پزشکان محلی تجویز بحث مواد مخدر اواز یا موسیقی دو نفری به COVID-19 بيمار

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

زمان Parrish مرکز پزشکی هفته گذشته اعلام کرد که در آن پزشکان با استفاده از یک بحث دارو دسته کوچک موسیقی جاز برای درمان COVID-19 مجله که منتشر فرانسوی کارآزمایی بالینی حمایت از هیدروکسی کلروکین سولفات و آزیترومایسین رویکرد بازیگران سایه مطالعه با گفتن آن نیاز به بررسی بیشتر است.

به عنوان درک بسیار مسری رمان کروناویروس که باعث COVID-19 شیفت تقریبا روز به روز پس فراموش ظاهرا این روش از کارکنان پزشکی در درمان بیماران آلوده.

پزشکان می گویند این ویروس جدید نیروهای آنها را به بداهه نوازی در زمان واقعی اغلب ترک آنها زمان کمی برای تجزیه حدیثی از اثبات رسیده است.

بنابراین پروتکل های درمان در حال تغییر به طور مداوم. بنابراین در حالی که پزشکان در برزیل در حال حرکت به دور از این دو ترکیب دارو و پزشکان در نیویورک در حال پیدا کردن که گرفتن بیماران به حرکت بیشتر و تمرین اولیه عمیق تنفس تمرینات به نظر می رسد عملکرد نتایج امیدوار کننده.

نتیجه این است که در خط مقدم در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس, پزشکان چاره ای اما به دنبال دل و روده خود و در حال حاضر به نظر می رسد بالینی و جامد علم خواهد باید صبر کنید.

همانطور که از دوشنبه, ویروس کشته شده بود 470 از 20,035 مورد (2.3%) در میان ساکنان فلوریدا از جمله شش نفر از 140 مورد (3.6%) در شهرستان Brevard — خود را در سنین اعم از 74 تا 91 در این شهرستان است.

“البته ما خیلی زود به این بیماری همه گیر به اعلام واقعا خاص هر درمان یا ورزش های مفید” دکتر تیموتی Laird بهداشت اول را مدیر پزشکی گفت فلوریدا امروز از طریق ایمیل.

“ما پزشکان ترجیح می دهند به کارآزمایی های کنترل شده تصادفی در طول زمان ثابت کند که درمان کار می کنند و نه فقط در ذهن بیش از ماده نوع از همه چیز. پس گفت که, با COVID-19 ما ندارد و لوکس از زمان در حال حاضر, بنابراین ما گاهی اوقات سعی کنید چیزهایی که ممکن است مفید یا این که به نظر می رسد به حس اولیه.”

مواد مخدر duo رشد سیاسی

در همین حال برخی از پزشکان محلی در حال اجرای بسیار شایع دارو دسته کوچک موسیقی جاز تبلیغ اولیه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که کشیده شده بین المللی بحث. در روز جمعه 10 آوریل Parrish مرکز پزشکی اعلام شده است درمان coronavirus بیماران با هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین از زمان شروع این بیماری همه گیر برای بیمارانی که سابقه پزشکی اجازه می دهد تا درمان.

دو نفر در هواکش و یک سوم اینکه از نزدیک تحت نظارت بودند دریافت درمان, محله مقامات روز جمعه گفت بدون اشاره به اینکه آیا بیماران بهبود است.

“ما شده ایم با استفاده از یک ترکیب ضد ویروسی داروهای هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین پس از اولین بیمار بستری با COVID-19” دکتر فرانک Dienst, MD, Parrish مرکز پزشکی intensivist و مراقبت بحرانی پزشکی مدیر در بیانیه ای گفت.

“ما تجویز آن برای تمام بیماران که اصلا موارد منع مصرف مانند یک بیماری یا زمینه مسائل مربوط به سلامت است که می تواند درمان مضر است.”

قبل از درمان تجویز شده است اما Parrish پزشکان توضیح به بیماران و خانواده ها این روند خطرات و در حالی که ترکیب دارو نیست و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان COVID-19 آن تایید شده است برای شرایط دیگر مانند مالاریا و آرتریت روماتوئید. بیماران موافق به درمان است.

مانند “خارج از برچسب” استفاده از دارو مورد تایید است مشترک در زمینه های پزشکی می افزاید: Dienst.

“این یک گزینه خوب برای همه بیماران” Dienst اضافه شده است. “صادقانه بحث و گفتگو با بیماران و خانواده های هستند بخش مهمی از تصمیم گیری بالینی-ساخت و در سمت راست موارد این درمان دارای امکان صرفه جویی در زندگی می کند.”

سلامت برای اولین بار بیش از حد است که با استفاده از ترکیبی داکتر صاحب زمین در بیانیه ای گفت شنبه.

