دیرین خورشید کویر, جامعه, انسان دوستی, ویرایشگر بتی فرانسیس می میرد در 85

مایدزرت | No comments

دیرین آفتاب صحرا جامعه و انسان دوستی ویرایشگر بتی چپمن درگذشت فرانسیس روز شنبه در سن 85 از یک لوزالمعده بیماری او تا به حال شده است مبارزه برای چندین سال به گفته او همکار و دوست Trudy Tedder.

ثابت ثابت در تعداد بی شماری از رویدادهای خیریه در سراسر Coachella Valley, فرانسیس تحت پوشش جامعه به صحنه خورشید صحرا برای بیش از 20 سال — او کارگردانی آن جامعه و انسان دوستی در بخش بیابان صحنه برای بیش از یک دهه تا بازنشستگی اش در سال 2019 به گفته او وداع نامه.

“زمانی که بتی استخدام من, او به سرعت تبدیل شد بیش از فقط یک مربی گفت:” Tedder که در خدمت به عنوان فرانسیس’ مدیر دانشیار. “او یک دوست مورد اعتماد و محرم اسرار. او یکی از باهوش ترین مردم من تا کنون ملاقات با یک قلب سخاوتمندانه بود که همیشه مایل به کمک. او را از صمیم قلب از دست رفته است. Sshe بود کاملا فوق العاده در فرد است.”

با حس خود را از طنز فرانسیس رفت بالا و فراتر از صرفا chronicling که-که از جشن خیریه شرکت کنندگان.

“گزارش او بر انسان دوستی در راه است که ما را تشویق به” هارولد Matzner یکی از دره قابل رویت ترین خیر گفت: در سال 2014.

فرانسیس دریافت یک ستاره در پالم اسپرینگز پیاده روی ستاره که سال با یک سنگ نشانگر قرار داده شده در پیاده رو در مقابل 112 N. کف دره درایو.

“من می توانم بگویم بدون شک که بتی فرانسیس … کمک کرده است افزایش بیشتری میلیون ها دلار در این جامعه از هر کسی” گرگ برتون سابق سردبیر اجرایی خورشید صحرا گفت: در این مراسم.

در میان سایر آیات از سخنرانان آن روز بود که فرانسیس در سن 10 اعلام کرده بود به خانواده اش که او می خواست به “یک دختر خبرنگار — مانند لوئیس لین” با توجه به 2014 صحرا صحنه مقاله. و او انجام داد.

فرانسیس’ اوایل سال سپری شد در جنوب اوهایو, جایی که او با حضور در دانشگاه دیتون در حالی که نوشتن تبلیغات در WINGRadio با توجه به صحرا صحنه داستان. توسط 1969 به عنوان طلاق مادر دو نوجوان فرزندان او رهبری برای صنعت تبلیغات در لس آنجلس, مقاله گفت.

فرانسیس خریداری یک خانه تعطیلات در پالم اسپرینگز در سال 1977 و دو سال بعد “من تا عصب” به حرکت می کند و باز خود او تبلیغات, آژانس آگهی و زن در کنار دیدن نبات در کف دره درایو با توجه به صحرا خورشید archives.

او ملاقات حفاظت از آتش پیمانکار دلم فرانسیس در سال 1988 و ازدواج آنها یک سال بعد. فرانسیس فروخته آژانس و بازنشسته — به طور خلاصه. او شروع به پوشش جامعه رویدادهای خورشید صحرا در سال 1996 با توجه به روزنامه ها.

فرانسیس پس از آن “گرد یک تیم داوطلب حرفه ای که در پوشش خیریه رویدادهای مالی و تامین عکسهای بدون هیچ هزینه به مقاله” برای یک جامعه جدید بخش او نوشت در سال 2017. آن را به زودی گسترش یافت و شش-صفحه: یکشنبه بخش اسپانسر شده از طرف بشردوستانه تبلیغ از جمله اسپنسر رستوران آیزنهاور مرکز پزشکی مک کالوم و تئاتر دانشکده کویر فرانسیس گفت.

“پاسخ فراتر از وحشی ترین رویاهای من” فرانسیس نوشت در سال 2017.

توسط چهارشنبه هر هفته او در زمینه برخی از 3000 واژه و بیش از یک دوجین عکس ها را به اجرا در یکشنبه صحرا صحنه با توجه به روزنامه ها.

“اقامت در خارج از راه خود را در روزهای چهارشنبه. که این مهلت روز” پکتیا میباشد فرانسیس’, شوهر, دل در او ستاره فداکاری مراسم است.

بر خلاف تصور کلیشه ای از جامعه خبرنگاران فرانسیس بود نه یک مد لباس و گفت: “من نمی تغییر لباس. من فقط تغییر جمعیت” با توجه به 2014 صحرا صحنه داستان. او را نگه داشته و یک نشانه بزرگ است که با حکومت بالای میز کار خود را به طوری که او نمی خواهد “اجازه دهید احساسات شخصی نفوذ” او تصمیم گیری در این مقاله گفت.

در وداع نامه سال گذشته فرانسیس به نام وقت خود را در بیابان صحنه “بزرگ است.”

“وجود دارد هیچ چیز رضایت بخش تر از کمک به ما دره باور نکردنی موسسات خیریه و داشتن یک توپ انجام آن” فرانسیس نوشت.

محلی روزنامه نگار DeAnn Lubell گفت: فرانسیس بود دوست عزیز مربی و همکار نویسنده که او تا به حال شناخته شده برای سه دهه در Coachella Valley. آنها را ملاقات کرد در اوایل 1990s به عنوان مسیر خود ادامه داده و برای عبور از صحرا. Lubell گفت: دو “فقط کلیک” را به عنوان اگر آنها تا به حال شناخته شده هر تمام زندگی خود را.

“او قلب و روح ما در صحنه های اجتماعی برای سال” Lubell گفت. “من فقط می خواهم برای از دست او بسیار است. او همیشه یک لبخند. من فکر نمی کنم او تا به حال یک دشمن در این دنیا هر کس او را دوست داشتم.”

Lubell با حضور فرانسیس’ جشن تولد ماه گذشته که فرانسیس به عنوان یک “جشن زندگی” او گفت:.

“آخرین ایمیل من رو از او پس از آن گفت:” با عرض پوزش آن را در زمان بسیار طولانی برای من به می گویند با تشکر از شما برای یکی از بهترین روزهای زندگی من است. چگونه بسیاری از مردم را به حضور خود در مراسم یادبود در فرد ؟ من به شدت آن را توصیه'” Lubell به یاد می آورد. “بتی واقعا تا به حال یک حس شوخ طبعی مانند آن.”

فرانسیس اعلام کرد به مهمانان که فوریه. 8 حزب خواهد بود “گذشته” گرچه او خواست آنها را نمی شود غم انگیز است.

“این یک زمان برای لذت بردن از زندگی من” فرانسیس گفت که او “در صلح است.”

کارول استفان اسمیت و جست و خیز Descant کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>