هنرمند محلی طرح های یادبود ماموریت پچ برای SpaceX و ناسا تاریخی راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

زمانی که Tim Gagnon بود 16 سال, او نوشت: سناتور نامه درخواست را دعوت به مشاهده آپولو 17 راه اندازی در فرد است.

بسیار به پدر و مادر خود را’ کفر Gagnon را سناتور پشت کردم به او و در دسامبر. 7 سال 1972 او و پدرش شد پرواز را به مرکز فضایی کندی از کانکتیکات به تماشای سنگین-آسانسور V زحل پرتاب موشک از پد 39A برای آخرین ماه فرود ماموریت.

در آن سفر که Gagnon برای اولین بار الهام بخش برای طراحی ماموریت تکه.

“در آن راه اندازی می گرفتم که یک هنرمند و نه همسو با برنامه های فضایی انتخاب شد و توسط خدمه به رنگ ماموریت پچ” Gagnon که نقل مکان کرد و به تیتوسویل در سال 1991 گفت. “من گفت:, که در آن است.”

از آن نقطه Gagnon می نوشتن به فضانوردان تبادل آنها ماموریت خود را پچ طرح و در سال 2004 است که رویای او به حقیقت پیوست.

“در نهایت در سال 2004 من انتخاب شد و توسط خدمه به کار در این سفر 11 پچ و که کار با موفقیت. و پس از آن که خدمه گفت دیگر خدمه در مورد من و بقیه سابقه است,” Gagnon گفت.

از آن پس در Gagnon در ادامه به طراحی ماموریت تکه برای پنج ماموریت شاتل و 14 ایستگاه فضایی ماموریت.

در حال حاضر Gagnon طراحی شده تا به یک یادبود پچ برای SpaceX را در ماموریت بعدی.

به نام تظاهرات ماموریت 2 و یا نسخه ی نمایشی 2 این است که بسیار پیش بینی راه اندازی برنامه های فضایی بوده است و انتظار از برنامه شاتلهای بازنشسته در سال 2011.

برای اولین بار در نزدیک به نه سال, فضانوردان را دوباره راه اندازی از خاک آمریکا.

برنامه ریزی برای پرتاب در 4:33 p. m. روز شنبه, ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley راه اندازی خواهد شد در بالای SpaceX خدمه کپسول اژدها و موشک فالکون 9 و سر به ایستگاه فضایی بین المللی.

و به افتخار تجدید حیات انسان ها راه اندازی از ایالات متحده در خاک Gagnon انجام آنچه او بهترین کند: ساخته شده خود را نسخه ی نمایشی-2 patch.

اما وجود دارد برخی از پیچ و تاب و به Gagnon پچ.

به جای فقط طراحی منظم ماموریت پچ Gagnon اختصاصی این پچ به وضعیت فعلی جهان است.

با توجه به کروناویروس همه گیر گرفتار شده است که این کشور برای ماه ناسا تشویق مردم به نمایش راه اندازی از خانه از طریق تلویزیون ناسا.

بنابراین Gagnon می خواستم به منعکس کننده که در پچ است که صفحه نمایش یک نمایش از ایالات متحده مسیر 1 مشرف به ایرونی رودخانه با ناسا نمادین خودرو مونتاژ ساختمان و SpaceX موشک بلند پد 39A در پس زمینه.

“به خوبی ناسا نمی خواهید مردم را به آمدن به این راه اندازی به دلیل احتمال انتقال ویروس است. بنابراین بسیاری از مردم که دیدن این, راه اندازی, آنها در حال رفتن به دیدن آن به صورت دیجیتالی و عملا” Gagnon گفت. “بنابراین من تصمیم به قرار دادن این تصویر (از VAB و پد 39A با موشک) به شکل یک گوشی هوشمند و … اگر آنها در حال تماشای آن عملا وجود دارد رفتن به تلویزیون ناسا لوگو در گوشه ای از صفحه نمایش”

این پچ که به نظر می رسد به عنوان اگر شما در حال تماشای راه اندازی از طریق تلویزیون ناسا خود را در دستگاه تلفن هوشمند است که به منظور نشان دادن آنچه که ناسا امیدوار است اتفاق می افتد در روز راه اندازی: مردم مشاهده پیش راه اندازی از طریق دستگاه های فن آوری.

کسانی که علاقه مند به خرید Gagnon پچ که در مورد هزینه $15 توانند از طریق وب سایت های زیر: www.thespacestore.com, www.skyforcespacepatches.com و از طریق یک فروشنده بی نام USAFSPACE.

این پچ در حال حاضر در تولید و در دسترس خواهد بود در اواخر ماه ژوئن.

“من هیجان زده بود (در برنامه فضایی) از روز 1, و من نقل مکان کرد به تیتوسویل چون من تا به حال به” Gagnon خواهد شد که به احتمال زیاد تماشای چهارشنبه اندازی از خانه اگر جاده ها هم بسته بندی شده اند. “من می خواستم برای دریافت درگیر در برنامه و زندگی در کانکتیکات که من که قرار بود به اتفاق می افتد.”

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>