نگاه به آسمان کویر: هفتگی, قدیمی, هواپیما پلها آغاز خواهد شد در 1 بعد از ظهر روز جمعه

مایدزرت | No comments

نگاه به سمت آسمان در یک بعد از ظهر جمعه در مارس و شما فقط ممکن است یک گروه سه نفره از جنگ هواپیما پرواز در سراسر Coachella Valley.

هواپیما را به پرواز از پالم اسپرینگز هوایی موزه آغاز این هفته و گذشتن از نقاط Coachella Valley در ادای احترام به محلی اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی و کارگران ضروری.

با توجه به یک موزه انتشار اخبار این هواپیما خواهد بود C-47 Skytrain P-51 Mustang و P-63 Kingcobra. ویژه یادبود روز پرواز را شامل هشت هواپیما.

هفتگی flyovers شروع 1 بعد از ظهر هر جمعه در مارس و به دنبال مسیرهای پرواز تغییر خواهد کرد که در هر هفته.

این هفته مسیر پرواز را ارسال هواپیماهای بیش محلی نشانه ها و ساختمان ها از جمله Desert Regional Medical Center, پالم اسپرینگز تالار شهر و کلیسای جامع شهرستان, شهرستان Hall.

این آخرین تلاش یک Coachella Valley موسسه به پرداخت ادای احترام به کارگران در طول coronavirus همه گیر است که بیمار بیش از 3,700 Riverside County ساکنان و باعث 141 مرگ و میر.

در روز دوشنبه پالم اسپرینگز هوایی تراموا فعال یک نور آبی در آن کوه ایستگاه به عنوان بخشی از “نور آبی” کمپین.

نور قابل مشاهده است از Coachella Valley طبقه در شب.

تراموا است که در میان دیگر ساختمان ها و نشانه های شرکت کننده در این کمپین در سراسر کشور است.

بیشتر: ‘قهرمانان گمنام’: ولی ضروری کارگران مسلح با ماسک و ترس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus: در اینجا تعدادی از Coachella Valley موارد تا کنون

Coronavirus: در اینجا وضعیت اضطراری از هر Coachella Valley شهرستان

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>