زنده: رامنی می گوید ما coronavirus تست است ‘هیچ چیز برای جشن’

فلوریدا تودی | No comments

واشنگتن – سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: آمریکا تست برای coronavirus است که “هیچ چیز برای جشن” از آنجا که این کشور “گران آب” در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی آزمایش مردم به شدت برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت این کشور در غالب تست برای این ویروس به دلیل آن است انجام شده 9 میلیون آزمون تا کنون است که بیشتر از هر کشور و بیشتر سرانه نسبت به اکثر کشورها.

اما رامنی گفت: مارس 6, ایالات متحده آمریکا انجام شده تنها از 2000 تست در حالی که کره جنوبی به اتمام 140,000. رامنی گفت: بیشتر تهاجمی تست شد بخشی از دلیل که چرا کره جنوبی تا به حال 256 مرگ و میر در حالی که ایالات متحده بیش از 80,000.

اما رامنی گفت در حالی که او می دانست که چرا یک سیاستمدار را در قالب داده های سیاسی برای به دست آوردن او انتظار ندارد که از یک دریاسالار مانند دکتر برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای سلامت.

“دیروز شما جشن گرفته می شود که ما در حال انجام تست های بیشتر و بیشتر تست سرانه حتی از کره جنوبی. شما نادیده گرفته شود این واقعیت است که آنها انجام آنها در ابتدای شیوع در حالی که ما گران آب در طول ماه های فوریه و مارس” رامنی گفت. “پیدا کردن من تست ما رکورد چیزی برای جشن گرفتن ندارند.”

– بارت یانسن

Fauci در پیدا کردن یک واکسن: “این قطعا یک شوت’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, ابراز خوش بینی روز شنبه که یک واکسن جدید را برای coronavirus.

“این قطعا یک لانگ شات” Fauci گفت: سناتور. میت رامنی در یک جلسه سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

یوتا جمهوری پرسید که چگونه به احتمال زیاد آن است که وجود خواهد داشت یک واکسن در یک یا دو سال.

“آن را بسیار به احتمال زیاد بیش از آن ما خواهد واکسن” Fauci پاسخ داده است.

از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که COVID-19 بازیابی او توضیح داد که بدن قادر به پاکسازی ویروس. که بدان معنی است که دانشمندان باید قادر به کشف کردن که چگونه به تحریک بدن با یک واکسن به همان پاسخ.

– مورین Groppe

Fauci می گوید: 80,000 ما coronavirus مرگ و میر است ‘غیر قابل قبول’

سناتور. Tim Kaine, D-Va., برجسته تفاوت در چگونه کره جنوبی و ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس در طول بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته پنج شنبه.

در حالی که امریکا آزمایش بیشتر از جمعیت آن در حال حاضر کره جنوبی شد تست جمعیت آن در 40 بار در ایالات متحده در ماه مارس Kaine گفت. مقامات بهداشت گفت: کشور را یک ظرفیت برای 1.3 تا 1.7 میلیون آزمون در روز در ماه سپتامبر اما آزمایش 395,000 در روز دوشنبه.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن” Kaine گفت.

کره جنوبی به شدت ترسیم افرادی که در تماس با افرادی که شد آلوده Kaine گفت. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال یک سیستم خوب برای تماس با ردیابی اما مقامات بهداشت گفت: این سیستم در ایالات متحده تبدیل شد غرق تعدادی از موارد است.

“متاسفانه به عنوان موارد افزایش آن رفت و فراتر از ظرفیت و ما رفت و به کاهش, بنابراین ما از دست مهار edge,” گفت: دکتر رابرت Redfield های CDC مدیر.

Kaine خواسته Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که آیا بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده تا کنون غیر قابل قبول بود.

“بله البته” Fauci گفت. “یک مرگ و میر بالا که در هر صورت یا فرم در ذهن من غیر قابل قبول است.”

– بارت یانسن

Fauci در coronavirus: “ما لازم نیست که آن را به طور کامل تحت کنترل’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این کشور در حال حرکت در مسیر درست در مقابله با کروناویروس اما اذعان کرد که آن را به هیچ وجه نزدیک بودن موجود است.

