زندگی: شهرستان کمیسیون مورد بحث ماسک پوشیدن پیشنهاد

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County برگزاری کمیسیون ویژه جلسه به بحث در مورد صندلی برایان Lober پیشنهاد که افراد ملزم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در کسب و کارهای محلی به جز زمانی که آنها در حال غذا خوردن و یا ورزش تا زمانی که هر دو محلی coronavirus وضعیت اضطراری به پایان می رسد و یا سیاست اصلاح شده توسط کمیسیون.

نگه دارید تا با کروناویروس پوشش در فلوریدا امروز

  • به نگه دارید تا با بروارد خاص, اخبار, بازدید از وب سایت ما اغلب. همه ما coronavirus پوشش رایگان است آنلاین. ما خواهد شد ارسال روزانه coronavirus وبلاگ در سایت ما, نگاهی به تاریخ در تیتر به مطمئن شوید که شما باید آخرین اخبار.
  • دانلود ما فلوریدا امروز نرم افزار برای COVID-19 اخبار. این فعال موضوع و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا (ما 17 روزنامه در فلوریدا) در حال نوشتن ده ها تن از coronavirus داستان یک روز.

► آیفون: apps.apple.com/us/app/florida-today/id493011169

► اندروید: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gannett.local.library.news.floridatoday&hl=en_US

  • پیوستن به ما “Coronavirus پاسخ و اطلاعات در بروارد” Facebook ، اعضا به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد که در آن برای پیدا کردن کاغذ توالت خرید به روز رسانی و پیشنهادات مربوط به COVID-19 که ساکن می تواند مفید باشد. بازدید facebook.com/groups/melbourne.coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>