به دنبال گرفتن یک نوشیدنی در پناهگاه در محل? کالیفرنیا اجازه می دهد برای رفتن سفارشات از میله

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

کالیفرنیا ولع مصرف یک نوشیدنی در حالی که پناه در محل ممکن است به زودی قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا یک بطری از رستوران های مورد علاقه خود را و یا در نزدیکی نوار.

پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را دستور داد یک ایالت تعطیل از غیر ضروری عملیات کسب و کار برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus دولت وزارت نوشیدنی الکلی کنترل آرام متعدد اجرای اقدامات امید ایجاد برخی از راه های جدید برای موسسات برای خدمت به مشتریان و کسب و کار خود را شناور.

که شامل اجازه دادن مجوز به فروش الکل به عنوان یک به سفارش.

جان Carr سخنگوی ABC گفت: بخش می خواستم برای استراحت و مقررات برای حمایت از صنعت آشامیدنی الکلی در زمانی که بسیاری از کسب و کارهای در حال مبارزه. آنها شنیده ام از مجوز که نگران چگونه ماندن در کسب و کار اگر آنها نمی, خدمت به مواد غذایی و تلقی غیر ضروری.

“ما گوش به نگرانی های خود را و گفت:” بیایید کار بر روی برخی از مقررات امداد که در آن ما می توانیم استراحت برخی از مقررات به خدمت به مشتریان’,” او گفت:.

میله که به طور معمول فروش نوشیدنی برای مصرف در محل خواهد بود و مجاز به فروش محصولات است که در قبل از بسته بندی ظروف to-go — مانند بطری آبجو یا شراب با توجه به اطلاع قبلی. اما کاربران نمی توانید اقامت در نوار تحت زمان پناهگاه در محل سفارش; نوشیدنی تنها می توان برداشت تا.

علاوه بر این موسسات که در حال حاضر فروش الکل می تواند به ارائه محصولات خود را مانند یک نوار شراب است که مبادرت به فروش بطری های.

در علاوه بر این به فروش قبل از بسته بندی و ظروف رستوران که مجوز فروش الکل همچنین می توانید فروش و یا تحویل یک نفر از آبجو, شراب و یا از پیش ساخته شده کوکتل اگر آنها با بسته بندی ایمن درب با توجه به اطلاع قبلی. که به معنی یک جرعه جرعه جام بدون سوراخ یا نی.

علاوه بر این به دستور الکل نیز باید نگه داشته شود در صندوق عقب خودرو در هنگام حمل و نقل از ABC می گوید.

بیشتر: کارشناسان می گویند مواد غذایی کارمندان و کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به ‘حفاظت’

بیشتر: گروه جوانان کلیسا می رسد به سالمندان محله های کشیش نشین با تلفن کمپین

در طول این زمان به سرعت در حال تغییر قوانین و راهنمایی مردم ممکن است می خواهید به تماس و یا بررسی رسانه های اجتماعی تغذیه از رستوران ها برای تعیین آنچه آنها می توانید سفارش. در حالی که بسیاری از رستوران ها ارائه را خارج و یا تحویل بعضی از آنها تعطیل در دسترس نباشد و انواع مجوز را باید تغییر قوانین را دنبال کنید.

ABC در حال کار بر روی یک س-و-یک سند برای کمک به راهنمای مجوز در طول این زمان. کالیفرنیا در مورد 93,000 موسسات مجاز به فروش الکل Carr گفت.

در علاوه بر این به فروش تغییر ABC نیز به حالت تعلیق اجرای چند قانون دیگر در تلاش برای آن را آسان تر برای میله به شناور باقی می ماند. موسسات اجازه خواهد داشت به:

  • خدمت از فروش به خودرو و یا از طریق یک درایو-پنجره
  • فروش به خرده فروشان دیگر
  • را برمی گرداند از نوشیدنی الکلی محصولات به تولید کنندگان و عمده فروشان

محلی مجوز می توانید تماس نخل کویر در (760) 324-2027 و یا در [email protected]

‘این است که ما اول فصل اینجا و ما هیجان زده شدند’

کسب و کار بسته و محدود تجمعات به سرعت گسترش coronavirus می آید در خصوص زمان خشن برای کسب و کار جدید — مارس که فصل اوج در صحرا و به طور معمول هنگامی که در رستوران انبار کردن پول نقد برای کمک به آنها در دیدار با هزینه های خود را از طریق کندتر ماه های تابستان.