عفونت و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش در برخی از مناطق در حالی که خونتان در دیگران او گفت: در طول یک شنبه شنیدن بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

“ما لازم نیست که آن را به طور کامل تحت کنترل او گفت:” در پاسخ به پرسش سناتور. الیزابت وارن د-توده.

این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری قرار داده و تقصیر را به گردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که برای جلوگیری از تظاهر که اخبار بد از بین خواهد رفت اگر او آن را نادیده می گیرد.

“ما در حال اجرا خارج از زمان به صرفه جویی در زندگی می کند و ما نیاز به عمل در حال حاضر,” او گفت:.

– مورین Groppe

Fauci می گوید او را ندارد ‘پاسخ آسان” برای کودکان از مدرسه

بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., نگرانی در مورد اثرات آن بر کودکان از مدارس بسته در طول یک شنبه جلسه سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

آنها در حال سقوط بر روی رشد مغز ممکن است تغذیه مناسب و پدر و مادر خود را ممکن است قادر به کار با کودکان و نوجوانان در خانه, او گفت:. کسیدی پرسید که آیا دولت در نظر گرفته شده هزینه همراه با مزایای نگه داشتن مدارس بسته شده است.

“من نمی باید آسان است که برای پاسخ,” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “من فقط نمی کنند.”

Fauci گفت: او قدردانی دشوار است پیامدهای ناخواسته از محدودیت های اعمال شده در محل به سرعت گسترش ویروس.

این وضعیت ممکن است متفاوت باشد در سقوط او اضافه شده است. و از آنجا که این ویروس موثر بر برخی از مناطق کشور بیشتر از دیگران برخی از جوامع ممکن است نیاز به عنوان بسیاری از محدودیت.

– مورین Groppe

مورفی می گوید کاخ سفید هدایت ‘با عنوان جرم جنایی مبهم’

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره روز شنبه برای خودداری از راهنمایی دقیق از کشورهای در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد و خواست که آن را منتشر خواهد شد. بخشهایی از این طرح شده اند به بیرون درز کرد اما مقامات گفته اند که آن را همچنان تحت بررسی است.

مورفی گفت: Connecticut برنامه ریزی شده است برای بازگشایی در روز اما نامشخص است چه ویژگی های قوانین را دنبال کنید.

“شما برای یک رئیس جمهور است که رک و پوست کنده تضعیف تلاش های ما مطابق با راهنمایی هایی که به شما داده اند ما” مورفی گفت: در جلسه سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. “سپس هدایت شما ارائه شده است با عنوان جرم جنایی مبهم است.”

Redfield گفت: CDC در حال بررسی نظرات از سازمان های دیگر در مورد هدایت و که آن را هنوز هم باید تایید شده توسط کاخ سفید نیروی کار به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“CDC غرفه به ارائه کمک های فنی به دولت یا هر دولت در هر درخواست” گفت: Redfield دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که گفت: ارشاد منتشر خواهد شد “به زودی.”

“به زودی خوب نیست به اندازه کافی” مورفی گفت.

– بارت یانسن

مورفی: ‘بدتر’ که تهمت ایران و آمریکا در غالب’ بیش از coronavirus

سناتور. کریس مورفی, D-Conn., به نام آن بدتر که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هشدار در مورد خطرات ناشی از باز متحده خیلی زود صرف ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور غالب در برابر ویروس.

“این است که خشم بسیاری از ما به دلیل آن می آید ساعت پس از رئیس جمهور اعلام کرد که ما باید در غالب بیش از کروناویروس که من فقط می خواهم به شما بگویم در حال رفتن به آن را سخت تر بر رهبران دولت به حفظ اجتماعی فاصله محدودیت در محل” او گفت:. “من نگران باشید که شما در حال تلاش برای آن را به هر دو روش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج تست کشور روز دوشنبه در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری گفت: 9 میلیون آزمون تا کنون ساخته شده امریکا یک رهبر در سراسر جهان.

“ما ملاقات لحظه ما غالب گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن که بعدها گفت که او به معنای این کشور غالب در تست.

