نامه ها و انتقادات و پیشنهادات: 9 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

آن را همیشه امن به اندازه کافی برای برخی از?

لورا Petruska در نامه اخیر استدلال می کند که آن را نامناسب برای مردم به از سرگیری فعالیت های از جمله خرید “اگر شما نمی توانید به عقب با خیال راحت.” ظاهرا او به معنی تا زمانی که وجود دارد هیچ خطر مرگ ناشی از کوروناویروس.

جامعه ما نیست اجتناب از هر گونه فعالیت است که برخی از خطر مرگ. میزان خطر این است که انتخاب هر فرد است. کسانی که مایل به جلوگیری از خطر از فعالیت هایی است که او در لیست را می توانید در ادامه به پناهگاه در خانه. ادامه داد: کمک هزینه از این فعالیت ها مبتنی بر نرخ ابتلا به عفونت و سایر معیارهای برآورده شود.

سایه کسب و کار است که در حال حاضر باز کمک می کند تا کارکنان خود را کسب پول آنها نیاز به پرداخت هزینه برای مسکن خود را و نیازهای دیگر. همچنین کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک برای جلوگیری از ورشکستگی. او ممکن است مایل به اجازه می دهد میلیون ها نفر از ساکنان فلوریدا که بیکار هستند و با توجه به خاموش شدن به شل امنیت مالی و تبدیل شدن به بی خانمان. دیگران مایل به افزایش خطر ابتلا به کروناویروس مرگ و میر برای کمک به حداقل رساندن این نتیجه نیز به دیدار تمایل خود را برای شرکت در این فعالیت ها است.

با توجه به اموال ارزیاب وب سایت خانم Petruska صاحب یک خانه با یک استخر. غرق شدن یک منبع اصلی از مرگ برای کودکان در فلوریدا. بسیاری از کسانی که غرق شدگی رخ می دهد در استخر. او باید درخواست خود آن را می گویند با صدای بلند تست به استخر: “این درست است که من فرزند همسایه فرزند یا نوه ممکن است بمیرد بنابراین من می توانید یک استخر”.

جیمز Beasom ملبورن ایجاد کرد

به پایین که ذخایر

در آقای آپگار را در مارس 7, نامه او سریع به سرزنش رئیس جمهور اوباما برای کمبود تجهیزات پزشکی. در حالی که این تا حدی درست است آقای آپگار نتواند به اشاره است که رئیس جمهور تهمت به حال سه سال و نیم برای دوباره پر کردن لوازم پزشکی خود را, اما موفق به انجام این کار.

برای برخی از دلیل حتی پس از چند تن از مشاوران او گفت: یک بیماری همه گیر از آمدن تهمت حاضر به دوباره پر کردن عرضه. شاید اگر او بود که راهکار او به سرعت دور انداخته اند “بی فایده است.”

شاید به جای تلاش برای سرزنش هر کس دیگری خود را برای شکست و یا داشتن عوامل خود را سعی کنید به توضیح آنچه که او واقعا به معنای گفتن و یا آیا او باید شروع به گرفتن مسئولیت برای این کشور فقیر واکنش اولیه به این بیماری همه گیر. به عنوان او گفت: رئیس جمهور اوباما سال پیش “رئیس جمهور مسئول همه چیز است.”

جان Courcier پالم بای

آنها به نام کارشناسان به یک دلیل

پس هنگامی که ما تبدیل به یک جامعه ای که نادیده اطلاعات از کارشناسان ؟

هوش کارشناسان به این نتیجه رسیدند روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است و به نام “جعل.” در سراسر جهان کارشناسان آب و هوا استرس در 50 سال های زیادی از جهان ما را unbearble درجه حرارت و آمریکا خارج از توافق پاریس. پزشکی و علم کارشناسان توصیه می کنند برای مبارزه با کروناویروس ما نیاز اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در یک بیرون رفتن تنها برای ملزومات و در عین حال آشکار معترضان فریاد این خلاف قانون اساسی است.

موشک دانشمندان تصمیم می گیرید مشاهده راه اندازی در فرد است امن نیست و کلانتر Ivey متحده مخالف است. برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگاران گزارش اخبار و در حال حاضر آنها را متهم به ترویج “خبر جعلی.”

کارشناسان زمانی حرف اول پس از نام خود را به دلیل سال ها از آموزش دقیق. زمانی که چند کارشناسان همان گزارش گیری بر اساس واقعیت من برای یک, گوش دادن.

کسانی که از شما شکایت در مورد از دست دادن آزادی های شخصی, فکر می کنم در مورد کسانی که مرده از این ویروس و همچنین دیگران به قتل به دلیل جرایم ناشی از نفرت و تیرباران های دسته جمعی. خود را در زمان ناراحتی در محل برای صرفه جویی در زندگی خود و دیگران نمی کند’ مقایسه با کسانی که برای همیشه از دست داد, “زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی.”

برخی از غیر کارشناسان تشویق سالمندان به بیرون بروید و فروشگاه (هنوز مطمئن شوید که چه آنها از ما انتظار خرید) از آنجا که این افزایش به اقتصاد کمک خواهد کرد که فرزندان و نوه های ما. وجود ندارد که همان نگرانی برای فرزندان و نوه های ما وقتی که می آید به مخرب با تغییر آب و هوا پیش بینی کارشناسان آنها را به ارث می برند.

آنیتا مور جزیره مریت

Reade داستان نباید نادیده گرفته شود

به همه شما دموکرات ها و جمهوری خواهان و مستقل و به خصوص به زنان #MeToo جنبش اجازه بازگشت به سپتامبر سال 2018 به برت Kavanaugh دادگاه عالی در جلسات. این زمانی بود که کریستین Blasey فورد جلو آمد با اتهام تجاوز جنسی علیه Kavanaugh که گفته اتفاق افتاده 36 سال قبل از زمانی که او در کالج.

OMG آیا حزب دموکرات از جمله رسانه ها, پرش بر روی ارابه موسیقی برای تنبیه کردن Kavanaugh در حالی که اعلام فورد داستان قابل باور است. بدون استثنا هر دموکراتیک congressperson اعلام کرد با صدای بلند که آنها معتقد بودند فورد و تمام زنانی که جلو آمده و به ادعای تجاوز جنسی باید باور کرد. این #MeToo حرکت بود به خصوص آوازی در باور خود که فورد بود باور. حتی سابق نانو گفت: همه زنان باید معتقد بودند تا زمانی که یک تحقیق کامل به اتمام است.

که در آن است تارا Reade را بررسی ؟ همان کسانی که دموکرات ها که اعلام فورد اتهامات واقعی بودند در حال حاضر گفت: آنها بر این باورند بایدن هرگز حتی ذکر یک بررسی برای تارا. این قطعا شامل همه زنان که می خواهم به خود را VP همسر در حال اجرا. حتی بلندگو پلوسی اعلام کرد او حمایت بایدن و تجاوز جنسی در مورد “بسته موضوع است.”

چگونه می تواند هر کسی با وجدان قبول این نفاق? و لطفا به من بگویید که در آن #MeToo زنان امروز هستند. چرا آنها خواستار Reade شنیده می شود, همراه با هفت نفر دیگر از زنان که گفته اند که آنها احساس “ناراحت کننده” با راه بایدن را لمس کرد و بوسید آنها ؟

باب Thompson, پالم بای

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>