کریس Chmielak که اجرا می شود Rd RNNR LIbartions پیمانه نیم لیتری & صفحات در لا کوئینتا شنیده در مورد ABC اطلاع در صبح روز جمعه. او به رستوران دیگر صنعت تماس برای تایید آنچه در آن پوشش داده شده است. رستوران خود و دیگران مشابه اندازه به طور معمول در هر نقطه از $7,500 به 12000 دلار در الکل موجودی, او گفت:.

او گفت: آن را “بسیار شگفت آور” برای دیدن این تغییرات اما آن است که یک خوش آمدید, راه برای کمک به کسب و کار در طول خاموش کردن.

“اگر کسی می خواست به خرید یک بطری از غاز خاکستری یا خوب تکیلا در ذخیره سازی و قفسه و آنها توانایی خرید آن,” او گفت:. “ما می توانیم با استفاده از این فرصت به طور موقت به گرفتن برخی از پول قفسه و پشت در بانک برای کمک به دید هزینه است.”

در علاوه بر این به بطری مشروب Chmielak هشت بشکه بشکه آبجو است و به دنبال منبع برخی از growlers بنابراین او می تواند به فروش بیشتر آبجو برای رفتن.

Chmielak روشن کرده بود رستوران خود را به یک ابزار برای رفتن عملیات این هفته است. او و همسرش آنیتا باز رستوران حدود چهار ماه پیش و تصمیم گرفت آنها را به جای سعی کنید به باز بماند از خاموش کردن به طور کامل.

آنها هنوز هم تا به حال در حدود 7000 دلار ارزش موجودی مواد غذایی در روز جمعه و شد عامل با کارکنان در مورد سه نفر است. با وجود دلخراش تصمیم به اجازه بسیاری از کارکنان خود را, رفتن, Chmielak گفت: باز ماندن اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در جامعه درگیر.

آنها سرمایه گذاری کرده ایم در آگهی ها برای پنجره های خود را به اجازه دهید مردم می دانند که آنها در حال باز کردن برای سفارشات قرار داده و نوکر-سبک غرفه به منظور تشویق انتخاب کنید تا سفارشات خود را از نقطه در شهر La Quinta.

“ما رقم خواهیم سعی کنید برای انجام بهترین های ما قادر به پشتیبانی از هر کس که به طور مستمر حمایت رستوران ما پس Nov. 11,” او گفت:. “ما می خواهیم به نگه داشتن مشتریان خود بالا از ذهن است.”

رستوران ها یک راننده قابل توجهی از اقتصاد محلی در شهرستان ریورساید آنها تولید حدود 4 میلیارد دلار در سال مشمول مالیات فروش با توجه به کالیفرنیا انجمن رستوران.

کالیفرنیا در حدود 1.8 میلیون نفر از مردم که کار در صنعت رستوران و یا در حدود 11 درصد از دولت نیروی کار است.

راشل Lazor بازاریابی و مدیر حوادث برای V شراب سالن در پالم اسپرینگز گفت: آنها بوده است فروش به رفتن بطری شراب از اوایل این هفته — کسب و کار در حال حاضر دارای مجوز های خرده فروشی است که اجازه می دهد تا آنها را به فروش باز نشده بطری های دور.

در زیر جدید ABC, قوانین, آنها قادر خواهید بود به ارائه تحویل رایگان.

“من خیلی خوشحالم که ABC ساخته شده همه چیز را روشن تر,” او گفت:.

V شراب سالن در ماه سپتامبر افتتاح شد. آنها “احساس حرکت” Lazor گفت و حتی میزبانی اولین عروسی در فضای رویداد قبل از پناهگاه در محل اعلام شده در پالم اسپرینگز.

“این است که ما اول فصل اینجا بودند و ما هیجان زده,,” او گفت:.

Lazor امیدوار است که دور گزینه های اجازه خواهد داد که آنها را به باز بماند. دستورات را می توان بین 11 صبح و 6 بعد از ظهر شروع شنبه. در علاوه بر این به ارائه 20 ٪ از تمام بطری های مشتریان می توانند سفارش به رفتن پنیر صفحات.

“ما شده است بسیار خوش شانس ما تا به حال یک دسته برای به طور منظم است که به نام و برای بررسی در با ما,” او گفت:. “ما تمام نقطه شده است را به یک کمی از V خانه با شما.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. آیا شما هر گونه داستان های به اشتراک گذاری در مورد چگونه coronavirus مؤثر است و کار خود و یا کسب و کار ؟ یک سوال در مورد منابع در دسترس? رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>