لاکهید مارتین را اجاره سابق فضانورد سالن از شهرت برای nasa’s Orion spacecraft

فلوریدا تودی | No comments

یک تیتوسویل ساختمان که زمانی برای تجلیل از فضانوردان آمریکایی ادامه خواهد داد spaceflight میراث هنگامی که لاکهید مارتین آغاز می شود با استفاده از این تسهیلات در سال آینده برای کار مربوط به ناسا اوریون خدمه کپسول.

سابق فضانورد سالن از شهرت واقع فقط در غرب ناسا جاده در جاده دولت 405 تبدیل خواهد شد هوافضا غول جدید ترین محل برای Orion یک برنامه انتظار می رود با سرعت بالا به صورت محلی در سال های آینده به عنوان ناسا آغاز می شود راه اندازی این فضاپیما برای آن ماه-متمرکز آرتمیس برنامه.

لاکهید مارتین اجاره تسهیلات از دلاور شمالی که در عمل نزدیکی مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده است. آن را نیز به نام فضانورد آموزش تجربه و یا ATX مرکز قبل از آن و سالن از شهرت به تازگی نقل مکان کرد و به بازدید کننده مجتمع اصلی دانشگاه شش مایل به شرق است.

نخست پیمانکار برای Orion, لاکهید مارتین انجام بسیاری از فضاپیما کار در فولاد خوزستان تاریخی عملیات و پرداخت دو ساختمان در یک محل است که مستقیم هشت مایل شات پایین جاده به سایت جدید. کار انجام شده وجود دارد عمل خواهد کرد به عنوان پشتیبانی برای بزرگتر عملیات در فولاد خوزستان.

کلی DeFazio شرکت Orion برنامه, تولید, کارگردان, گفت, سایت ایده آل برای سه کلید فضاپیما subassemblies. از آنجا تکمیل سخت افزاری می توان trucked بیش از این جاده به عملیات و ساختمان پرداخت.

“یکی حرارتی سیستم حفاظت TPS است که بر روی سپر حرارتی در عقبی پایان خدمه ماژول” DeFazio گفت. “اکثر پرواز محافظ برق و کابل کشی خواهد شد ساخته شده است وجود دارد بیش از حد.”

“و سپس ما را فراموش لوله subassemblies. آنها خواهد بود برای سیستم نیروی محرکه و همچنین زیست محیطی و کنترل سیستم های پشتیبانی حیات” او گفت:.

مقاطعه در مجوز ارتقاء و دیگر تغییرات DeFazio گفت: این شرکت امیدوار است تا رسما به حرکت در تابستان آینده. حدود 75 نفر – ترکیبی از استخدام های جدید و نقل و انتقالات از عملیات و پرداخت – انتظار می رود به کار می کنند وجود دارد با برخی از اتاق را برای رشد در آینده است. لاکهید پرداخت برای ارتقاء ضروری است.

در حالی که ساختمان نیست طراحی شده با spaceflight تولید در ذهن آن جای تعجب آمد با امکانات رفاهی است که به کمک جذب این شرکت است.

“این بسیار جالب ساختمان” DeFazio گفت. “با وجود بزرگ و فضاهای باز با سقف بسیار بالا اما یکی به طور خاص واقعا بالا است خلیج با یک رول آپ درب. ما نیاز به یک بالا خلیج بنابراین ما می تواند نصب یک جرثقیل و بالابر و چرخش که سپر حرارتی.”

یک اتاق تمیز و فشار اتاق اداری و شکستن مناطق بخشی از برنامه های بیش از حد همراه با نورپردازی. مقدار زیادی از نور.

“این یک کمی تیره,” او گفت:. “بنابراین ما نیاز به قرار دادن در تن همه جدید روشنایی. بدیهی است که ما باید بسیار خوب و دید که ساختمان این سخت افزار است.”

این تاسیسات می تواند شامل گسترش برنامه های دیگر در آینده اما لاکهید خواهد از آن استفاده کنید به تمرکز بر روی اوریون در حال حاضر.

“ما تا به حال شده به دنبال استفاده از حق از سابق آمریکا فضانورد سالن از شهرت ساختمان پس از کمک به ناسا نقل مکان سالن به (بازدید کننده پیچیده) در سال 2016 گفت:” اسکات مجسمه رئیس جمهور دلاور شمالی پارک و استراحتگاه را بدست آورد. “آن را نیز به سادگی در حال توسعه تجاری منطقه ای که در آن دلاور شمالی در حال ساخت یک Courtyard by Marriott hotel.”

حداقل بخشی از دلیل برای رشد به امکانات جدید است که ناسا برنامه ریزی مسیر برای شکارچی که در حال حاضر شامل سه فضاپیما برای crewed ماموریت به ماه و فراتر از آن. در سال گذشته این سازمان اعلام کرد این جایزه لاکهید مارتین اضافی $2.7 میلیارد دلار برای Orions به آرتمیس ماموریت سوم از طریق V. در سال 2022 ناسا انتظار می رود که منظور سه – Artemis ششم طریق هشتم – در $1.9 میلیارد نقطه قیمت می باشد.

فاصله سفارشات در گروه سه ناسا می گوید اجازه می دهد تا سازمان برای صرفه جویی در پول با استفاده از تولید بازده به دست آورد در طول زمان است. این که چرا 2022 برچسب قیمت است که انتظار می رود به 800 میلیون دلار ارزان تر است.

Orion را به پرواز در فضا راه اندازی سیستم ناسا 322-پا موشک میله میله برای راه اندازی آرتمیس من از فولاد خوزستان پد 39B مدتی در اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022. این سازمان در نهایت امیدوار است برای قرار دادن چکمه های عقب بر روی ماه تا سال 2024.

گسترش برای Orion کار نیست و تنها مرکز لاکهید مارتین به تازگی گرفته شده. سال گذشته این شرکت اعلام کرد که آن را حرکت ناوگان خود موشک بالستیک برنامه ستاد از Sunnyvale کالیفرنیا به تیتوسویل آورده است صدها نفر به Space Coast در پشتیبانی از نیروی دریایی Naval Ordnance تست واحد در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

“کسانی از ما که در اینجا بزرگ مثل خودم ما واقعا خوشحال و برای دیدن رد پا از لاکهید مارتین واقعا رشد در فضای Coast” DeFazio گفت. “و به خصوص خوشحال – چون من از تیتوسویل – که آن را به کمک به شمال پایان رشد به عنوان حد وسط و جنوب به پایان برسد.”

جبار برنامه رسمی ساخته شده فولاد خوزستان تولید آن در سال 2006 با توجه به توسعه اقتصادی کمیسیون از فلوریدا به فضا ساحل که در آن زمان شناخته شده بود به عنوان خدمه اکتشاف وسیله نقلیه برای ناسا صورت فلکی برنامه. هر چند صورت فلکی لغو شد این CEV جان سالم به در برد و بعدها جبار.

“هر پیروزی می تواند ساخته شده بر اساس” فیلم آموزش هواشناس, رئيس جمهور و مدیر عامل EDC گفت: در لاکهید اخیر بسط. “چیزی از سال 2006 ما هنوز در حال بهره از امروز. توسعه اقتصادی تجمعی فعال و به طور مستمر با گفتن داستان به ساخت بر موفقیت های گذشته است.”

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>