زندگی جریان ‘Space Coast قرنطینه متحرک’ برای جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند

فلوریدا تودی | No comments

از آن آغاز شده به عنوان یک ایده کوچک: چند گروههای محلی سازماندهی شده به جریان در Facebook. یک هفته پیش مت Corpiel آغاز رسیدن به نوازنده دوستان است.

پاسخ قاطع بود.

“من نمی دانستم چگونه آن را دریافت کنید” Corpiel خندید.”وجود دارد هیچ چیز دیگری در جریان است. چرا من فکر می کنم این بود که برای به دست آوردن کشش? گفتم ” من باید آن را کمی کوچک متحرک.'”

چه آغاز شده به عنوان یک کوچک متحرک برای چند باند افزایش یافته و به فضا ساحل قرنطینه متحرک 9 ساعت پخش زنده جشنواره موسیقی شامل بروارد bands on یکشنبه, مارس 29 از ظهر تا 9 بعد از ظهر

این رویداد در فضای ساحل قرنطینه متحرک Facebook صفحه خواهد شد از ویژگی های 12 گروههای جریان 30 دقیقه مجموعه از انزوا خود عمل فاصله است. وجود دارد خواهد بود 15 دقیقه استراحت بین گروههای که از ویژگی های تبلیغات افکن توسط کسب و کار محلی حامیان و شاید به سادگی در اینجا وجود دارد.

باند هیجان زده بودند برای پیوستن به. “آنها تا به حال مباحث صف برای هفته ها یا ماه که شد لغو همه در یک بار و آنها می خواستند به جای بازی” Corpiel گفت.

“آنچه من در تلاش برای انجام این است که به رسانه ها به این مردم چرا که اگر آنها نمی, یکی, آنها در حال رفتن به هم بزنید ، آنها نیاز به جایی برای انجام و به بیان خودشان هستند.”

نه تنها که آن را نیز یک فرصت برای گروههای موسیقی به برخی از درآمد از دست داد. “وجود دارد هیچ اتهام پوشش شما می توانید به تماشای جریان زندگی می کنند به صورت رایگان” گفت: Corpiel. “اما ما به شدت توصیه به مردم برای کمک به گروههای” را از طریق لینک خود را در Facebook pages.

Space Coast قرنطینه متحرک را نیز به نفع دانش آموزان نهفته coronavirus بحران است. این است که جمع آوری کمک برای بروارد مدارس پایه ابتدایی و غیر انتفاعی است که در خدمت دانش آموزان مدرسه و معلمان در بروارد.

برای Corpiel تصمیم به کمک Brevard, مدارس بنیاد شخصی بود.

“من یک مربی و یا برای گرفتن سهام در کودکان برنامه است که از طریق Brevard, مدارس, پایه,” او گفت:. “این چیزی است که در نزدیکی و عزیز من است.”

در حالی که مدارس تعطیل هستند در طول coronavirus همه گیر Brevard, مدارس بنیاد کمک به برآورد 35,000 دانش آموزان کم درآمد در بروارد با ارائه کیت مجهز با لوازم مدرسه و بهداشت و اقلام و مواد غذایی کارت های هدیه.

الیزابت شرایبر, مدیر برنامه, Brevard, مدارس بنیاد عرضه منطقه برای معلمان گفت که کمک های پولی مورد نیاز و با ارزش تر از فیزیکی کمک های مالی در این زمان.

“از آنجا که ما در حال کار با چنین محدود کارکنان ما لازم نیست که نیروی انسانی برای ضد عفونی کردن فیزیکی کمک های مالی” او گفت:.

شرایبر به رسمیت می شناسد سخاوت از این جمع آوری کمک. “در چنین نامشخص زمان هنگامی که ما همه احساس اضطراب آن را واقعا الهام بخش امید در من است که ما چنین سخاوتمندانه افراد در این جامعه که مایل به … کمک به کسانی که بیشترین نیاز به آن” او گفت:.

Corpiel موافق است. “من احساس می کنم نه تنها به بازگشت به گروههای اما برای کمک به کودکان در جامعه ما یک چیز واقعا خوب انجام دهد.”

Space Coast قرنطینه متحرک

زمان: یکشنبه, مارس 29 از ظهر تا 9 بعد از ظهر

که در آن: آنلاین در facebook.com/scqf2020

صف:

 • تونی Oso از ظهر تا 12:30 p. m.
 • Ektogasm از 12:45 تا 1:15 بعد از ظهر
 • رنجاندن VoX Populi از 1:30 تا 2 بعد از ظهر
 • O’Hichidhe از 2:15 تا 2:45 p. m.
 • SIKE از 3 تا 3:30 بعد از ظهر
 • اطلس از 3:45 تا 4:15 بعد از ظهر
 • SFG از 4:30 تا 5 بعد از ظهر
 • Hott ظروف سرباز یا مسافر از 5:15 تا 5:45 p. m.
 • تابوت فرهنگ از 6 تا 6:30 p. m.
 • زمزمه به یک شورش از 6:45 تا 7:15 بعد از ظهر
 • آهن را از 7:30 تا 8 بعد از ظهر
 • دانه از 8:15 تا 9 بعد از ظهر

هزینه: رایگان اما کمک های مالی به گروهها و Brevard, مدارس بنیاد تشویق می شوند.

اهدای لینک: brevardschoolsfoundation.networkforgood.com

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه در cm.floridatoday.com/specialoffer.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>