طولانی ابر نیروی SpaceX به اسکراب Starlink پرتاب از مرکز فضایی کندی

فلوریدا تودی | No comments

آب و هوای نامساعد طولانی بیش از مرکز فضایی کندی مجبور SpaceX تیم به لغو فالکون 9 راه اندازی چهار شنبه, تنظیم صحنه برای یک و در عین حال-به-می شود-تعیین چرخش تلاش.

ده دقیقه قبل از برنامه ریزی 11:59 صبح شروع 57 Starlink ماهواره SpaceX تایید 230-پا موشک نمی خواهد راه اندازی از پد 39A با توجه به طوفان ابرها در این منطقه است که نقض آب و هوا چند قوانین. کنترل ماموریت مجاز شمارش معکوس برای ادامه T-منهای 54 ثانیه برای “جمع آوری اطلاعات” اهداف است.

تلاش بعدی هر چند تحت بررسی خواهد شد هیچ زودتر از جمعه صبح. فضا نیروی 45 آب و هوا اسکادران انتظار است کمی شرایط بهتر در هفته بعد هر چند روز هوا خواهد بود پنجشنبه منتشر شد.

پس از پرتاب این موشک را 156-پا بلند مرحله اول – 162 با فرود پاها به طور کامل مستقر شده اند – این است که میله میله به لمس البته من هنوز هم شما را دوست دارم هواپیماهای بدون سرنشین کشتی در اقیانوس اطلس است.

های فالکون 9 حمل بار با ظرفیت 57 Starlink ماهواره بیشتر از فضاپیما برای BlackSky یک سیاتل مستقر در زمین مشاهده شرکت است که قطاری از تصاویر با وضوح بالا.

اگر موفق این 10 پرواز برای Starlink صورت فلکی افزایش اندازه آن به حدود 600 فضاپیما در پایین مدار زمین. SpaceX امیدوار به شروع خصوصی بتا تست شبکه اینترنت قابلیت دسترسی بعد از این تابستان در حالی که عمومی تست میله میله برای شروع در پاییز.

جزئیات پراکنده بر روی زمین پایانه های مورد نیاز مشتریان به دسترسی به اینترنت از طریق Starlink اما انتظار می رود آنها را به سیاه و سفید غذاهای مورد اندازه یک جعبه پیتزا.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>