به احتمال زیاد سمی PFAS آلودگی موجود در 2,501 امکانات در سراسر ایالات متحده

مایدزرت | No comments

گروه کاری محیط زیست منتشر شد یک تحلیل جدید در روز پنج شنبه که شناسایی شده 2,501 صنعتی امکانات در سراسر کشور است که به احتمال زیاد با انتشار یک به آرامی تنظیم کلاس از مواد شیمیایی سمی به محیط زیست در هر ایالت و پورتوریکو.

این مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان PFAS — که مخفف برای هر و polyfluoroalkyl مواد — و مرتبط شده اند به سرطان, سیستم ایمنی بدن, کمبود و دیگر مسائل مربوط به سلامت. با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا وجود دارد نزدیک به 5000 نوع مختلف از PFAS که معمولا مورد استفاده در فوم آتش نشانی و نچسب محصولات.

“در برخی از راه این نوع مانند همه گیر ما در حال برخورد با حق در حال حاضر” گفت: Rep. هارلی Rouda D-کالیفرنیا که به معرفی PFAS کاربر هزینه عمل در سال گذشته به تماس برای تولید کنندگان برای پرداخت به صندوق اعتماد به پاک کردن این آلودگی است. “اگر آزمون شما را پیدا خواهد کرد که شما مسائل را با PFAS مواد شیمیایی در هر منطقه تنها در ایالات متحده است.”

در سال های اخیر نظامی پدید آمده است به عنوان یک تمرکز تلاش های پاکسازی چون از مواد شیمیایی استفاده برای مبارزه با آتش سوزی در پایگاه. اما با توجه به EWG رگولاتور و محققان در حال به دست آوردن درک بهتر از فقط چگونه بسیاری از منابع آلودگی وجود دارد در سراسر کشور است.

“این امکانات شامل شرکت های شیمیایی که PFAS تولید کنندگان که با استفاده از PFAS در فرآیندهای تولیدی و شرکت های که با استفاده از PFAS به کت محصولات خود گفت:” اسکات فابر EWG معاون ارشد رئیس جمهور برای دولت در امور.

محیط زیست غیر انتفاعی و تحلیل در بر داشت بیش از 100 سایت در کالیفرنیا که به طور بالقوه تخلیه PFAS به هوا یا آب در فرایند تولید ورق های فلزی برای هواپیما, رنگ هادی نفت و محصولات متعدد دیگر کالا.

بسیاری از این نشستن خوشه در لس آنجلس منطقه شهری. چندین سایت هستند که به طور آزاد PFAS داشت دورتر شرق در نزدیکی رودخانه و سان برناردینو.

EWG و برخی از سیاستمداران را متهم به ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست از به خواب رفتن در چرخ و عدم پلیس صنایع شده است که تولید این مواد شیمیایی پس از 1940s.

“ما شاهد یک رویکرد سیستماتیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تلفات سازمان حفاظت محیط زیست تعهدات تحت این قانون که قبلا گذشت” Rouda گفت.

در فوریه 2019 در سازمان حفاظت محیط زیست رونمایی آن PFAS طرح اقدام به شروع به پرداختن به آلودگی. این فوریه در سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شده به روز رسانی, که گفت که همکاری در تلاش های پاکسازی در 30 ایالت و واشنگتن دی سی و که آن را ساخت 15 میلیون دلار در دسترس برای تحقیقات بیشتر است.

“اولویت کار ما تحت طرح اقدام ما در حال ارائه در رئیس جمهور [دونالد] تهمت تعهد به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع در سراسر کشور است که در حال کار به آدرس PFAS,” سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler نوشت: در به روز رسانی.

EWG — که معتقد است که سازمان حفاظت محیط زیست حداکثر PFAS استاندارد 70 قسمت در تریلیون بسیار بالا — هنوز هم در بر داشت نمونه از حدود 30 سیستم های آب در کالیفرنیا با PFAS سطوح بالای سازمان دستورالعمل.

در حالی که مبارزه ادامه دارد که در آن برای تنظیم آب آشامیدنی سالم استانداردهای برخی از سیاستمداران و سازمان محیط زیست استدلال می کنند که نیاز بیشتری باید انجام شود تا فشار هزینه های پاکسازی را بر روی تولید کنندگان که تولید این مواد شیمیایی.

تشکر. کریس Pappas, D-N. H. پیشنهاد کرده بود یک لایحه به تعیین ضرب الاجل برای سازمان حفاظت محیط زیست به نوشتن جدید PFAS قوانین. او پیوست و با EWG و Rouda به تماس برای مسئولیت به ماندن با صنعت.

“من اعتقاد ندارم که ratepayers در آب منطقه محلی که مالیات دهندگان باید برداشتن برگه به درمان خود را به آب های زیرزمینی است که شده است آلوده به اين صنعتی آلوده کنندگان,” او گفت:.

Rouda و Pappas هر دو پیشنهاد کرد که PFAS پاکسازی می تواند تا حدودی تامین می شود در چهارمین یا پنجمین مرحله از coronavirus امداد بسته به کنگره نوبت توجه به به طور آهسته از پول برای زیرساخت ها از جمله سیستم های آب.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>