نامه به سردبیر: 21 مه سال 2020

فلوریدا تودی | No comments

نظر

خانه محتاطانه به تاخیر بازگشت به دی سی

پیت Carmody ممکن است 4 نامه انتقاد مجلس از حزب دموکرات به رهبری است که تصمیم آنها “نمی خواهد بازگشت بازگشت به واشنگتن در مارس 4 به سر جلسه.”

یکی فکر می کنم که آنها با استفاده از حس مشترک. شاید معاون رئیس جمهور مایک پنس باید به یک اشاره از آنها. ما در حال حاضر می دانیم که او دبیر مطبوعاتی است COVID-19. نام او کتی میلر. او همسر استیون میلر یکی از رئيس جمهور تهمت نزدیک ترین مشاوران. میلر معمار مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه سیاست های مهاجرتی است. میلر همچنین ترجمه پیام های متعدد از سفید supremacists.

امیدوارم کتی میلر را قرنطینه با موفقیت و بازیابی با شوهرش. ما واقعا لازم نیست او را به نفوذ رئیس جمهور در این زمان هر حال.

در مورد آمریکا آنها قانونگذاران اصرار داشت که بخشی از این پول از آخرین COVID-19 لایحه رفتن به بیمارستان برای مراقبت از بیمار و مدیکر پرداخت و برای کمک به فعال کردن پزشکان و پرستاران و امدادگران و دیگران به ادامه اقدامات قهرمانانه در طول این فاجعه است.

توماس D’adamo ورو بیچ

ایالات و شهرستانها سزاوار نیست کمک مالی برای مشکلات ناشی از رهبری

اخیر نامه ای از آشکار نیویورکر انتقاد سناتور. ریک اسکات سابق فرماندار فلوریدا برای حمایت نمی کمکهای مالی به کشورهای مانند نیویورک که تا به حال تقریبا ورشکست خود را از طریق وحشتناک رهبری قبل از شروع coronavirus.

در طول وحشتناک coronavirus حمله نیویورک دریافت کرده ترین فدرال کمک های اولیه از جمله ساختمان موقت بیمارستان امکانات پزشکی پرسنل و حتی کل یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی. با وجود sniveling, fuhj ivy winters hd رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ثابت درخواست های زیادی از این کمک ها نبود و حتی مورد نیاز و یا مورد استفاده قرار گیرد.

من استفاده می شود به افتخار نیویورکر — متولد مطرح تحصیل کرده و شاغل. در حال حاضر تقریبا هر روز از من تشکر خودم را برای خروج از بیشتر بسیار مشمول مالیات مدیریت ضعیف دولت و شهر در ایالات متحده است.

من کاملا حمایت فدرال کمک های داده شده به دولت که رنج می برد وحشتناکی از آنجا که از virus. من قطعا پشتیبانی نمی کند هر گونه کمک مالی به کشورهای مانند نیویورک که به دلیل وحشتناک رهبری (کومو و لایحه DeBlasio در شهر نیویورک) بودند و از نظر مالی زیر آب قبل از شروع coronavirus.

Robert G. Bannon, ورو بیچ

هیچ مناسب انتخاب تنها یک تعادل از خطرات

پزشکان اعلام کرده اند که به مردم اجازه بازگشت به کار بیش از حد به زودی افزایش می دهد COVID-19 مرگ و میر. که قطعا برای تلفن های موبایل قابل قبول است. اما آنچه در مورد مرگ و میر از داشتن 30 میلیون نفر بیکار ؟ مطالعات وجود دارد که آنلاین است که سند مرگ رخ می دهد که با توجه به بیکاری اما این مرگ و میر نیست گزارش شده در رسانه ها. نرخ خودکشی را افزایش می دهد قابل ملاحظه ای است. ورشکستگی بالا برود. خشونت خانگی را افزایش می دهد. کودک آزاری افزایش می یابد. نرخ جرم و جنایت میپرد. فقر رشد می کند. اشتغال مهارت ارد. اقتصاد مخازن و شخصی و ملی بلند مدت بدهی تا حد زیادی افزایش می دهد. بسیاری از مردم گرسنه هستند. و لیست در می رود. حقیقت این است که COVID-19 و بیکاری هر دو کشتن مردم است. انتخاب برای محافظت در برابر یکی افزایش مرگ و میر ناشی از دیگر.

