‘از دست عشق از زندگی’: خانواده های قربانیان شهادت در مجازات اعدام محاکمه Godbolt

لدگر | No comments

MAGNOLIA, از دست ندهید. — بیوه از یک کلانتر معاون شهادت روز شنبه که او از دست عشق از زندگی خود را زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در سال 2017 در حالی که در پاسخ به یک تماس در مورد اختلال داخلی.

مادر یک مرد جوان کشته در یکی دیگر از خانه که شب شهادت داد که او در زندگی یک “مبارزه روزانه.”

بیوه Tressie سالن Durr و مادر تیفانی بلکول, شهادت, قبل از هیئت منصفه که تصمیم خواهد گرفت که آیا به حکم ویلی Cory Godbolt به مرگ است. همان منصفه در روز سه شنبه به اعدام محکوم شده Godbolt از قتل لینکلن کانتی معاون کلانتر ویلیام Durr, 18 سال, پیر اردن بلکول و شش نفر دیگر در مارس 2017.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Godbolt, 37 بود به اتهام چهار فقره قتل پایتخت که می تواند مجازات مرگ را به چهار فقره قتل که مجازات زندگی در زندان است. در می سی سی پی, مجازات مرگ تنها می تواند دستور داده شود توسط یک هیئت منصفه نه قاضی. اگر هیئت منصفه نمی تواند توافق به اتفاق آرا به اعدام, قاضی خواهد حکم Godbolt به زندگی در زندان در قتل پایتخت اعتقادات.

مجازات بخشی از دادگاه آغاز شده و روز شنبه با منصفه با شنیدن شهادت چندین نفر از جمله قربانیان و بستگان.

بیشتر: Godbolt, متهم به قتل 8 یافت جرم در همه شمارش

Durr باربارا Mitchell, Toccara ممکن است و برندا ممکن است به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ در خانه Godbolt را در قوانین on May 27, 2017. مردم در خانه به نام اجرای قانون پس از Godbolt استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را.

“من از دست عشق از زندگی من” Tressie سالن Durr شهادت چهارشنبه با توجه به WAPT-تلویزیون. “من از دست رفته من همخانه. … من از دست من ballgame شریک چرا که ما مشتاق می سی سی پی امور خارجه طرفداران. من از دست رفته من شریک سفر. من از دست یک نفر که من می دانستم که بدون توجه به آنچه رفت در زندگی من من می تواند بستگی به وجود داشته باشد برای من.”

با توجه به محاکمه شهادت بلکول و 11 ساله Austin ادواردز کشته شدند در یک خانه دوم در ساعات اولیه 28 مه 2017.

“زندگی ما تغییر کرده است برای همیشه لطفا برای” تیفانی بلکول گفت منصفه چهارشنبه. “هیچ یک از ما هرگز همان خواهد شد. این یک مبارزه روزانه فقط به بلند شدن در صبح اما من چون از خانواده من است.”

Ferral Burage و شیلا Burage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله به مرگ در یک سوم خانه چند ساعت بعد. Godbolt دستگیر شده بود در نزدیکی یک کسب و کار به عنوان او راه می رفت از Burages’ خانه, محققان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>