باشگاه لاینز با هدف جمع آوری کمک برای شکستن رکورد با 200 خودرو در نمایش سالانه

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان ماهواره, ساحل, باشگاه لاینز آماده برای آینده آن نهم سالانه نمایش ماشین های جمع آوری کمک در فوریه. 23 یک هدف nags شیرها عضو باشگاه و رویداد رئیس لنس اسمیت.

“من واقعا می خواهم به آمار 200,” او گفت:.

دو صد وسایل نقلیه در این خودرو نشان می دهد که است.

باشگاه لاینز خودرو نشان می دهد به طور متوسط 130 کلاسیک اتومبیل ها و کامیون ها از بروارد و شهرستانهای اطراف با توجه به اسمیت است که برگزارکننده این رویداد را به مدت هفت سال. در سال گذشته با وجود موانع او یک رکورد یکی او می خواهد به ضرب و شتم دوباره این سال است.

“من همیشه می خواهم یک بعدی بهتر از گذشته” اسمیت گفت. “اولین نمایش من سازمان یافته تا به حال حدود 67 وسایل نقلیه. این یک شروع خوب است اما پس از آن من می خواستم برای دریافت 100. یک بار ما رو 100 من می خواستم 135.

بیشتر: برنامه ریزی برای Feb. 5-11: معبد جمع آوری کنسرت برای علل و جشنواره غذا

“در سال گذشته نشان می دهد بارید و من فکر موکول تاریخ که قرار بود به یک فاجعه است. به نوعی ما یک رکورد 172 وسایل نقلیه. پس 200 است و هدف بعدی.”

اسمیت گفت که او نمی تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از اتومبیل نشان داد تا برای موکول تاریخ اما او فکر می کند که شرکت کنندگان مانند دانستن آنها در حال حمایت از یک ماشین نشان می دهد که با استفاده از 100 ٪ از درآمد حاصل برای کمک به مردم دیگر.

این رویداد سالانه است که دومین جمع آوری کمک برای ماهواره, ساحل, باشگاه لاینز. پول مطرح شده می رود نسبت به بسیاری از پروژه های جامعه شیرها پشتیبانی در هر سال از جمله کمک به کودکان گرسنگی پروژه و ارائه عینک و سمعک برای کسانی که نمی توانیم آنها را.

علاقه مندان به خودرو علاقه مند به شرکت می توانند ثبت نام از طریق تماس با اسمیت در 321-403-3971 و یا با ایمیل [email protected] ورود هزینه است $20 می آید و با آسفالت پارکینگ رایگان بلیط بخت ازمایی و نوشیدنی های رایگان از باشگاه لاینز غذایی چادر.

فروشندگان مورد نیاز برای ماشین نشان می دهد. هر کسی که علاقه مند نیز باید با پرس و جو اسمیت.

این رویداد رایگان است ، از آن خواهد شد در D. R. S. مرکز جامعه 1089 S. پاتریک درایو, ماهواره, ساحل, در روز یکشنبه, فوریه. 23 از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

بیشتر: Suzy فلمینگ لئونارد: در اینجا یک نوای بهمن بهترین ماه سال

اسمیت گفت: رسیدن به 200 هدف اجازه خواهد داد که شیرها برای کمک به مردم بیشتر.

“در آن طول می کشد بسیاری از کار سخت به انجام این نوع رویداد.,” او گفت:. “هنگامی که شما می توانید زندگی شما تاثیر آن را می سازد تمام آن را به ارزش آن است.”

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>