محدود کردن دستگیری صدور ضد عفونی کننده دست: Mississippi police coronavirus پاسخ متفاوت

لدگر | No comments

به عنوان تایید coronavirus موارد افزایش روز به روز در می سی سی پی, دستکش و محافظ دنده استاندارد تبدیل شده اند موضوع برای مأموران اجرای قانون. اما شکسته آژانس این روش در محل هستند بسیار متفاوت در آنها چگونه رفتار روز به روز کسب و کار و دستگیری.

Hinds شهرستان کلانتر

هفته گذشته Hinds شهرستان کلانتر لی ونس گفت گروه او ساخته شده بود تصمیم به محدود کردن ملاقات به ریموند زندان به وکلای اما تنها محدودیت نبوده است صادر شده برای نمایندگان بر گشت.

Tyree جونز سخنگوی کلانتر گفت: ملاقات دستورالعمل هنوز در محل. علاوه بر این او گفت: بخش “در روند گرفتن تجهیزات حفاظت شخصی برای برخی از کارکنان در صورتی که ما در تماس با هر کسی احتمالا آلوده.”

زندانیان نیز در حال نظارت در مصرف جونز گفت و با توجه به درمان های پزشکی در صورتی که یک تب و یا “هر گونه نشانه ای” از coronavirus.

همه کارکنان داده شده است ضد عفونی کننده دست و نمایندگان هنوز هم در پاسخ به تمام تماس های.

ریجلند اداره پلیس

رئیس جان نیل گفت: هر یک اتومبیل گشت زنی بوده و مجهز به دستمال و اسپری ضد عفونی کننده. ماموران پلیس گفته بودن به پاک کردن داخل ماشین — به طور خاص درب پانل فرمان داشبورد و رادیویی — در ابتدا و انتهای خود را تغییر و پس از انتقال متهمان.

اداره پلیس است که هنوز هم به روی عموم باز است اما درها باز لبه پنجره رساند تا مردم لازم نیست که به لمس درب دستگیره نیل گفت. تمیز کردن خدمه نیز مطابق با اصول بهداشتی ساختمان چندین بار در روز.

افسران در حال محدود کردن تماس با زمانی که آنها می توانند و تلاش برای جلوگیری از بازداشت بازداشت اما نیل تاکید کرد: “ما هنوز در اجرای قوانین ترافیک. ما نه اجازه دادن به مردم باید رایگان reign.”

او افزود: “ما فقط رفتن به نوبه خود چشم خود را به آنچه شما انجام می دهند وجود دارد.”

نیل گفت: این درک خود را که Madison County زندان است و دیگر در نظر گرفتن زندانیان در بزه اتهام مگر اینکه آن را خشونت خانگی یا DUI. یک سخنگوی Madison County کلانتر نمی تواند نظر رسیده است.

او گفت: اگر شخص “چند مجرم ما در حال رفتن به بخواهید که آنها برگزار می شود.”

اداره پلیس مدیسون

در حالی که ماموران در حال “بودن بسیار محتاط و با استفاده از اقدامات احتیاطی صادر شده توسط CDC” آنها هنوز هم در پاسخ به تماس و گفت: سروان. کوین نیومن.

“ما در حال محدود کردن ما تماس در این زمان,” او گفت:.

کروناویروس در می سی سی پی: از کجا می توانم پیدا کردن COVID-19 تست در دولت ؟

هتیزبرگ اداره پلیس

در هتیزبرگ اداره پلیس را به رسانه های اجتماعی در هفته گذشته و خواسته ساکنان اجازه دهید به 911 کنندگان می دانم که اگر آنها را تجربه کرده ام هر COVID-19 علائم شده اند و یا اطراف کسی که به تازگی تشخیص داده شده در هنگام درخواست یک افسر.

رئیس آنتونی پارکر نیز خواسته است که مردم در یک گزارش به جای مراجعه به بخش و هشدار داد که افسران ممکن است در شخصی تجهیزات حفاظتی.

آکسفورد اداره پلیس

اداره پلیس است 30 درصد از کارکنان خود را پرداخت می شود ترک در این رویداد COVID-19 اسپرد را از طریق تغییرات است.

“آن را در اینجا در آکسفورد گفت:” سروان ، Hildon joseph eastwood. “ما تا به حال هشت نفر را تایید کرد, اما همه ما کاملا مطمئن وجود دارد بیش از آن است. در نهایت وجود دارد رفتن به یک افسر می شود که تایید تست مثبت از COVID-19 و در نهایت باید به جای هفت یا هشت نفر در یک شیفت.”

افسران شده اند مجهز به دستکش و ماسک و دستور به شستن لباس خود را هر روز.

علاوه بر این آنها باید کوچک پشت ترافیک متوقف می شود و فعال بازداشت. و هنگامی که آن را مناسب آنها در حال صدور استناد و آزاد مردم در صحنه به جای در نظر گرفتن آنها را به زندان joseph eastwood گفت.

