کتابخانه ها در جکسون و Hinds شهرستان برای بازگشایی این ماه است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

لدگر | No comments

اکثر کتابخانه ها در شهرستان جکسون و Hinds شهرستان آغاز خواهد شد “مبهوت” بازگشایی این ماه آغاز این هفته با چند دستورالعمل های بهداشتی در محل قرار داده.

این Jackson, Hinds کتابخانه مدیره در روز جمعه تصویب چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی شده است. این طرح برای آموزش کارکنان پیش از reopenings بر اساس مشاوره از محلی و ایالتی و فدرال مقامات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

هدف این است که هفت تن از بزرگترین کتابخانه های باز در اولین هفته از ماه ژوئن است. دیگران را به دنبال خواهد داشت در اواخر ماه ژوئن و ژوئیه گفت: Patty Furr اجرایی, مدیر, Jackson, Hinds کتابخانه سیستم.

“Coronavirus به ما داده است مجموعه ای کاملا جدید از چالش ها برای ما کارکنان به منظور ارائه خدمات کتابخانه ای در امن ترین راه ممکن است….آنها باید آماده برای باز کردن هر یک از کتابخانه را درب به عموم مردم در روز بعد با اعتماد به نفس به دست آورد از یاد داشتن روش های جدید انجام کار طبیعی خود را از کتابخانه کار” Furr گفت.

برنامه برای reopenings

 یودورا ولتی کتابخانه: یکشنبه, ژوئن 3

 Quisenberry کتابخانه در کلینتون: چهار شنبه, ژوئن 5

ویلی موریس کتابخانه: ژوئن 8

Medgar Evers کتابخانه: ژوئن 11

مارگارت واکر الکساندر کتابخانه: ژوئن 16

الا Bess Austin کتابخانه در تری: ژوئن 23

ریموند کتابخانه های عمومی: ژوئن 25

بورلی J. Brown کتابخانه در بیرام: جولای 3

فنی لو آهوجا کتابخانه: جولای 8

همه ساعت ها در این شاخه خواهد بود 9 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا شنبه.

در همین حال ریچارد رایت و بولدن مور کتابخانه ها در جکسون بسته باقی خواهد ماند به طور موقت تا زمانی که تهویه مطبوع و لوله کشی تعمیرات می تواند تکمیل شود.

روش های جدید

Furr خواسته است که کاربران در ذهن نگه دارید در همه زمینه ها از کتابخانه ها در دسترس خواهد بود در ابتدا. با توجه به اجتماعی فاصله نگرانی مشتریان قادر خواهد بود برای دسترسی به تنها حدود نیمی از هر یک از کتابخانه های عمومی رایانه های بسیاری از کتاب پشته گردش میز و کتابخانه دستشویی.

زمینه های دیگر ساختمان مانند خواندن آرام مناطق با مبلمان سالن مطالعه جداول چاپ مجلات و روزنامه ها و مطالعه اتاق باقی خواهد ماند حد تا virus تهدید محو می شود. جلسه اتاق در اکثر کتابخانه ها در دسترس نخواهد بود به دلیل مشکلات با تمیز کردن مناطق و 50 درصد ظرفیت حکومت در رژیم صهیونیستی. تیت ریوز ” اخیر سفارش.

سیستم کتابخانه است در محل قرار داده و چند دستورالعمل. آنها عبارتند از:

  • کاربران را ملزم به پوشیدن ماسک و ارسال به یک دما را بررسی کنید. آنها نیز باید پاسخ کوتاه coronavirus علامت پرسشنامه.
  • سیستم کتابخانه را با استفاده از اسپری ماشین آلات در بسیاری از مکان های بزرگتر و فردی روش در شاخه های دیگر در آغاز روز.
  • وجود دارد خواهد بود ساعتی پاک فراز از خدمات عمومی و میز و کامپیوتر و مناطق.

برای کسانی که احساس نمی امن و بازگشت به داخل کتابخانه جدید مبتنی بر متن منظقه وانت گزینه در دسترس خواهد بود در Welty, Quisenberry ویلی موریس و الکساندر کتابخانه ها.

مشتریان می توانند با استفاده از تلفن خود و یا قرص به رزرو کتاب آنلاین. آنها را به یک پیام متنی هنگامی که آیتم آماده برای وانت و تحویل به ماشین خود را. ویژه فضاهای پارکینگ در دسترس خواهد بود برای منظقه وانت مشتریان بسیار شبیه به دیگر رستوران های محلی شده اند با استفاده.

“ما امیدواریم که بسیاری از ما ارشد مراجعان هستند که بیشتر آسیب پذیر به ویروس را با استفاده از این متن جدید مبتنی بر خدمات و یا سفارش کتاب فقط تماس کتابخانه محلی خود را بر روی گوشی” Furr گفت.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>