درایور های محلی رول به دی سی به یادآوری کنگره motorcoach صنعت coronavirus سوخت گرفتاری

فلوریدا تودی | No comments

دیرین motorcoach راننده فرانک بخش کار کرده است حدود هشت روز پس از مارس 15, که بدان معنی است که پول او استفاده می شود به کسب درآمد نیست نورد در دیگر.

که فقط یکی از دلایلی که او را به رهبری — در 35 مسافر پا خودرو به پایتخت کشور با برایان آند راننده دیگر برای کاکائو-بر اساس BTM مربیان Inc. آنها را نمایندگی کند بروارد تنها منشور اتوبوس شرکت در یک شنبه رویداد سازمان یافته را توجه به همه گیر سوخت مخمصه motorcoach صنعت.

“Motorcoaches نورد برای آگاهی” به نمایندگی از 3000 کسب و کار و 100,000 کارکنان ابتکار از کشور دو تا از بزرگترین گروه های صنعت از اتوبوس آمریکایی انجمن (آبا) و ایالات Motorcoach انجمن (UMA). بیش از 90 درصد از این نیروی کار گذاشته شده است خاموش و یا furloughed. آنها درخواست شده — اما نه دریافت — 15 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال و وام تضمین برای صنعت و تغییرات اقتصادی آسیب فاجعه وام و چک حفاظت از برنامه.

که پول مهم است به صرفه جویی در بسیاری از کسب و کار درگیر در همه چیز از تخلیه طوفان قربانیان به حمل و نقل دانش آموزان سربازان و گردشگران گفت: Michael Boukedes مدیر از خارج از فروش BTM.

این شرکت 27 اندازه motorcoaches هستند معطل ماندن. کسب و کار کاهش یافت با شرکت تاکسی متعلق به BTM بیش از حد. هیچ تقاضا برای شاتل مردم از بندر کاناورال به فرودگاه بین المللی اورلاندو و یا دانش آموزان در اردوهاي.

“ما اساسا تعطیل,” Boukedes گفت.

“ما 50 نفر گذاشته در حال حاضر. که 50 خانواده در مواجهه با این … راه ما به آن نگاه می کنیم یکی از آخرین صنایع به عقب بر گردیم روی پای خود چون مردم اجاره اتوبوس برای رفتن به مقصد و مقصد همه بسته است.”

کشور حرکت اتوبوس Boukedes گفت: “و بسیاری از مردم آن را درک نمی کنند.”

“من در یک شهر کوچک کاکائو در ساحل, پسر,” او گفت:. “هنگامی که شما در جهان شما متوجه اتوبوس بخش عظیمی از زیرساخت های حمل و نقل و ما نادیده گرفته شده است در کمک های مالی بسته است. ما نیاز به برخی از انواع حمایت از ما می توانید زنده ماندن تا زمانی که بقیه از اقتصاد میدارد.”

بیشتر: Space Coast گردشگری رئیس می بیند 1 میلیارد دلار کاهش برای صنعت محلی با توجه به کروناویروس

بیشتر: Coronavirus نیروهای ناسا برای به تاخیر انداختن کار عظیم SLS موشک و کپسول اوریون

این اثر مخربی بر BTM کسب و کار است گسترده. این شرکت با این نسخهها کار میکند نه مرکزی فلوریدا مدرسه تخته از جمله بروارد مدارس دولتی. آنها شاتل سفرهای مانند گردش برای چهارم-کلاس تحصیل در رشته تاریخ در سنت آگوستین. آنها با تیم های ورزشی در شرق فلوریدا استیت کالج و مناسب — دومی از آن که اعلام کرد در این هفته آن را دور انداختن آن فوتبال برنامه.

فرانک Ward, یک جزیره مریت ساکن ساخته شده خود را برای اولین بار به خارج از کشور سفر به عنوان یک راننده در سال 2005 حمل و نقل New Orleans-ساکنان منطقه به نقاط دیگر پس از طوفان کاترینا.

تا همین اواخر او را تا 60 ساعت در هفته است. قبل از coronavirus او رانندگی هر کس از گروه های کلیسا به تیم های ورزشی و مدارس ابتدایی به نقاط داخل و خارج از فلوریدا از جمله وگاس و آبشار نیاگارا.

از مارس 15 و ویروس موظف خاموش شدن ناگهانی آن را فقط “کمی جهش از کار,” او گفت: “شبیه کروز کشتی کروز کارگران از بندر کاناورال به فرودگاه و بنادر تماس بگیرید.

بیشتر: فلوریدا با تکنولوژی کاهش فوتبال برنامه اعلام کرد اخراج با توجه به COVID-19 اثرات

این سی رالی است که مجموعه ای به حلقه در اطراف کنگره آمریکا و کاخ سفید با صدها نفر از شرکت های نمایندگی در حدود هشت مایل از اتوبوس. بخش امیدوار قانونگذاران توجه است.

“من کاملا به پول نیاز” او گفت:. “من تنها چند سال از بازنشستگی و واقعا دید که … من به امید خرید یک خانه در این تابستان. که قصد ندارم به اتفاق می افتد. و جوانترین پسر من در دانشگاه است. من می خواهم عشق را به نگه داشتن کار پس از بازنشستگی اما نه به کار 60 ساعت در هفته است. این است که صدمه زدن به بسیاری از مردم … ما باید کنگره آن را بدانند.”

سابق نقاش در والت دیزنی جهانی که از طریق اخراج و قبل از بخش معرفی شد امکان حمل و نقل مبتنی بر کار در سال 2003. او گواهینامه رانندگی تجاری و هرگز “رفت و برگشت” به نقاشی, او گفت:.

او امیدوار است قدرت در اعداد را حساب چیزی در نورد تجمع Ward گفت.

“صنعت ما است چند وجهی و ناگهان تمام جنبه های متوقف شد,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز از چپ به کار. در 17 سال از رانندگی با اتوبوس من فکر کردم ما ضد گلوله مگر ما از سوخت زد … و سپس این.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>