دیرین Brevard County بی خانمان جانبازان مدافع جورج تیلور درگذشت 70

فلوریدا تودی | No comments

جورج تیلور دیرین قهرمان از مسائل جانبازان در شهرستان Brevard گذشت یکشنبه در سن 70 سالگی پس از حمله قلبی رنج می برد در آخرین پنج شنبه.

سابق homeless veteran خود تیلور به ندرت بدون امضای خود را سیاه کابوی کلاه و حتی کمتر اغلب بدون هدف: کمک به بی خانمان جانبازان زنده ماندن و پیدا کردن مسکن.

او می تواند معمولا در بر داشت در مناطق پوشیده شده از درخت و شنی برس که بی خانمان جانبازان شناخته شده بودند به اردوگاه. رسیدن به آنها و اتصال آنها را با خدمات مورد نیاز خود را هدف و رسالت خود و به رهبری او را به پیدا ملی کهنه سربازان بی خانمان حمایت از یک گروه است که ایدز بی خانمان دامپزشکان.

آن را نزدیک به سه دهه پیش زمانی که جورج تیلور در بر داشت خود را در نیاز. او بررسی خود را به یک جانباز اداره بیمارستان در میامی در حالی که درد و رنج از حاد و اختلال استرس پس از سانحه.

تیلور دیدم رزمی به عنوان یک عضو از 173rd Airborne Brigade در طول جنگ ویتنام. وی بین سال 1967 و 1971 در طی آن زمان او به دست آورده بنفش قلب ستاره برنز و مبارزه با پیاده نظام نشان.

تیلور تجربه خود مبتلا به PTSD و بی خانمانی را فعال کنید او را به شکل یک ارتباط واقعی با بی خانمان جانبازان با توجه به کسانی که به او نزدیک است.

در حالی که در بیمارستان بستری, شد, شما به ارمغان می آورد با یک ماموریت برای کمک به دیگر جانبازان. او به طور معمول “آزار و اذیت” مدیران در مورد مشکلات با بیمارستان و یا مسائل که قرار بود unaddressed با توجه به پسرش جورج تیلور جونیور

دیگر جانبازان در بیمارستان را ترک یادداشت های چسبنده بر روی درب خود را با نارضایتی که نیاز به توجه و آن شد تیلور مادام العمر ماموریت برای اصلاح این مشکلات است.

تیلور به طور گسترده ای شناخته شده است اما برای ساعت های بی شماری او ریخت و به کار خود را در مسائل جانبازان در طول عمر خود.

“ما تنها آنهایی که از رفتن به جنگل و پیدا کردن جانبازان و اتصال آنها به منابع ad کمک به آنها را با مزایای VA” تیلور جونیور گفت: از آغاز به کار ملی کهنه سربازان بی خانمان پشتیبانی از 10 سال پیش.

او تخمین می زند که پدر خود را با کمک از بین بردن حدود 90 درصد از کهنه بی خانمانی در Brevard County بیش از دهه گذشته است.

“او فقط شجاع. بی باک. هر کسی که در تماس با او می دانست که. او به طور کامل بی باک” تیلور جونیور گفت. “او اهمیتی نمی دهند که او صحبت کردن. سوال اول او بود که همیشه, ‘What are you gonna do برای جانبازان?'”

تیلور عبور آورده ابراز حمایت از اعضای جامعه.

دادستان فیل کماندار با صدور بیانیه ای روز شنبه در یاد تیلور.

“دیروز ما از دست یک آمریکایی بزرگ و قهرمان محلی به هزاران مرکزی فلوریدا جانبازان جورج تیلور Sr. تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید جورج بوده است در خط مقدم پیشرو تلاش برای بهبود زندگی جانبازان که در خدمت کشور بزرگ ما تنها برای پیدا کردن خود را بی خانمان و نیاز به کمک” آرچر گفت.

American Legion Post 81 نوشت: در Facebook است که “از خود فداکارانه نگرش و شفقت او ساخته شده NVHS صرفه جویی در تعداد بی شماری از جانبازان و خانواده خود را از بی خانمانی. خدا به شما برکت دهد جورج.”

“اگر شما هرگز به حال فرصتی برای دیدار با جرج شما از دست رفته یک فرصت باور نکردنی برای دیدن آنچه که شور و شوق برای خدمت به دیگران بود, همه چیز در مورد” کلانتر Wayne Ivey نوشت on Facebook. “در واقع شما از دست رفته فرصت برای دیدار با تمام اطراف مرد بزرگ که در خدمت کشور خود را در ویتنام و که بعدها در خدمت برادران و خواهران خود را از ارتش و اطمینان آنها را دوست داشت, برای مراقبت و امن بودند!!”

دانا Blickley که در خدمت به عنوان یک رئیس برای NVHS به عنوان به خوبی به عنوان او را انتخاب موقعیت به عنوان Brevard County ملک ارزیاب گفت: تیلور “بود که به عنوان مثال چگونه یک مرد باعث می شود تفاوت.”

“او نشان داد که چگونه یک مرد ماموریت ارائه یک چشم انداز برای دیگران” او گفت:.

“من فکر می کنم اکثر کسانی که تجربه کرده اند جورج—آیا یک جانباز که زندگی او را نجات داد و یا کسی به او منتقل شده از بی خانمانی را به جامعه—همه آنها را به شما بگویم همان چیزی که زندگی خود را بهتر است برای داشتن او را شناخته.”

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>