کویر زندگی میسازد کردن دو سوم از کارکنان به عنوان coronavirus بسته شدن کاهش جریان درآمد

مایدزرت | No comments

دو سوم از کارکنان در کویر زندگی باغ وحش و باغ گذاشته شد و این هفته پس از بی سابقه گسترده تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخل کویر باغ وحش نگه داشتن برخی از کارکنان برای مراقبت از بیش از 450 حیوانات که زنده در تاسیسات. اما با عضویت و فروش بلیط یک راننده عمده درآمد باغ وحش مقامات گفتند آنها نمی تواند استطاعت به نگه داشتن خود را کامل کارکنان است که معمولا حدود 140 کارمند تمام وقت و حدود 45 پاره وقت کارکنان در اوج فصل است.

آلن مونرو مدیر عامل در سازمان به نام تصمیم به اخراج کارکنان “غم انگیز.” این باغ وحش در حال حاضر “را به حداقل” به ادامه به ارائه مراقبت از حیوانات و لازم است عملکرد کسب و کار. او همچنین گفت: برخی از رهبری ارشد کارکنان گرفته داوطلبانه کاهش پرداخت.

“بر خلاف برخی از کسب و کار است که می تواند تنها با خاموش کردن چراغ ها و قفل درها تا همه چیز بهتر ما باید یک تعهد برای اطمینان از سلامت و رفاه حیوانات تحت مراقبت ما است,” او گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “خوشبختانه کویر زندگی عالی دامپزشکی و حیوانات مراقبت تیم که در حال افزایش است به این مناسبت است.”

ارین اسکات مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات در کویر زندگی گفت: وقتی به باغ وحش می توانید دوباره باز کردن آن را به سطح شیب دار تا نیروی انسانی بر اساس حضور و غیاب.

حدود 75 درصد از باغ وحش روزانه عملیات پشتیبانی ورود و عضویت. کارکنان که اجازه رفتن می تواند کار با کارکنان منابع انسانی برای ارتباط با بیکاری, منابع, او گفت:. اسکات نمی تواند ارائه تعداد دقیق کارکنان که گذاشته شد و کارکنان که هنوز مشغول به کار هستند.

“ما همدردی با دیگران” او گفت:. “این یک چالش از چند هفته.”

کویر زندگی فقط چهار روز دور از افتتاح جدید خود را 3 میلیون دلار “استرالیا ماجراهای” نمایشگاه شامل رقابت و دیگر حیوانات بومی استرالیا, هنگامی که آن را بسته در 17 مارس است.

جدید نمایشگاه باغ وحش برای اولین بار پس از جگوار زیستگاه در 2010 افتتاح شد و در جشن کویر زندگی را سالگرد 50th.

Newsom: یک میلیون کالیفرنیا باید کاربردی برای مزایای بیکاری در میان همه گیر

از کار ؟ در اینجا برخی از منابع بیکاری

سال های اخیر شاهد تعداد بازدید کنندگان افزایش در تسهیلات است که یک غیر انتفاعی و معتبر توسط انجمن باغ وحش ها و آکواریوم. این باغ وحش تا به حال شش سال از شکستن رکورد حضور و غیاب با بیش از 514,000 بازدید کننده در سال 2018-2019.

که سال شاهد حدود 19.9 میلیون درآمد. حدود 5.4 میلیون در آمد از پذیرش. همان سال در باغ وحش بود $12.4 میلیون دلار در هزینه با توجه به کویر زندگی در تازه ترین گزارش سالانه.

به عنوان باغ وحش منتظر بیرون پناهگاه در محل سفارش در میان coronavirus همه گیر آن را ادامه خواهد داد رسانه های اجتماعی خود را با حضور در پشت صحنه محتوا و از حیوانات در زیستگاه های خود را.

اسکات گفت: این باغ وحش دارای برنامه های احتمالی که در ابتدا با هم برای ظهور مانند زلزله و رئوس مطالب چگونه حیوانات خواهد بود برای مراقبت زمانی که تسهیلات بسته شده است.

“ما مسئولیت داریم که به حیوانات در مراقبت از ما و ما باید مطمئن شوید که آنها به خوبی مراقبت از گرفته شده” اسکات گفت. “ما در حال مصرف آن احتیاط و در نظر گرفتن امن محیط کار.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

آفتاب صحرا تحریریه شری Barkas کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>