زنده به روز رسانی: می سی سی پی قانونگذاران روشن راه را برای تاریخی پرچم رای

لدگر | No comments

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین اطلاعات.

1:45 p. m.

می سی سی پی خانه با پیشی گرفتن از دو سوم آستانه مورد نیاز برای تعلیق قوانین آن و معرفی یک لایحه را به پرچم. آنها رای دادند 85-34 برای قطعنامه ای که در حال حاضر به مجلس سنا آن را با دو سوم آرا به تصویب.

Speaker Pro Tem Jason سفید صحبت می کرد در خانه طبقه در حمایت از این لایحه.

“بسیاری از مخالفان از تغییر پرچم دولت می گویند ما باید به ایستادن برای آنچه که درست است که ما نباید غار به فشار خارج … حتی اگر آن را بد برای کسب و کار” سفید گفت. “من با کسانی که مردم… من امروز اینجا هستم به دلیل آن است که به سادگی درست انجام دهد.”

تاریخچه “چیزی نیست که ما فقط به ارث می برند” سفید گفت و قانونگذاران نیاز به انجام کار درست امروز با ساخت — نه پاک کردن تاریخچه.

Rep. Chris Brown, R-Nettleton صحبت در برابر این قطعنامه است. او گفت: نه دفاع فعلی پرچم اما می خواهد Mississippians برای رای دادن بر روی آن.

“اگر ما را در این زمان پرچم در انتخابات با طراحی خوب مردم از می سی سی پی را تغییر دهید و آن را” براون گفت. “من باور دارم که. اجازه دهید خود را سرقت شادی است.”

1:05 بعد از ظهر

پس از دو هفته فشار می سی سی پی قانونگذاران در زمان اولین گام بعد از ظهر شنبه به تغییر پرچم دولت.

پرچم که شامل مؤتلفه نبرد آرم تصویب شده توسط مجلس در سال 1894 نزدیک به سه دهه پس از پایان جنگ داخلی.

خانه قوانین کمیته گذشت یک اندازه گیری در یک جلسه در مدت کوتاهی بعد از ناهار که آدرس پرچم. آن را به حالت تعلیق درآورد قانونی قوانین به منظور در نظر گرفتن لایحه فعلی را حذف پرچم و پخش کردن یک طرح را به تصویب می سی سی پی بعدی پرچم.

خانه طرح خواستار بلافاصله از بین بردن زمان پرچم. پس از آن نمایندگان مجلس با پیشنهاد تشکیل یک عضو کمیسیون است که انتخاب ایده آل طراحی پرچم. آن مورد نیاز خواهد بود که شامل کلمات “خدا ما اعتماد” با توجه به قوانین خانه قطعنامه 79.

که کمیسیون تصویب طرح خواهد سپس قبل از می سی سی پی رای دهندگان در ماه نوامبر. اگر رای دهندگان آن را تایید کند که طراحی می شود دولت بعدی پرچم. اگر آن را نمی کند طراحی می گردد به کمیسیون تجدید نظر.

قوه مقننه است و تا کنون در برابر تماس به تغییر پرچم دولت که آمده اند از رهبران کسب و کار, آموزش و پرورش, مقامات, کالج, ورزشی, مربیان و برخی از ایالت سیاستمداران است.

در شب چهارشنبه Gov. تیت ریوز با صدور بیانیه ای که نشان داد که او نمی خواهد وتوی لایحه اگر مجلس رای به تغییر پرچم. صبح روز پنجشنبه سابق رژیم صهیونیستی. فیل برایانت نشان داد او حمایت و تغییر دولت, پرچم تویت کردن یک تصویر از یک جایگزین پرچم های دولت مهر و موم.

بیشتر از ما پوشش

‘آن را به tear us apart’: شعله ور شدن تنش در کنگره به قانونگذاران فشار پرچم رای

سناتور. کریس McDaniel: Pro-پرچم سناتور می گوید قانونگذاران ‘نگه داشتن خط در پرچم رای

رژیم صهیونیستی. ریوز: “اگر آن تغییرات آن باید توسط رای مردم’

تغییر پرچم دولت: آنچه مقامات منتخب در می سی سی پی و رهبران دولت باید گفت:

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>