– بارت یانسن

Fauci می گوید coronavirus بعید به ناپدید می شوند

Dr. Anthony Fauci گفت: رمان coronavirus بعید است که به سادگی ناپدید می شوند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها پیشنهاد شده اما این کشور باید آمادگی بیشتری برای مقابله با موج دوم ویروس در پاییز اگر آن را می رسد.

در جلسه سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته روز سه شنبه دیابت برنی ساندرز من-Vt., پرسید که آیا این ویروس به احتمال زیاد به بازگشت در پاییز یا زمستان حتی اگر وجود دارد یک سکون تابستان همانطور که اتفاق افتاده است 1918 آنفولانزای همه گیر.

“من فکر می کنم که امکان وجود داشته باشد” گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که این ویروس ممکن است فقط ناپدید می شوند.

“این است که رفتن به دور و بدون واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قانونگذاران جمهوریخواه روز جمعه. “آن را برای رفتن به دور و آن را – ما در حال رفتن به آن را دوباره پس از یک دوره از زمان است.”

اما Fauci را رد کرد و آن مفهوم.

“است که فقط اتفاق می افتد به دلیل آن را چنین شدت انتقال ویروس” Fauci گفت. “حتی اگر ما کنترل بهتر در طول ماه های تابستان این احتمال وجود دارد که ویروس در جایی بر روی این سیاره است که در نهایت خواهد شد به ما.”

Fauci گفت: بهتر است آزمایش در دسترس خواهد بود و سپس برای شناسایی و ردیابی که بیمار است و وجود خواهد داشت زمان برای انبار کردن لوازم اضطراری.

“من امیدوارم که اگر ما را از این خطر موج دوم ما خواهد بود قادر به مقابله با آن بسیار موثر برای جلوگیری از تبدیل شدن به شیوع نه تنها بدتر از در حال حاضر, اما, خیلی, کمتر,” Fauci گفت.

– بارت یانسن

Fauci: نه دستورالعمل های زیر ممکن است منجر به درد و رنج و مرگ’

Dr. Anthony Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته جمعه که دستورالعمل های زیر را برای بازگشایی این کشور در میان coronavirus ممکن است منجر به “برخی از درد و رنج و مرگ است.”

دموکرات ها در نهایت Fauci به تکرار هشدار که او اظهار داشت: قبل از جلسه و پس از Sen پتی موری سوال باز موفق به استخراج این کلمات.

پنسیلوانیا بهداشت ، رابرت کیسی خواسته Fauci به restate نگرانی خود را در مورد چگونه متحده در حال بازگشایی. نه زیر دستورالعمل Fauci گفت: ارائه یک “خطر واقعی است که شما ماشه شیوع.”

که نه تنها منجر به “برخی از درد و رنج و مرگ” است که می تواند اجتناب شود او اضافه شده است. آن را نیز می تواند مجموعه را تلاش برای بهبود اقتصاد است.

“شما می توانید تقریبا تبدیل ساعت به عقب به جای رفتن به جلو” او گفت:. “که نگرانی اصلی من است.”

– مورین Groppe

Fauci می گوید ممکن است عواقب واقعا جدی’ اگر دستورالعمل نادیده گرفته

عواقب متحده و جوامع است که اصلا به دنبال بازگشایی دستورالعمل “می تواند واقعا جدی” Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در روز سه شنبه.

او در پاسخ به دموکرات ایالت پتی موری تلاش برای به دست آوردن او را به گسترش به نظر که او برنامه ریزی شده برای هشدار دادن وجود خواهد داشت “نیازی درد و رنج و مرگ” اگر کشور بازگشایی بیش از حد به سرعت.

Fauci نظرات در کمیته شنوایی در coronavirus شد نه به عنوان استارک. اما او تاکید کرد که او بارها و بارها هشدار داده است که اگر متحده جست و خیز بیش از های مختلف بازرسی دولت فدرال گذاشته خواهد شد وجود ویروس جدید خوشه که منجر به شیوع بیماری.

در علاوه بر این به انتظار تا موارد کاهش یافته است برای حداقل دو هفته قبل از کاهش محدودیت های جوامع نیز باید قادر به اندازه کافی پاسخ هنگامی که این ویروس به ناچار گرداند ،

– مورین Groppe

Fauci: واکسن درمان بعید است با شروع سال تحصیلی

در طول یک جلسه در coronavirus شنبه دیابت لامار الکساندر R دنیاست. خواسته در مورد چشم انداز برای درمان یا واکسن برای مبارزه با COVID-19 در زمان برای کالج برنامه ریزی برای شروع کلاس ها در ماه اوت است.

