایگان ما نیاز دارند. همچنین ما می خواهم برای تشکر از اهدا کنندگان ما بدون آنها بسیاری از ما خدمات نمی تواند در دسترس ساخته شده.

ما گرسنه و بی خانمان همسایه ها تبدیل شده اند به ما بیش از همیشه در میان بحران بهداشت و درمان. در نان روزانه ما همچنان با خیال راحت به ارائه وعده های غذایی دوش و اجتماعی و خدمات ضروری و هفت روز در هفته. روزانه در خدمت ما بین 150 و 175 به وعده های غذایی و ارائه دوش گرفتن به طور متوسط به 40 نفر است. علاوه بر این ما در حال کار با شرکای خود در جامعه برای کمک به بی خانمان ما همسایگان پناهگاه در محل به عنوان بهترین عنوان ممکن است.

لطفا بازدید از وب سایت ما dailybreadinc.org برای اطلاعات بیشتر.

پل Moshovetis Sr, ملبورن, ساحل

که در مورد راه اندازی جمعیت عکس …

بسیاری از احمقها در خارج وجود دارد در بسیاری از سطوح. هر کس می داند که ماه فرود جعلی و آن دو جدید “فضانوردان” در خدمه اژدها را واقعا تبدیل به Teslas پس از رسیدن به فضا است. فیلم های آنها را نشان می دهد که انسان ها شده اند و از قبل ثبت شده است. آنها سپس رفتن به بیش از ایستگاه فضایی و همراه با بیل گیتس (وزیر دفاع آمریکا همکاری conspirator). آنها فعال خواهد شد یک راز ری تفنگ آنها قاچاق سرنشین است که واکسینه کردن و استریل کردن بیشتر هر انسانی در این سیاره است. به جز البته lefist نخبگان آنها را انتخاب کنید به پروردگار بر بشر برای میلیون.

صبر: که پیش نویس از جدیدترین فیلم Avengers. ببخشید من بد است.

Jay پست Indialantic

اصلاح 4: جمله بندی مسائل

به دوستان جمهوری خواه و حزب خود را: شما reap what you sow.

پس از چند دهه از ضد شهودی “دشوار-در-جرم” جنایی کدها و دستورالعمل صدور حکم پس از یک قرن و نیم از حمایت از یک نژادپرست/سوء استفاده از “سیستم عدالت کیفری” پس از چند دهه از سیاست های اقتصادی بشود به ساخت ثروتمندان غنی تر و فقرا فقیرتر پس از چند دهه از خروج تمام عیار از شهروندان شما در مورد از دست دادن یک دولت و در نتیجه ریاست جمهوری به دلیل اراده مردم شنیده شده است و به تصویب رسید. قانون اساسی را نمی توان موجود برای مدت طولانی.

بله من باش خیلی از سیستم دادگاه ساخته شده است که این حکم. مانند پلیس از سال که در نهایت دستگیر و برای سوء استفاده و خرید و فروش مواد مخدر گاهی اوقات دادگاه آن را می شود درست است. گرفتن آن را حق گاهی/بسیاری از زمان ها هیچ بهانه ای برای همیشه از گرفتن آن اشتباه است. حتی در این مورد IMO دادگاه آن را درست کردم برای اشتباه استدلال است.

چه خواهد بود و تعریف “قادر به پرداخت”? محکومین با هیچ کار نمی تواند پرداخت 10 دلار جریمه بسیار کمتر از $10,000. مناسب حکم دادگاه باید شده اند که پولی ملاحظات نمی شد و بخشی از اصلاح جمله بندی نتیجه نمی شد در ذهن شهروندان که تقریبا 65 درصد از آنها رای دادند برای این اصلاح فقط به عنوان جریمه و جبران نمی شد در ذهن من زمانی که من به آن رای دادند.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر وجود خواهد داشت دهه قوه مقننه تجزیه کلمات و مقدار دلار تلاش در هر راه را برای سرکوب حتی یک رای آنها فکر می کنید رفتن به یک دموکرات است. سازمان ملل متحد-آمریکا.

مایکل Marcontell, جزیره مریت

سرمقاله شد ‘کمتر از واقعیت مبتنی بر’

حتی اگر شما اشاره پنس را تا به حال جواب داد: من چند نگرانی به خود را کمتر از واقعیت مبتنی بر خلط ماده (ایالات متحده آمریکا امروز سرمقاله) در مورد تهمت پاسخ به همه گیر.

اول من می خواهم به جای یک رهبر این است که یک خوش در مقابل کسی که می گوید همه ما خواهیم مرد. این کارشناس چپ همیشه گوش به دکتر Fauci که تلنگر-شکست مواجه بیشتر از بسیاری از سیاستمداران در مسائل متعدد از خطر کمی برای توده هرج و مرج و مرگ است. از ماسک مورد نیاز نیست به هر کس نیاز به پوشیدن یک و ممکن است سقوط باز گشت از این بیماری همه گیر به نام چند. متعدد وجود دارد کارشناسان متفاوت است که در نظر از Fauci و قابل توجه اعتبار به عنوان به خوبی.

صد هزار مرگ و میر و شمارش غم انگیز است اما این 100,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا به رتبه مورد ششم یا هفتم در علت مرگ و میر سالانه در پشت سرطان, چاقی, دیابت, فشار خون بالا و بیماری تنفسی است که همچنین عوامل مؤثر در مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر.

در مالاریا مواد مخدر اشاره هیدروکسی کلروکین که تهمت ذکر شده به عنوان ممکن است موثر مواد مخدر بوده است تبلیغ متعدد کارشناسان با تحقیقات بالینی برای حمایت از موفقیت خود را, اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره چپ را محکوم کرده است استفاده از آن. دکتر Fauci بود و خوش بینانه در مورد مواد مخدر است که تا به امروز بسیار کم بالینی میزان موفقیت و دارو توسعه دهنده donatated پول جدی به Fauci را سازمان NIAID? Hmm.

صبح روز دوشنبه quarterbacking بسیار آسان; بدون توجه به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و شما در برابر آن. نمی توانید صبر کنید برای دیدن پاسخ خود را زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب می شود.

پت آب Viera

ستون نفاق می آید از طریق

Gary بیتی را مه 29 ستون مهمان جالب بود به حداقل می گویند. آن را رنگ و لعاب با عبارات زیر:

“سرپیچی از قانون است.”

“وفادار اجرای این قوانین است.”

“رفتار خوب است.”

“نفاق.”

او مشاهده شده است رئیس جمهور ما برای گذشته سه سال به علاوه? اگر پاسخ مثبت است پس از آن که در آن او شده است — این قانونی محقق است که خیلی سریع به دفاع از ما کاملا فاسد دادستان کل آقای Barr است که انتقاد با ده ها تن از دیگر دانشمندان حقوقی برای خود را “دخالت” در فلین مهم است.

بله “همه که لازم است برای شر به پیروزی است برای مردان خوب به انجام هیچ چیز نیست.”

آقای بیتی انجام داده است هیچ چیز و آقای ترامپ همچنان به سرپیچی خود را در قانون اساسی وظایف. بحث در مورد نفاق.

جو Tierno ملبورن ساحل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>