“بهداشت اول پزشکان باید با استفاده از هیدروکسی کلروکین و درمان های دیگر برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در مورد اساس و مطابق با دستورالعمل درمان توسعه یافته توسط ما داروسازان بالینی و بیماریهای عفونی پزشک,” او نوشت.

مطالعات نشان می دهد هیدروکسی کلروکین دارای خواص ضد ویروسی می تواند تغییر فعالیت سیستم ایمنی بدن شناخته شده است مشخصات ایمنی در دوز مناسب منجر به این فرضیه که آن نیز ممکن است مفید باشد در درمان COVID-19 با توجه به موسسه ملی بهداشت.

“بهداشت اول پزشکان باید با استفاده از هیدروکسی کلروکین و درمان های دیگر برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در مورد اساس و مطابق با دستورالعمل درمان توسعه یافته توسط ما داروسازان بالینی و بیماریهای عفونی پزشکان” Laird گفت: در یک بیانیه آماده دوشنبه.

هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا استفاده برای دهه reentered موردتوجه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مواد مخدر در جلسات مطبوعاتی. علاقه به مواد مخدر حتی به خود جلب کرد امثال تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk که در مارس 16 توییتی که ممکن است با توجه به ارزش.

اما علمی نقد و بررسی منتشر شده در ماه گذشته تنها مطالعه بالینی که پشتیبانی می کند که درمان پیدا جدی نقص در داده ها. برای یک مطالعه که انجام شده در فرانسه ساخته شده با استفاده از یک نمونه کوچک اندازه تنها 26 بیماران نه به صورت تصادفی انتخاب شدند که شش نفر کاهش یافته است و شامل نمی شد در این مطالعه نتیجه گیری.

توسط هفته اول آوریل به جامعه پزشکی است که منتشر شده این تحقیقات در فرانسه حمایت از این دارو دسته کوچک موسیقی جاز برای درمان COVID-19 تا به حال با صدور بیانیه ای گفت: آنها در حال بررسی و مطالعه “یک اصلاح به علمی ثبت ممکن است در نظر گرفته شود.”

هیدروکسی کلروکین همچنین دارای عوارض جانبی جدی در برخی از بیماران از جمله قلب بی نظمی. محققان به تازگی متوقف شده یک مطالعه در برزیل با توجه به خطر بالقوه کشنده نامنظم ضربان قلب.

Laird گفت: هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین استروئیدها و داروهای ضد التهابی هستند و تمام تلاش ها برای مبارزه با ديسترس تنفسی است که باعث می شود تبادل گاز در ریه ها کمتر کارآمد است.

“درمان های مختلف مانند این هستند که تلاش و حمایت های برخی از, و احساس می شود سودمند توسط دیگران” Laird توضیح داد. “مطالعات در حال حاضر در جریان است اما ما نمی خواهد که رسمی تایید اثبات شده درمان برای بسیاری از سال.”

تنفس عمیق و یا سلول های بنیادی درمان است ؟

به عنوان پزشکان در سراسر جهان در حال دیدن بیشتر موارد آنها گزارش شباهت در آنچه آنها را در CT اسکن سطح اکسیژن و مقدار کمی از بافت ریه التهاب در بیماران مبتلا به صاحب زمین اضافه شده است.

برخی از پزشکان می گویند COVID-19 بیشتر شبیه بیماری ارتفاع از ذات الریه. که منطق پشت جنبش و برخی از تکنیک های تنفس اولیه پس از شروع علائم Laird اضافه شده است.

“ما می دانیم که با عدم تحرک و تنفس کم عمق گاهی اوقات ما کوچک ‘سقوط’ برخی از ما آلوئول (کیسه هوا) که تبادل اکسیژن با خون” او گفت:.

باد کیسه هوا در ریه ها از طریق تلاش برای نفس کشیدن عمیق تر کمک می کند تا با تبادل گاز و می تواند در کاهش تنگی نفس.

“بنابراین فعال ماندن در حال حرکت در اطراف حفظ آرامش و حرکت هوا را به بینی خود را برای یک نفس کامل و سپس دهان خود را ممکن است بهبود احساس تنگی نفس” Laird گفت.

دیگر پزشکان به دنبال سلول های بنیادی برای معجزه.

Pluristem یک شرکت اسرائیل بر اساس روز دوشنبه اعلام کرد این درمان اولین بیمار مبتلا به COVID-19 عوارض در ایالات متحده با یک تجربی سلول های بنیادی درمان است.

این شرکت می گوید قصد دارد برای شروع یک چند ملیتی کارآزمایی بالینی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اورشلیم پست گزارش این هفته است که شش بیماران بدحال در اسرائیل درمان شده با این شرکت جفت مبتنی بر سلول درمانی جان سالم به در برد با توجه به آمار اولیه.

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>