اما دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: هیچ واکسنی است که به احتمال زیاد در آن زمان قاب و یک درمان ممکن است فقط تست شده در بيمارستان.

“در این مورد ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از پل بیش از حد” Fauci گفت. “حتی در سرعت بالا است که ما در حال رفتن ما نمی دیدن واکسن در توانایی افراد برای بازگشت به مدرسه, این مدت است. آنچه آنها واقعا می خواهید به می دانم که اگر آنها بی خطر هستند.”

مقامات بهداشت گفت: “کلید اصلی برای دانش آموزان به احساس امنیت در بازگشت به مدرسه خواهد بود گسترده تر تست برای منزوی کردن دانش آموزانی که ویروس خوب شیوه های درمانی مانند اجتماعی فاصله.

Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای سلامت گفت: در حال حاضر نرخ 10 میلیون آزمون در هر ماه می تواند گسترش یافته تا 40 میلیون یا 50 میلیون در ماه سپتامبر به ارائه بیشتر نظارت است.

– بارت یانسن

Fauci می گوید Remdesivir نتایج ‘قابل توجه اما واقعا متواضع’

در سخنان افتتاحیه خود در مجلس سنا coronavirus جلسه سهشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به طور خلاصه شرح داده شده تحقیقات در حال انجام در درمان و واکسن برای COVID-19.

در حالی که بیماران تحت درمان با Remdesivir بهبود 31 درصد سریعتر Fauci تاکید کرد که نتیجه این بود: “از نظر آماری معنیدار اما واقعا جدی است.” امید است که در آن ساخت و متواضع موفقیت از طریق ترکیبی از مواد مخدر گفت: در جلسه شورای بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته است که با توجه به چگونگی و زمانی که به بازگشایی اقتصاد آمریکا در coronavirus بیماری همه گیر.

محققان همچنین در هشت ممکن است واکسن در یک شتاب فرایند است که می تواند منجر به نتایج بالقوه اواخر پاییز یا اوایل زمستان است. اما Fauci همچنین هشدار داد که واکسن در حال آزمایش می تواند ویروس بدتر است.

“نیز وجود دارد امکان پیامدهای منفی با برخی واکسن ها در واقع می تواند افزایش اثر منفی از عفونت,” او گفت:, و اضافه کرد که این تنها یکی از مشکلات بالقوه است.

– مورین Groppe

الکساندر: ما تست است ‘اما نه به اندازه کافی”

سناتور. لامار الکساندر افتتاح مجلس سنا در جلسه روز بازگشایی اقتصاد در طول coronavirus با تماس ایالات متحده با آزمایش و 9 میلیون نفر “اما نه به اندازه کافی.”

نظرات خود را در جلسه سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته ایستاده بود در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در یک کنفرانس خبری دوشنبه هنگامی که او با بازی کردن نگرانی در مورد تست و گفت: آمریکا رهبری جهان در آن است.

الکساندر R دنیاست. گفت: آمریکا به آزمایش دو بار به عنوان بسیاری از مردم به عنوان هر کشور دیگر و بیشتر سرانه نسبت به بسیاری از کشورها از جمله کره جنوبی. اما الکساندر گفت: گسترده تر تست که به ارمغان می آورد نتایج سریعتر احتمالا از طریق فن آوری های جدید مورد نیاز خواهد بود قبل از بازگشایی مدارس می تواند در پاییز.

“آنچه در کشور ما انجام داده است و تا کنون در آزمون موثر است اما نه به اندازه کافی” الکساندر گفت. “همه جاده ها بازگشت به کار و بازگشت به مدرسه سرب از طریق آزمایش ردیابی و انزوا و درمان و واکسن. این نیاز گسترده آزمایش میلیون ها نفر بیشتر تست های ایجاد شده بیشتر از فن آوری های جدید برای شناسایی و قرنطینه آلوده به جای کل جمعیت است.”

