عشق کباب ؟ اتمام کباب متحرک در شرق فلوریدا ملبورن پردیس

فلوریدا تودی | No comments

کباب, موسیقی کلاسیک, اتومبیل: چگونه می تواند یک شنبه بهتر از آن ؟

با بهره گیری از تمام موارد بالا به علاوه دانستن اینکه شما در حال حمایت از کمک هزینه تحصیلی برای شرقی ایالت فلوریدا در کالج.

این چیزی است که در فروشگاه این آخر هفته در EFSC پایه چهارم سالانه بلوز و Brews, حیاط خلوت, BBQ Cook-Off و خانواده متحرک مجموعه ای از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر شنبه در EFSC ملبورن دانشگاه 3865 N. Wickham جاده ها است.

این رویداد امکانات باربیکیو نمونه از 23 تیم شرکت کننده در این رقابت ها به همراه موسیقی بلوگرس توسط پنی نهر گروه بچه منطقه و فروشندگان و توزیع کنندگان آبجو و کامیون مواد غذایی. قرمز و سفید و چرخ خودرو نیز خواهد بود در محل.

پذیرش 10 دلار است.

همه پول از حامیان مالی و فروش بلیط رفتن به EFSC بنیاد گفت: Jennie Kriete بنیاد مدیر.

“بنیاد پشتیبانی از ماموریت که شامل دانشجو, بورسیه دانشگاه, برنامه بودجه نیاز دارد و دیگر طرح های این دانشکده را می بیند جا” Kriete گفت. “اما 90 درصد از جمع آوری کمک ما می رود به دانشجو کمک هزینه تحصیلی است.”

Kriete گفت: زمانی که او به عضویت بنیاد در سال 2015 آن را ارائه 291 کمک هزینه تحصیلی برای EFSC دانش آموزان است. در حال حاضر این تعداد افزایش یافته و به بیش از 750.

“ما فشار بزرگ برای ما سالگرد 60 (که در این سال) که به صندوق جدید 60, بورسیه,” او گفت:.

سال گذشته کباب جشنواره در آورده تقریبا 100.000 دلار و جلب بیش از 1500 مهمان.

“من پیش بینی 2000 یا بیشتر در سال جاری” Kriete گفت.

در این سال کباب تیم خواهد شد رقابت برای جایزه و پول و نه شرکت های بزرگ تیم خواهد بود رقابت برای انتخاب مردم جایزه طلایی پرطرفدار خوک.

“Viera شرکت فروزان کباب برنده سال گذشته” Kriete گفت: “و آنها اعتماد به نفس آنها در حال رفتن را به نفع خود دوباره. اما من فکر می کنم آنها باید برخی از رقابت در اطراف گوشه.”

این یک حیاط خلوت مسابقه پس همه تیم ها آماتور هستند اما همه آنها را کباب جدی است. پول جایزه تعلق می گیرد برای جایزه قهرمان و همچنین برای تیم های قرار دادن در سینه, گوشت خوک و دسته دنده.

این تیم را از رایگان کباب نمونه در حالی که آخرین آنها پس زود می رسند اگر شما می خواهید یک طعم و مزه.

“اگر کباب می کند اجرا می دانم که شما هنوز به اهدای کمک هزینه تحصیلی و هنوز هم وجود دارد چیزهای سرگرم کننده برای انجام” Krite گفت.

“این واقعا سرگرم کننده در روز. این خانواده گرا. آن را یک فرصت برای دیدن آنچه که این دانشکده در حال انجام است. حال ما الماس سالگرد ما امیدوار به آن قرار داده است.”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>