نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 7 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

‘گوش دادن به دانشمندان موشک’

من نمی توانستم باور چشمان من وقتی که من خواندن فلوریدا امروز, صفحه اول آوریل 2 مقاله در حالی که کلانتر Ivey دعوت/تشویق هزاران نفر از مردم برای آمدن به شهرستان Brevard و تماشای مارس 27 سرنشین دار فضایی راه اندازی.

چگونه بسیاری از هزاران نفر از این خارج از شهرستان مردمی خواهد بود بدون علامت با COVID-19 ویروس و ندانسته آلوده بقیه از ما ؟

برای مثال آنها را به ماندن در هتل ما گرفتن مواد غذایی و با استفاده از فروشگاه های محلی به خصوص اگر آب و هوا بد است و/یا راه اندازی با تاخیر است.

کوتاه مدت سود برای کسب و کارهای محلی و هتل ها خواهد شد و در نتیجه در طولانی مدت درد برای مردم و شاید برخی از مرگ نابهنگام برای ما به عنوان به خوبی.

من و همسرم در حال حاضر بسیار محتاط هر زمان که ما از بیرون رفتن و همیشه پوشیدن ماسک در داخل هر محل کسب و کار.

من فکر می کنم همه باید برای گوش دادن به موشک دانشمندان این زمان در اطراف, و در خانه بمانند و ایمن ماندن.

جورج Papp, تیتوسویل

نگاه این راه یا نه …

عزیز A1A ایمنی ترافیک مهندس: گزینه ای که شما فکر می کنید را اشغال خواهد کرد یک راننده توجه: تلاش برای فشار از طریق خط جدید نشانگر ارسال شده در عابر و یا به دنبال پیاده در عابر?

رانندگی در این جاده می شود مسخره است.

جو Simonides, ماهواره, ساحل

چه کسی مسئول تغییرات در A1A?

بازداشت خانگی و در حال حاضر این عبور: آیا امکان انتشار نام و شماره تماس از افراد مسئول برای شروع و حمایت از عبور و محدودیت سرعت تغییرات در A1A?

ما می تواند یک ثبت نام در A1A با اطلاعات پس از همه رانندگان می تواند فورا شناسایی شده است که مسئول این کار ؟ علاوه بر این وجود به نظر می رسد بیشتر پیاده jaywalking و نه با استفاده از طراحی جدید عابر. باید پلیس نوشتن بیشتر نقض برای کسانی که beachgoers?

دیوید پارکر Indialantic

که در مورد ذخایر و راهکار

من می خواهم به ارائه برخی از اطلاعات به هارت نامه ممکن است 3.

در سال 1998 رئیس جمهور کلینتون در ایجاد یک مخزن آنتی ویروس ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی ضروری برای مقابله با یک بیماری همه گیر; اما پس از این بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 2009 و تخلیه اضطراری ذخایر, رئیس جمهور اوباما را دیدم هرگز مناسب برای پر کردن این لوازم اضطراری. به جای او مردم خود را در قرعه کشی یک راهکار در برخورد با یک بحران در آینده.

بنابراین رئیس جمهور تهمت به ارث برده راهکار و آمادگی کمیته از گذشته دولت اما هیچ استراتژیک اضطراری تجهیزات پزشکی.

او هر چه عاقل رهبر را — او رفت بی فایده راهکار و منحل به اصطلاح همه گیر آمادگی کمیته بود که قادر به تشخیص است که آنها از این امکانات برای مقابله با آمدن بیماری همه گیر.

Arthur F. آپگار Viera

دولت باید حمایت متحده

رئیس جمهور تهمت نگه می دارد گفتن هر کسی که گوش می دهد که این دولت مسئولیت برای به دست آوردن PPE مورد نیاز و بیمارستان دنده و ارائه COVID-19 قابلیت تست.

دولت فدرال وجود دارد در درجه اول برای تضمین دفاع مشترک و رفاه مردم آمریکا است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد اساسا ناقص است. او و ثواب فدرال مسئولیت برای ایمنی ما و وادار کردن ایالات متحده برای بلند کردن بار مالی در پاسخ به این بیماری است.

در ضمن فدرال در حال چاپ نجات پول در نرخ هشدار دهنده: بیش از $3.2 تریلیون تا کنون با هیچ یک از آن رفتن به آمریکا.

ایالات متحده نیاز به تعادل بودجه خود را. زمانی که آنها صرف برای پوشش هزینه از منابع و خدمات است که دولت فدرال باید در ارائه این بحران آن را یک بار. متحده نمی تواند التماس کردن پول از هوا نازک مانند فدرال.

برای شنیدن سنا مک کانل رهبر می گویند که دولت باید در نظر ورشکستگی فقط مسخره است. متحده نمی تواند اعلام ورشکستگی. این فقط یکی دیگر از راه منحرف و منحرف و جای سرزنش در ایالات متحده زمانی که دولت فدرال عدم انجام کار خود را.

این جمهوری خواهان درک نیست و نقش دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم حذف تخصص و کارکنان در سراسر سازمان. و اثرات منفی در حال حاضر نکته مشهود است.

لطفا به خود congressperson و آن را روشن است که ایالات متحده نباید برگزار شد از نظر مالی مسئول شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای امن نگه داشتن ما و این دولت نیاز به گام تا و انجام کار خود را.

جف Dorman, ماهواره, ساحل

تغییر آب و هوا: در حال حاضر عمل لطفا

اگر شما فکر می کنم یک بیماری همه گیر دشوار است فقط صبر کنید به صورت کامل بررسی اثرات تغییر آب و هوا.

من شگفت زده برای دیدن پیشرو رهبران سیاسی عمل می کنند به عنوان اگر آنها در حال تعجب است که جهان شده است و آمار جهانی بیماری همه گیر. دانشمند و پزشکان و حتی فیلم های هالیوود تولید شده است پیش بینی این نتیجه را برای سال. آنها “نمی بینم آن را به آینده” است و خودداری از بالا بسیار از دولت ما. آن را به من می دهد هیچ راحتی به درک که این همان رهبران سیاسی بازیگران چشم به تغییر آب و هوا. این یک جعل تداوم توسط far چپ yada yada yada.

تغییر آب و هوا است که به سادگی یک حرکت آهسته نسخه از یک بیماری همه گیر. این پتانسیل برای تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم در راه ما به سختی می تواند درک. و مانند یک بیماری همه گیر هنگامی که آن را باعث شده است. واژگونی تغییر آب و هوا را در طول عمر. بیرون کشیدن از پاریس آب و هوا منطبق است مانند حل کردن بهداشت و خدمات انسانی همه گیر تیم پاسخ.

برای اولین بار در 100 سال زندگی روزمره همه آمریکایی ها باید تغییر داده شده است. شاید آن زمان به تجدید نظر در موضع ما در تغییر آب و هوا و قانون در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است. ما نمی تواند شگفت زده دوباره.

جف Homberger, ماهواره, ساحل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>