الکساندر همچنین گفت: اکثر کارشناسان و کشور دست کم گرفت این ویروس که بیشتر مسری از اول رود, سفر در سکوت در افرادی که نمی نمایشگاه نشانه است و به خصوص مرگبار برای افرادی که مسن هستند و یا مبتلا به بیماری های مزمن.

“تقریبا همه ما – ایالات متحده و تقریبا در هر کشور تا آنجا که من می توانم بگویم – دست کم گرفت این ویروس” الکساندر گفت.

– بارت یانسن

موری می رود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن ایالت پتی موری بلافاصله پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک شنبه جلسه در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی اقتصاد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Murrary بالا دموکرات در سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته را متهم کرد که او را از دروغ گفتن و دعوت دولت پاسخ یک فاجعه شده است که مانع از فساد و دخالت های سیاسی است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و بیشتر متمرکز بر مبارزه در برابر حقیقت از مبارزه با ویروس” موری گفت.

او خاردار نظر آمد با وجود رئیس کمیته لامار الکساندر باز خواستی که سناتور صرف زمان انگشت اشاره است. الکساندر پیشنهاد کرد که همه کشورها و نه فقط ایالات متحده دست کم گرفت این ویروس.

موری گفت: ملت است جایی نزدیک به جایی که آن را باید به بازگشایی با خیال راحت. او آن را به نام غیر قابل قبول است که هیچ طرح ملی برای تست به صورت رایگان و سریع و در دسترس در همه جا.

– مورین Groppe

مقامات هشدار می دهند که امکان coronavirus را گسترش

سنا شنوایی شامل Dr. Anthony Fauci, یک مقام ارشد از کاخ سفید coronavirus نیروی کار در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی اقتصاد آغاز شده است.

سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی را از شنیدن Fauci: دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; دکتر رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای آمادگی و پاسخ; و دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو.

صبح امروز چهار مقامات فرستاده شده 25-صفحه بیانیه مشترک توصیف تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که آلوده به 1.3 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 80,000 با توجه به پیگیری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دولت همچنین همکاری با شرکت های خصوصی به منظور توسعه روش های درمانی و واکسن برای مبارزه با این ویروس اگر چه هیچ کدام هنوز تایید شده توسط FDA.

“همه تلاش های ما در حال حاضر برای جلوگیری از پایدار گسترش این ویروس در جوامع ما, اما ما نیاز به آماده برای امکان آن را” بیانیه گفت.

– بارت یانسن

برخی از اعضای کمیته ظاهر می شود از طریق ویدئو کنفرانس

رئیس جمهوریخواه ایالت لامار الکساندر gaveled این جلسه به منظور از خانه اش در ایالت تنسی چرا که او خود منزوی پس از یک کارمند آزمایش مثبت یکشنبه برای ویروس. الکساندر تشکر قوانین کمیته سنا گروهبان در اسلحه و دیگر مقامات برای سازماندهی غیر معمول راه اندازی رخ داد که تحت یک بار استثنا به قوانین مجلس سنا. الکساندر گفت: سناتورها و کارکنان در جلسه اتاق در واشنگتن خواهد بود از هم جدا شده حداقل 6 فوت است. برخی از سناتورها و شاهد حضور توسط ویدئو کنفرانس.

الکساندر اشاره کرد که تعدادی از خبرنگاران در اتاق محدود شد.

ماسک-پوشیدن سناتور فاصله گسترده ای در فواصل اطراف اتاق شد و گفت: آنها می توانید ماسک خود را هنگامی که آن را به نوبه خود به صحبت می کنند به عنوان طولانی به عنوان آنها شش پا از هم جدا.

– بارت یانسن و مورین Groppe

Fauci اروپا و آمریکا نیازی رنج’ اگر ما ازدست بازگشایی روش

Dr. Anthony Fauci, یک عضو ارشد کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی برنامه ای برای هشدار دادن به یک پانل از سناتوران روز سه شنبه در مورد خطر جدید COVID-19 شیوع اگر متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت در میان همه گیر.

در یک جلسه که سناتور مجبور به نگه داشتن توسط ویدئو کنفرانس و نه در فرد به دلیل تازگی کشف موارد در کاخ سفید Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قصد دارد به استرس “این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر.”

