محلی کشیدن بازیگر, تجاوز حمایت می میرد پس از چند دهه در Treasure Coast, Space Coast

فلوریدا تودی | No comments

یکی از قابل تشخیص ترین و موثر اعضای محلی LGBTQ جامعه از بین رفته است.

پورت سنت لوسی ساکن Randall “شیدا” دیوید کلی — به طور گسترده ای شناخته شده توسط خود را drag queen نام Kelli Dwa — درگذشت ناگهانی یکشنبه شب گفت: او شوهر و شریک زندگی از 34 سال, دنی Tobiasz. کلی بود و فقط تبدیل 58 روز شنبه.

“من فکر نمی کنم آن را واقعا به من رسید” Tobiasz گفت. “من نمی توانم گریه نمی توانم خنده. من فقط بی حس.”

برای بیش از 30 سال کلی انجام شده در سراسر مارتین سنت لوسی رودخانه هند و Brevard, استان ها و همچنین در سراسر کشور و ملت است. او grand marshal از فضای ساحل Pride Parade در سال 2018 و عضو موسس غرور از گنج ساحل.

اخیرا او میزبان کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو در مکان های مختلف: جنسن بیچ کاسه; Kilted پری دریایی در ساحل Vero; HopLife دم شرکت و اداره ورزش میخانه هر دو در پورت سنت لوسی; و پیچیده Rooster بار در ملبورن.

“یکی از مهربانترین بخشنده, شادترین مردم است که تا کنون راه می رفت از این زمین به چپ و چپ در پشت یک میراث است که قادر به پر شود هر کس دیگری” Tobiasz گفت.

کلی بود و در ورشو متولد نیویورک و زندگی در یک مزرعه های لبنی در نزدیکی پری. پس از دبیرستان او به فلوریدا نقل مکان با خانواده اش در اوت. 21, 1981 — همان روز Tobiasz نقل مکان کرد و با خانواده اش به فلوریدا از Utica, New York.

آنها ملاقات کرد و چهار سال بعد در یک نوار در سراسر از آنچه که در حال حاضر گنج ساحل میدان بازار بوده و با هم تقریبا هر روز از سال. آنها از نظر قانونی ازدواج مارس 28, 2016.

“وقتی که من با شیدا” Tobiasz گفت: “من می دانستم که من تا به حال ملاقات my soulmate.”

زیر هالووین کلی برنامه ریزی برای ورود به یک مسابقه صحنه و در محلی گی نوار. او را بر روی ناخن به رنگ صورتی و صورتی و سایه چشم و کفش صورتی — و برنده شد.

او خود را ملکه کشیدن نام هنگامی که او به طور خلاصه از زندگی با دو drag queens در دیتونا بیچ در اوایل 1980s و هم اتاقی لباس پوشیدن او در کشیدن برای یک مسابقه صحنه و لباس.

او در راه به این رویداد زمانی که او کشیده بود توسط یک افسر پلیس به دلیل شکسته شیشه جلو برف پاک کن.

افسر نگاه کلی گواهینامه رانندگی — که نشان داد یک مرد و سپس نگاه کردن در زن که آن را به دست او.

“او کاملا مطمئن نیست چه چیزی به فکر می کنم در مورد آن” Tobiasz گفت. “او گفت: (شیدا) خود را به حل شیشه جلو برف پاک کن دست خود مجوز برگشت و گفت: ‘در اینجا شما بروید از دست Randell.'”

زمانی که کلی تصمیم گرفت به نوبه خود بکشید اجرای برنامه به یک زندگی حرفه ای او و Tobiasz در حال حاضر شغل تمام وقت.

اما کلی شروع به انجام بارگیری در بندر سنت لوسی و Tobiasz با حضور هر نشان می دهد. زن و شوهر سفر در سراسر کشور و ملت به انجام و بعد از آن توسعه یافته رزرو هفته در کافه ها و رستوران ها در سراسر گنج و فضای سواحل.

“هنگامی که او در اتاق راه می رفت آن را روشن تا” Tobiasz گفت. “او به استخدام یک ملکه کشیدن. او را استخدام کرد تا خود را برای antics شخصیت او را در مرحله بسیار خروجی.”