“ما در حال انجام بهترین های ما نیست که آنها را به زندان” او گفت:.

گزارش می دهد که نمی خواهد نیاز به هزینه و یا اصلا ممکن است شامل فعالیت های جنایی در حال حاضر بیش از تلفن به جای در فرد به “اجتناب از آن تماس بگیرید.”

استارکویل اداره پلیس

رئیس علامت بالارد گفت: در حالی که غیر ضروری کارکنان فرستاده شده اند خانه آنها بیشتر لباس شخصی پرسنل در خیابان.

“شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر پلیس در این خیابان در حال حاضر و آن را برای کمک به تشویق ایمنی و امنیت و دیده می شود در این زمان سخت” او گفت:.

همه افسران شده اند quipped با دستکش و ماسک. بالارد گفت که این گروه بود و در انتظار یک “سطح 5” برای توزیع N95 ماسک اما آن زمان آمد هفته گذشته پس از Oktibbeha شهرستان تا به حال یک مورد تایید شده.

گروه شروع به برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر در فوریه بالارد گفت و اتحاد برقرار 21 تغییرات عملیاتی مربوط به “راهی که ما تعامل” ،

“ما تا به حال هفته و هفته به برنامه ریزی برای آن و روزمره آن تغییرات کمی, اما در بیشتر قسمت ها, همه چیز که صورت گرفته است تا به نوعی از آنچه انتظار می رفت بر اساس همه گیر برنامه ریزی,” او گفت:.

کسانی که متهم به خشونت و تهدید به امنیت عمومی و هنوز هم دستگیر شود اما بدون خشونت جنحه را دریافت کرد دادگاه احضار و استناد به “کاهش سطح ورود به زندان” بالارد گفت.

یک وب سایت جدید ایجاد شد برای کاهش بزه و اموال جنایات بنابراین مردم می توانند فایل یک گزارش آنلاین. سپس آنها را در تعامل با ماموران از طریق تلفن و ایمیل تماس بگیرید.

هفته گذشته این اداره ارسال شده یک عکس از افسران در رسانه های اجتماعی ایستاده و دور از یکدیگر و تشویق اجتماعی فاصله.

“ما در تلاش برای ارسال یک صدای بلند و واضح پیام ما پراکنده شدند برای کمک به تقویت اجتماعی فاصله,” بالارد گفت. “ما افسران که لذت بردن از کار کردن اما آنها نمی توانند به ورزشگاه ها و مکان های مانند که در حال حاضر. که شما باید به عنوان مثال منجر شود و من فکر می کنم که بسیار مهم برای تمام سازمان های دولتی به انجام در حال حاضر است.”

در علاوه بر این به N95 ماسک های محلی سورس ساخته شده اند, ماسک برای افسران که بالارد گفت: آنها با استفاده از به عنوان به خوبی.

خشت شهرستان کلانتر

رس زندان شهرستان است چک کردن درجه حرارت هر زندانی در طول مصرف گفت کلانتر ادی اسکات. اگر آنها هر گونه علائم در همه, او گفت:, آنها در حال قرار دادن در انزوا. ملاقات در زندان نیز معلق شده است.

اسکات گفت: او همچنین نگه داشتن یک چک معاونان او.

“من فقط تلاش برای نگه داشتن چشم در گشت و محققان به دلیل. آنها رو به نگه داشتن نورد” او گفت:. “من موعظه ضد عفونی کننده دست و نگه داشتن فاصله خود را هنگامی که شما می توانید. شما نمی خواهید آنها را به انجام هر چیزی در خانه به خانواده خود را.”

اسکات گفت: نمایندگان در حال نوشتن احضار جنحه اما برای جرایم مانند سرقت و حمله “آنها هنوز هم در حال رفتن به زندان است.”

آنها به تأخیر انداختن برخی از موارد در دیوان عدالت مانند سرعت بلیط اما هنوز برگزاری جلسات در خشونت و تشدید حمله.

این بخش قابلیت انجام arraignments از طریق ویدئو و برای هم بودن “ما در حال رفتن به سعی کنید به استفاده از آن” اسکات گفت.

“ما فقط انجام هر چیز کوچک است که ما می توانیم.”

در حالی که به طور کلی جرم و جنایت شده است پایین تر اسکات گفته شده است وجود دارد “یک چشم انداز مثبت” در موارد خشونت داخلی.

اسکات گفت: معاونان او هستند “آگاه” و “می دانم که چه باید بکنید” اما اشاره کرد: “ما نمی توانیم توقف ما را از انجام آنچه که ما انجام می دهیم.”

“مشکل ما این است که ما در حال کار بر wrecks ساخت ترافیک متوقف می شود,” او گفت:. “شما فقط هرگز نمی دانید چه چیزی به سفر را از طریق.”

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>