لاکهید مارتین پشتیبانی از کارکنان و فضای ساحل و رستوران ها — با 20 دلار کوپن غذا

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

در 4:30 بعد از ظهر جمعه زنگ تلفن بود به طور پیوسته در توسکانی کوره در Suntree.

“آه شما برای کار لاکهید مارتین?” صاحب پیرس جینا گفت: به یک تماس گیرنده. “من می توانید از گرو در اوردن کوپن خود را.”

توسکانی کوره یکی از تعداد انگشت شماری از رستوران های محلی به امنیت جهانی و هوافضا شرکت خواست برای شرکت در یک برنامه برای نشان دادن قدردانی برای کارکنان خود و برای تقویت کسب و کارهای کوچک در حالی که این کشور متحمل COVID-19-مربوط به قرنطينه و خاموش شدن ناگهانی.

“به می گویند با تشکر از شما برای حمایت از جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار لاکهید مارتین ارائه شده در هر فضا کارمند 20 دلار کوپن به سمت takeout یک وعده غذایی در یک رستوران محلی” گفت: Chris Pettigrew خارجی, ارتباطات برای لاکهید مارتین فضا. “لاکهید مارتین فضایی است که عمیقا ریشه در بسیاری از جوامع است. این تلاشی است برای حمایت از کسب و کارهای محلی و کارکنان خود را در طول این زمان دشوار است.”

کوپن فرستاده شدند به کارگران در سراسر کشور است. Pettigrew نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم لاکهید مارتین استخدام در Space Coast اما گفت: 20,000 کار در فضا را بدست آورد.

دیگر رستوران های محلی در این برنامه 4 خیابان Fillin ایستگاه و TheSkinny پری دریایی در کاکائو ساحل, Amici را در رستوران ایتالیایی در Suntree اصلی خیابان فیلادلفیا و Playalinda دم شرکت – Brix پروژه در تیتوسویل و Doggers مکان در سراسر شهرستان.

در علاوه بر این به کوپن لاکهید مارتین است تا $500 به کارکنان که به طور منظم نیاز به کار و یا در سفر به لاکهید مارتین امکانات و یا سایت های مشتری در طول بحران شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Marillyn Hewson گفت: در آزادی مطبوعات.

به عنوان به زودی به عنوان ایمیل های رفت و به کارگران در روز چهارشنبه پیرس گفت که او شروع به گرفتن سفارشات از جمله از افرادی که تا به حال هرگز به رستوران خود را قبل از.

“من فقط فکر می کنم آن را واقعا یک چیز خوب را برای کارکنان خود را,” او گفت:.

توسکانی کوره حدود 20 کارمند. پیرس نگه داشته است سه در آشپزخانه و می چرخد takeout شیفت برای سرور. او تا به حال به هر کسی وضع کردن هر چند تصمیم گرفته اند به کار تا زمانی که این رمان coronavirus تهدید abates.

آن را دشوار است به خصوص برای رستوران ها که مجاز نیست برای خدمت به مهمانان خود را در اتاق ناهار خوری اما پیرس گفت که او را دیده می شود تعداد زیادی از مهربانی در چند هفته گذشته.

چند مهمانان ترک نکات برابر با مقدار از این لایحه. لاکهید مارتین کارکنان داده اند 20 دلار ذخیره شده با استفاده از کوپن به عنوان راهنمایی برای سرور. یک مرد پرداخت صورتحساب خود را خواسته را به صورت ناشناس برای پرداخت بعدی takeout نظم در خط.

پیرس گفت توسکانی کوره نیز دریافت کرده سفارش غذا را از کسب و کار خرید ناهار برای کارکنان خود و از یک خانم که صرف بیش از $500 برای خرید ناهار برای همه کارکنان در نزدیکی دفتر پزشکی.

“من فکر می کنم این است که یک دکمه تنظیم مجدد برای کل جهان” او گفت:. “ما همه آهسته. من فقط احساس می کنم مثل یک رویا و ما در حال رفتن به از خواب بیدار. من احساس مانند آن را خوک خود محافظت زمین و من انجام دقیق همان چیزی که در هر روز است.”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>