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی” Fauci گفت: در یک ایمیل به نیویورک تایمز مشخص شده که آنچه که او برنامه ریزی شده می گویند در دادرسی.

ترسناک است که هشدار در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق خواستار متحده برای بازگشایی, با وجود خطرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که روز شنبه “بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم. دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی.”

عضو کمیته بهداشت ، رند R-Ky., توییتی جمعه که آن را “زمان با خیال راحت به بازگشایی و شروع به بازسازی اقتصاد!”

سلامتی, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته با عنوان “با خیال راحت برگشت به محل کار و بازگشت به مدرسه” می تواند ستیز به جمهوری خواهان تمایل به برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای بازگشایی اقتصاد سریع تر در حالی که دموکرات ها استدلال کرده اند برای تست بیشتر و تماس با ردیابی ،

دو تا از چهار دولت شاهد تغییر از آنچه این کمیته اعلام کرد در برنامه ریزی دادرسی. رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری و برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای سلامت, برنامه ریزی شده است برای پیوستن به Fauci و استفان هان کمیسر غذا و دارو. اما آنها جایگزین شنبه توسط آن Schuchat اصلی معاون مدیر CDC و رابرت Kadlec, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای آمادگی و پاسخ.

در بیانیه ای مشترک Schuchat, Fauci, Kadlec و هان گفت: دولت گرفته است اقدامات بی سابقه ای برای جلوگیری از گسترش ویروس و محافظت از آمریکایی ها. 25-صفحه بیانیه به روز رسانی در توسعه درمان و واکسن در برابر ویروس اگر چه هیچ کدام تایید شده اند هنوز توسط FDA.

در این جلسه پس از کاخ سفید هفته گذشته اعلام کرد که یک نوکر به تهمت و دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر دو آزمایش مثبت برای ویروس.

سه top مقامات بهداشتی که خدمت در پنس وظیفه نیروی Fauci, Redfield و هان – هر منزوی خود را پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت است.

و رئیس کمیته جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر یکشنبه اعلام کرد او را نمی بازگشت به واشنگتن از تنسی برای شنیدن او به عنوان جدايه خود را به مدت دو هفته به دلیل یکی از کارکنان تست مثبت است.

این جلسه به بررسی تعادل است که دولت فدرال و مقامات اعتصاب باید بین سلامت شهروندان و اقتصاد است.

دکتر ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری در وزارت بهداشت سیاست در دانشگاه وندربیلت که نمی تواند شهادت در این جلسه گفت: این کلید برای بازگشایی جامعه به انطباق با رفتارهای جدید برای جلوگیری از گسترش بیماری مانند پوشیدن ماسک نگه داشتن شش پا از هم جدا و شستن دست به طور منظم. تست و ردیابی تماس با افراد آلوده نیز مهم هستند به کررل ویروس, او گفت:.

“این ویروس می داند هیچ مرزهای. سرویس مخفی نمی تواند ویروس را از کاخ سفید” Schaffner گفت. “وجود دارد در حال رفتن به برخی از بیماری ها. ترفند این است برای نگه داشتن آن در پایین ترین سطح ممکن.”

پاملا Aaltonen سابق رئيس جمهور از آمریکا انجمن سلامت و استاد emerita در دانشگاه پردیو نیست که شهادت در این جلسه گفت: این کشور می تواند به خوبی در خدمت جامع و مبتنی بر علم با مجموعه ای از استانداردهای ملی است که می تواند اصلاح شود برای مناطق مختلف کشور است. برای مثال قوانین می تواند متفاوت بین کلاس مدارس و کالج ها.

“مسابقه برای بازگشایی منجر به خیلی از این کار نمی شود و یا اگر انجام نمی ابلاغ,” او گفت:. “البته چالش برانگیز است چرا که هنوز هم یادگیری در مورد این ویروس و نحوه غیر فعال کردن آن است.”

تصمیم گیری خواهد شد بر روی بستری نرخ, نرخ مرگ و, عفونت, نرخ – و که در آن وجود دارد کمبود لوازم اضطراری. دلایل بازگشایی و خطرات باید تمام توان توضیح داد و یا تصمیم گیری ممکن است پایدار Aaltonen گفت.