کلی به دست آورده شهرت برای بودن مراقبت و فرد مفید هر دو در و خارج از صحنه.

او مدیر برای دو کمک امکانات زندگی — Grand اوکس از جنسن بیچ و بزرگ اوکس از اوکیچوبی ،

کلی به مردم کمک مالی از طریق برگزاری مزایای در طول سه دهه گذشته از جمله در دوران بحران ایدز برای درمان سرطان و پس از طوفان است.

او به احتمال زیاد مطرح شده حداقل 2 میلیون دلار برای سازمان های غیر انتفاعی در آن زمان Tobiasz گفت.

مردم شده اند ارسال داستان های خود را در رسانه های اجتماعی کلی در مورد چگونه به آنها کمک کرد.

یکی از به یاد یک شب زمانی که او 17 و تحویل پیتزا — اغلب به خانه خود Tobiasz گفت: – و کلی قرار دادن دست خود را بر روی نوجوانان دست و گفت پسر او می تواند خودش باشد.

“و این چیزی است که ساخته شده بچه آمد” Tobiasz گفت. “این زمانی است که بچه تصمیم او برای رفتن به خانه و پدر و مادر خود بگویید او همجنسگرا است.”

زن و شوهر بودند دو نفر از اعضای موسس غیر انتفاعی غرور از گنج ساحل در سال 2004.

این گروه مطرح شده پول در طول سال به سالانه غرور رویداد و سود بهره مند محلی سازمان حمایت از جامعه تجاوز. پس از موفقیت های زیادی را منحل کرد اما کلی و Tobiasz شده بود بخشی از آوردن آن را به عقب.

کلی بازنشسته از کشیدن اجرای دو سال پیش اما در ادامه با انجام سه را نشان می دهد در هفته است.

میشل Sprague نمی توانستم باور پس از 25 سال داشتن جنسن بیچ کاسه که او شروع به داشتن یک کشیدن نشان می دهد وجود دارد.

“هیچ کس جرم” Sprague گفت. “من تا به حال مردم آوردن 80 ساله مامان.”

حتی یک گروه از شش به هشت سالمندان از نسیم اقیانوس رزرو یک جدول ماهانه, او گفت:.

محبوبیت این رویداد بزرگ هر ماه از 50 نفر به بیش از 100 قبل از بازی بولینگ تعطیل به دلیل COVID-19.

Kelli Randell محبوب بود چرا که او می تواند مردم را به خنده و فراموش کردن مشکلات خود از نژاد Sprague گفت.

“او هتاک” Sprague گفت. “او خنده دار بود. او شگفت انگیز بود.”

به تازگی کلی شده بود سرفه برای هفته ها و پزشکان دریافتند یک توده در ریه های خود. او تحت یک روش جمعه بوده و انتظار نتایج دوشنبه.

یکشنبه شب Tobiasz گفت: Kelly نمی توانستم نفس بکشم. Tobiasz به نام 911 اما کلی درگذشت قبل از آمبولانس وارد شده است.

بعد Tobiasz آموخته جرم در کلی ریه ها بود سرطان است. تحت شیمی درمانی و پرتو “می میرم وحشتناک” Tobiasz گفت. “حتی اگر من همه چیز را قربانی آن را احتمالا بهترین چیزی است که می تواند اتفاق افتاده است.

در حال حاضر هیچ خدمات برنامه ریزی شده Tobiasz گفت: حتی اگر مردم خواهد آمد از سراسر کشور بدون در نظر گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس.

او امید برای سال آینده و پس از وجود یک واکسن یا درمان است.

“وجود خواهد داشت فوق العاده ای نه یک سرویس” Tobiasz گفت. “و من احتمالا رفتن به باز کردن نوار.”

که باز نوار, او گفت:, شامل کلی نوشیدنی های مورد علاقه: “Goldschläger برای همه!”

لوری K. بلندفرد است TCPalm سرگرمی خبرنگار و مقاله نویس اختصاص داده شده به پیدا کردن بهترین چیز برای انجام در ساحل گنجینه. او در توییتر دنبال کنید در @TCPalmLaurie یا Facebook در faceboook.com/TCPalmLaurie.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>