Lober: ممنوعیت شهرستان مراقبت عمل می کنند کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک اگر آنها ماسک سیاست

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober در تلاش است یک رویکرد جدید برای افزایش ماسک صورت استفاده در شهرستان به عنوان یک راه برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

Lober می خواهد به ممنوعیت کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی است که لازم نیست یک ماسک سیاست در جای خود از دریافت ویژه کمک مالی از شهرستان از طریق فدرال مراقبت در عمل بودجه.

او قصد دارد برای مطرح کردن این پیشنهاد در یک شهرستان جلسه کمیسیون آغاز می شود که در ساعت 9 صبح روز سه شنبه در این شهرستان Brevard مرکز دولت در Viera.

کمیسیون شهرستان در جولای 7 تایید شده با استفاده از 10 میلیون دلار از آن $105.03 میلیون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل تخصیص به ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در شهرستان است. آن دسته از اشخاص خواهد بود واجد شرایط برای درخواست کمک هزینه تا $10,000 برای هر شخص به جبران برخی از هزینه های خود را و درآمد از دست رفته مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس. برنامه گرانت در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در هفته آینده

بیشتر: غرب ملبورن نیاز به ماسک داخل 10 خرده فروشان عمده به افزایش سفارشات در سراسر بروارد

بیشتر: کمیسیون صندلی Lober به تمدید فشار برای countywide ماسک سیاست به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

به طور جداگانه در کمیسیون در تاریخ 30 ژوئن را رد کرد و پیشنهاد Lober که مورد نیاز کسب و کار نیاز به ماسک صورت در داخل موسسات خود را در اکثر مواقع.

عدم اقدام توسط بخش سمت چپ محلی برای مقابله با این مسئله است. شروع با ماهواره, ساحل, مختلف, ماسک مقرر شد به تصویب رسید بیش از دو هفته گذشته در کاکائو ساحل, Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ملبورن, ساحل, نخل سواحل و غرب ملبورن.

“در حالی که من واقعا بر این باورند که شکست ما را به عمل در 30 ژوئن منجر شد و در ادامه به نتیجه متعدد کاملا قابل اجتناب عفونت — که برخی از آنها تقریبا به طور قطع باعث و/یا باعث مرگ و میر است — آن است که خیلی دیر به انجام کاری” Lober نوشت: در به شدت دقت کنید سه-صفحه یادداشت او فرستاده شنبه به چهار دیگر کمیسیون.

“هنگامی که شما مادر و خواهر و یا دختر قرار داده شده است بر روی یک دستگاه تهویه و می میرد از این, شما به احتمال زیاد متوقف اشاره به پایین — من استفاده از اصطلاح ‘پایین’ با ناخرسندی — درصد مرگ و میر پس از به عنوان نشان می دهد که آن را قابل قبول است” Lober نوشت. “در حالی که تنها درصد کمی از جمعیت کلی مرده است با توجه به این ویروس هیچ گونه قابل اجتناب مرگ یکی بیش از حد بسیاری از.”

در مجموع 4,303 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در Brevard County پس از همه گیر آغاز شد و 50 نفر از آنها فوت کرده اند.

Lober گفت که او می خواهد را به یک وضعیت مراقبت عمل می کنند کمک های مالی برای کسب و کار است که آنها پست پلاکارد نشان می دهد که ماسک مورد نیاز در کسب و کار خود را.

به عنوان یک سقوط-پشت Lober گفت که او می خواهد کسب و کار به حداقل پست پلاکارد نشان می دهد که آیا کسب و کار نمی کند و یا نیاز به ماسک.

تحت Lober پیشنهاد اگر شکایت دریافت کرده است مورد بررسی قرار گرفته و ثابت شده یک کسب و کار است که دریافت مراقبت های قانون بودجه از Brevard County نه نوشته شده و/یا نگهداری مورد نیاز علامت است که کسب و کار خواهد بود موظف به بازپرداخت شهرستان برای پول آن را دریافت کرده و این امر می تواند رد صلاحیت از دریافت آینده شهرستان-اختصاص بودجه است.

Lober گفت: او پیشنهاد ماسک مورد نیاز برای کسب و کارهای محلی در 30 ژوئن “به ساقه جزر و مد از COVID-19 عفونت در شهرستان Brevard به منظور جلوگیری از خسته کننده محلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی. همانطور که شما آگاه هستند از این پیشنهاد به دست آورد هیچ کشش میان من همکار کمیسیون. از آن زمان ما مجموعه ای از رکورد برای عفونت و مرگ و میر و بیمارستان های محلی در سراسر شهرستان باید در زمان های مختلف به طور کامل خسته فشرده-مراقبت-واحد تخت در دسترس است.”

Lober گفت که بر اساس صحبت های او با پزشکان و اپیدیولوژی “این روشن است که جهانی پوشش مورد نیاز خواهد بود عاقل ترین و موثر دوره از عمل است. که گفت: انجام کاری است که به احتمال زیاد به کاهش گسترش بهتر از نشستن بر روی دست ما و مردم آلوده رنج می برند, بود, انتوبه رنج می برند و برخی بیشتر و در نهایت می میرند.”

Lober گفت که او معتقد است با خود ژوئن 30 رد پیشنهاد خود را, “به سادگی نمی خواهید به پیاده سازی دولت قیمومیت با وجود چنین اندازه گیری بودن بدون شک قانون اساسی و با وجود این که irrefutably علمی ثابت شده برای کاهش گسترش هوابرد ویروس ها و, توسط فرمت تضمین شده برای کاهش عوارض و مرگ و میر.”

در یادداشت Lober در مقایسه با مرگ و میر ناشی از COVID-19 به مرگ و میر در سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی.

“برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز زیر را در نظر بگیرید: 9/11 حملات تروریستی کشته در مجموع 2,996 مردم (2,977 قربانیان و 19 هواپیماربایان),” Lober گفت. “COVID-19 کشته شدن حدود 606,000 مردم در سراسر جهان — بیش از 200 بار به عنوان بسیاری از کشته 9/11 حملات تروریستی است. در ایالات متحده به تنهایی 143,000 که فوت کرده اند تا کنون از COVID-19 به میزان تقریبا 50 برابر مرگ و میر از 9/11. در علاوه بر این به بسیاری از مرده بیشتر و بیشتر گزارش ها نشان می دهد فوق العاده ای شماره که در صورت زنده ماندن طولانی مدت یا دائمی صدمات ناشی از این ویروس است.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>