Lober مجلس به عنوان رئیس گروه سیاست برخورد با COVID-19

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

در آنچه به مبلغ کوچک, صلح آمیز, انقلاب, شهرستان, کمیسیون صندلی Bryan Lober سرنگون شد دوشنبه به عنوان رئیس Brevard County سیاست گروه که دسته محلی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در مواجهه با انتقاد از اقدام اخیر سیاست گروه Lober تا به حال چندین بار به استعفا به عنوان سیاست گروه صندلی. در روز دوشنبه جلسه کمیسیون کمیسر جان Tobia در زمان Lober تا در ارائه درخواست برای تغییر در این شهرستان کمیسیون نمایندگی در 10-عضو گروه سیاست.

بیشتر: کروناویروس در شهرستان Brevard: رقابت استدلال مطرح شده بر سر نحوه اجرای محدودیت های هتل

بیشتر: سیاست گروه پشت فاصله اقدامات در مغازه ها به عنوان Lober پرانتز برای فردی گری از پنل اضطراری

بنابراین Lober خواسته در خط بعدی برای موقعیت — شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett — برای تبدیل شدن به صندلی از سیاست ،

“من ساخته شده این پیشنهاد را” به استعفا از گروه سیاست “و آنها مرا در آن” Lober گفت: پس از روز دوشنبه شهرستان جلسه کمیسیون.

Lober گفت که او مطمئن است که Pritchett خواهد شد انجام یک کار خوب ریاست سیاست گروه در حالی که Pritchett گفت که او امیدوار به انجام به عنوان یک کار خوب به عنوان Lober را عنوان سیاست گروه.

سیاست گروه شامل شهرستان و شهری, دولت, سلامت, مدرسه ایمنی عمومی و مقامات مجری قانون. آن را شامل دو مقامات منتخب در میان آن 10 عضو — شرکت Pritchett و Brevard County Sheriff Wayne Ivey.

اجتماعی فاصله برای کسب و کار

فقط قبل از تعویض Lober در سیاست گروه شهرستان کمیسیون روز دوشنبه به اتفاق آرا تصویب یک اعلامیه که می پرسد Brevard County کسب و کار به پایبندی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اجتماعی فاصله دستورالعمل — از جمله اطمینان از این که کارکنان و مراجعان اقامت 6 فوت جدا از یکدیگر است.

در Lober آخرین جلسه به عنوان سیاست گروه صندلی پانل در یک 10-0 رای در روز پنج شنبه پرسید: کمیسیون شهرستان به انجام این کار. اعلام مشورتی است در طبیعت نمی باشد و به اجرای و یا مجازات برای متخلفان — از ویژگی های برخی از شهرستان ها کمیسیون به طور خاص گفت: آنها را دوست داشت.

“قطعا وجود دارد هیچ آسیبی در گرفتن پیام از” کمیسر کریستین Isnardi گفت.

در میان توصیه های دیگر در اعلام:

  • حد جلسات, جلسات آموزشی و کسب و کار دیگر تجمعات به 10 نفر یا کمتر است.
  • حد اشغال به بیش از 30 ٪ از حداکثر مقدار مجاز ظرفیت زیر آتش کد.
  • نصب علائم و زمین نشانه گذاری برای یادآوری به مشتریان و کارکنان از اهمیت اجتماعی فاصله در ورودی, خروجی, پرداخت, امتیاز و منطقه عملیات.

“این به سادگی aspirational اهداف است که ما نشان می دهد برای آنها به طوری که برای تشویق اجتماعی فاصله فقط به عنوان دولت انجام شده است, فقط به عنوان دولت فدرال در حال انجام” Lober گفت. “کسانی که آن را دنبال خواهد کرد نگه داشتن مردم امن تر است. و کسانی که نمی قطعا تشویق به در نظر گرفتن تغییر ذهن خود را و پس از آن اگر و هنگامی که آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار است.”

دنباله ای از وقایع مربوط به سیاست و شهرستان کمیسیون اجتماعی فاصله برای کسب و کار موضوع کمی غیر معمول است.

به طور معمول گروه سیاست نهایی می گویند در اقدامات مربوط به پاسخ به یک وضعیت اضطراری مانند بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در این مورد گروه سیاست رای در روز پنج شنبه بود و یک توصیه به کمیسیون شهرستان.

اصطکاک بیش از گذشته اقدامات

در گذشته شهرستان کمیسیون نمی مانند برخی از دیگر اقدامات سیاست گروه — ویژه تلاش برای نزدیک بروارد سواحل برای پنج ساعت در روز در تعطیلات آخر هفته برای کمک به جلوگیری از جمعیت گردشگران جمع آوری است.