“برنامه ای متفاوت است که به طور گسترده در میان کشورهای مناطق شهرستانها ممکن است نشان می دهد که وجود دارد این است که هیچ منطق قوی برای اقدامات,” او گفت:.

اما نماینده دموکرات در کمیته دیابت پتی موری از واشنگتن پیوست 40 حزب دموکرات در نامه ای خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور توسعه یک استراتژی ملی توسط مارس 24 به صورت قابل اعتماد و به طور مداوم آزمایش بیماران در سراسر کشور.

الکساندر گفت تست شده “بسیار چشمگیر” با بیش از 8 میلیون نفر تکمیل شده در ایالات متحده است که بیش از هر کشور دیگر و بیشتر جمعیت آن از بسیاری از کشورها. اما او گفت: سریع تر تست مورد نیاز خواهد بود برای مدارس برای بازگشایی در پاییز.

“آنچه که ما انجام داده اند بسیار چشمگیر” الکساندر گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه. “این به اندازه کافی برای انجام آنچه که ما نیاز به انجام امروز برای بازگشایی, اما این کافی نیست, برای مثال, هنگامی که 35,000 بچه ها و استادان در دانشگاه تنسی پردیس در ماه اوت است.”

جلسه مقامات دولت فدرال را ارائه راهنمایی به دولت در سطح مقامات را تعیین خواهد کرد که چگونه و چه زمانی به بازگشایی شده است. برای مثال CDC توصیه می شود محدود کردن تجمعات 10 مردم برای جلوگیری از گسترش بیماری. اما دولت فرمانداران آغاز شد صدور دستور در اواسط ماه مارس به کسب و کار و در حال حاضر فرمانداران شروع به سهولت آن محدودیت.

پنس بازدید آیووا جمعه پس از رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز اجازه از سرگیری خدمات دندانپزشکی در هفته گذشته در حالی که نگه داشتن محدودیت در کسب و کارهای دیگر. او قصد دارد به اعلام روز شنبه بیشتر تغییرات برنامه ریزی شده برای روز جمعه.

اما رینولدز بود, بازدید کاخ سفید در روز چهارشنبه شده است و تحت یک تغییر جداسازی مانند Fauci به عنوان یک احتیاط. او گرفتن آزمایش روزانه تا متوسط بارها و بارها گرفته شده و می پوشد یک ماسک در هنگام تعامل با کارکنان.

رینولدز به خبرنگاران گفت: روز شنبه که حتی به عنوان محدودیت ها برداشته آسیب پذیرترین افرادی که حداقل 65 سال سن و یا افرادی که دارای شرایط مزمن مانند دیابت یا فشار خون بالا باید برای ادامه ماندن در منزل و سفر به حداقل زمانی که ممکن است.

“ما هرگز نمی تواند تضمین کند که مردم آیووا نمایندگان شان نمی خواهد آن را دریافت” رینولدز گفت. “من باور دارم که ما می توانیم و قادر خواهد بود برای مهار و مدیریت این ویروس و تعادل و سلامت مردم آیووا نمایندگان شان با سلامت اقتصاد ما.”

قانونگذاران در حال انتظار برای چالش های شاهدان در مورد چگونگی و زمانی که آن را امن خواهد بود برای دولت به بازگشایی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه زودتر ادعاهای Fauci و Redfield.

Fauci گفت: خانه نظارت و اصلاحات جلسه کمیته مارس 12 که عدم تست شده است و یک شکست.

“این یک شکست. بیایید آن اعتراف” Fauci گفت. “این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن است – ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله اما ما نه.”

در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری روز بعد تهمت را تکذیب کرد او مسئول تاخیر در تست.

“من نمی مسئولیت در همه چون ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن نیست که برای این نوع از یک رویداد با نوع اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ دو روز بعد گفت: تهمت گرفته اند باید مسئولیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین استدلال کرد که Redfield شد نقل قول نابجا در ماه گذشته در مصاحبه با واشنگتن پست بود که پس از آن پوشش داده شده توسط سی ان ان.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield گفت: پست. “ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

Redfield اذعان کرد در کاخ سفید در کنفرانس خبری که داستان او را به نقل از دقت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>