البته پزشکان ما را به ماندن در خانه و اقتصاددانان را به ما بگویید برای رفتن به کار می کنند اما نه یک انتخاب ایده آل است. پاسخ این است که ما باید به تعادل خطرات. اگر مردم به بازگشت به کار این ویروس به احتمال زیاد کشتن بیشتر مردم اما میزان مرگ و میر و مشکلات ناشی از بیکاری کاهش خواهد یافت.

آن را دشوار است به اقدام است که به احتمال زیاد برای کشتن هر کسی, اما به یاد داشته باشید که جایگزین نیز جان مردم است. این راه حل به نظر می رسد برای تشویق سالمندان به ماندن در خانه هر کس دیگری به بازگشت به کار و زندگی با عواقب.

جان Pearse ورو بیچ

رأی-با-ایمیل دعوت به رای تقلب

دموکرات ها می گویند: “هرگز اجازه ندهید یک بحران خوب به هدر رفتن” و زمان چینی ویروس قطعا واجد شرایط به عنوان یک بحران است. دموکرات گرترود Walker, St. Lucie شهرستان ناظر انتخابات بودن وفادار حزب دموکرات است که خاص او اجازه نمی دهد این بحران به هدر فعال هل دادن رای توسط پست به هر رای دهنده در این شهرستان است.

در سطح رای توسط پست الکترونیکی به نظر می رسد مانند یک ایده خوب ارائه وجود دارد سخت نظارت برای تضمین افرادی که به نوبه خود در یک پست رای گیری به مردم واقعی که پر از رای گیری. یکی دیگر خودنمایی مشکل تایید است که مردم پر کردن رای ها واقعی رای دهندگان واجد شرایط. بدیهی است که این دو مشکل وجود ندارد اگر همه شهروندان در روز انتخابات رای به عنوان اصل در نظر گرفته شده است. قبل از اینکه ما به عنوان یک شهرستان به همه در مورد رای-با-ایمیل هر کس باید با در نظر گرفتن این حقایق طراحی و توسعه توسط ایالات متحده در انتخابات کمک کمیسیون.

در سال 2018 انتخابات 42.5 میلیون رای از طریق پست به رای دهندگان. نتایج یک میلیون از این آرا شد undeliverable, 430,000 رد شد و حیرت انگیز 10.5 میلیون رفت و گم شده است. جایی که آنها بروید ؟ رای دهندگان از احزاب سیاسی باید تقاضا پاسخ دهد.

علاوه بر رای دهندگان باید بدانید که چرا رای-با-ناخن رای گیری از بیگانگان غیر قانونی ممکن است شمارش و چرا آن را به طور مداوم در سراسر کشور اتفاق می افتد زمانی که نامزدهای دموکرات در حال از دست دادن است که جعبه های رای از طریق پست رای گیری برای این نامزدها به طور ناگهانی ظاهر می شود در آخرین لحظه در انتخابات ،

آن را تبدیل شدن به شدت روشن دموکرات استقرار در سراسر کشور در حال حاضر برنامه ریزی برای برداشت آراء ترویج رای-توسط-mail با استفاده از چینی ویروس خود را به عنوان بهانه ای در نتیجه باز کردن درب برای بیشتر رای دهندگان تقلب. ما نمی توانیم اجازه می دهد این اتفاق می افتد.

مگر سخت است قابل اثبات نظارت و اجرای غیر حزبی, هدف, مقامات, رای توسط ایمیل باید دلسرد تشویق نیست.

جک Jennings پورت سنت لوسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>