Lober پشتیبانی می کند که پیشنهاد که به تصویب سیاست گروه توسط یک 5-4 رای با یک عضو وجود ندارد.

چهار دیگر شهرستان کمیسیون نیست پشت این طرح و رای به خودداری شهرستان بودجه برای اجرای آن است. بنابراین سیاست گروه پس از آن رای دادند 7-2 برای معکوس کردن رای خود را در ظهر بسته شدن سواحل است.

که موضوع در میان کسانی که ایجاد اصطکاک بین Lober و دیگر کمیسیون بیش از کار خود را در سیاست ،

اما Tobia بود صمیمی و noncritical در پرسیدن که Lober تواند به عنوان جایگزین سیاست گروه صندلی.

Tobia گفت: او قدردانی “فروتن فداکاری” Lober نشان داد که سیاست های, گروه صندلی; Lober را عینیت در برخورد با رسانه های خبری در سیاست گروه اقدامات خود شفافیت; خود بودن “وحدت صدای” بین کمیسیون شهرستان ها و سیاست های گروه و نشان دادن “فضل و مراقبت” در پست.

“این یک کار بسیار دشوار” Tobia گفت: با توجه به کمیسیون شهرستان ها و سیاست های گروه دیدار به صورت همزمان برای یک دوره طولانی از زمان. “من تمام کار هایی که شما انجام داده ایم.”

به جای رفتن را از طریق یک رای رسمی در Tobia را “غیر رسمی حرکت” Lober پرسید: اگر او می تواند تعیین Pritchett به صندلی سیاست ،

“بله که کافی خواهد بود,” Tobia گفت.

بنابراین Lober بود که فقط شوخی به Pritchett: “من شوالیه تو صندلی از سیاست گروه در این نقطه است.”

Lober بعد هشدار همکار خود را در کمیسیون به گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان به جای “صندلی کارشناسان” است که ممکن است در تماس با آنها را با نظرات خود در مورد نحوه رسیدگی به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او به نقل از اخترفیزیکدان نیل دگراس تایسون که گفت: “یکی از چالش های بزرگ در زندگی این است که شناخت کافی به فکر می کنم حق با شماست اما نه به اندازه کافی به می دانم که شما در اشتباه هستید.”

هتل بحث همچنان ادامه دارد

کمیسیون نیز بحث دوباره — اما در زمان هیچ اقدامی در این موضوع از نحوه اجرای یک تایید سفارش به نوار گردشگران از اجاره اتاق در هتل ها محلی و یا سایر موسسات مسکن.

تحت اندازه گیری حمایت هر دو کمیسیون شهرستان ها و سیاست های گروه کسی که هنوز هم می تواند اجاره مسکن در Brevard County, هتل, متل, بهره وری منقسم زمانی اردوگاه تفریحی-وسیله نقلیه پارک مارینا یا کوتاه مدت اجاره برای انواع غیر-گردشگری-مرتبط با اهداف.

این می تواند شامل برای اعضای نظامی اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران ساختمانی, کارگران مشغول در پروژه های شهرستان و یا کسی که درگیر در کسب و کار رسمی در بروارد. کمیسیون همچنین می خواهید استثنا برای افرادی که نیاز به تسهیلات برای دلایل پزشکی و یا اینکه آنها قربانی خشونت خانگی است.

در مسئله این است که آیا کارکنان هتل یا مهمان خواهد بود با عنوان جرم جنایی مسئول نقض محدودیت و چگونه به گواهی که ماندن است نه برای گردشگری است.

شهرستان کمیسیون در هفته گذشته رای دادند 4-1 به نفع یک پیشنهاد توسط Tobia به یک مهمان به سادگی با امضای بیانیه ای که آنها نه در بروارد برای گردشگری تحت مجازات شهادت دروغ برای دروغ گفتن..

سیاست گروه در زمان رای در شهرستان کمیسیون توصیه.

Lober گفت: وکلای مدافع برای Brevard County Sheriff و شهر کاکائو در ساحل, هر دو در حال تحقیق در مورد اجرای موضوع است.

Pritchett گفت: او منتظر است که ورودی قبل از برگزاری این سیاست گروه بیشتر به بحث در مورد این موضوع.

سلامت مدیر گزارش

ماریا Stahl مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد گفت: کمیسیون که از صبح روز دوشنبه وجود دارد پنج مرگ و میر ناشی از بروارد ساکنان از coronavirus به علاوه یک مرگ از یک اورنج کانتی ساکن در یک بیمارستان محلی است.

Stahl گفت: 13 نفر از COVID-19 در بروارد بیمارستان ها — از جمله شش در بخش مراقبت های واحد و هفت در جداسازی مناطق. چهار نفر از کسانی که در هواکش.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>