کم هزینه یک ماسک ایجاد شده در هتیزبرگ به کمک coronavirus کمبود عرضه

لدگر | No comments

در روزها و هفته های پس از coronavirus شیوع شروع به در می سی سی پی یافتن راه های جدید برای مراقبت از پایه نیازهای بهداشتی امری ضروری تبدیل شده است.

حفاظت فردی, تجهیزات ماسک و دستگاه های دیگر در تامین کوتاه مدت هستند اما تقاضا بالا است. ضرورت اثبات مادر اختراع.

“PPE مهم است در یک زمان مثل این و با توجه به مطالبات تامین نیازهای اند قریب به اتفاق در کشور ما گفت:” Millie قو, معاون رئيس جمهور از بازاریابی پزشکی و خدمات کارکنان در فارست بیمارستان عمومی.

در هتیزبرگ ضرورت منجر به ساخت دستگاه های متعدد با هدف کمک در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

بیمارستان همراه با کارکنان از هتیزبرگ درمانگاه دانشگاه جنوب می سی سی پی و هوارد صنایع برگزار شد یک کنفرانس خبری پنج شنبه برای نشان دادن برخی از نوآوری های جدید آنها به تازگی ایجاد شده است.

کارکنان نشان داد سه دستگاه ایجاد شده برای پاسخگویی به نیاز بیشتر برای PPEs و تنفسی درمان به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور.

کم هزینه و جمع و جور هواکش

یک هواکش طراحی شده توسط غرب را از دست ندهید و تولید شده توسط Howard صنایع می تواند کمک به کاهش کمبود و می توان در تنظیمات مختلف به دلیل اندازه آن و سهولت استفاده.

“به دلیل ترس از یک کمبود ما نزدیک Southern Miss رباتیک تیم به آمده تا با یک روش ساده و جدید کیسه های مبتنی بر دستگاه تنفس مصنوعی که ممکن است می تواند تولید شود بسیار به سرعت,” دکتر گفت: Joe Campbell, فارست عمومی ارشد بیهوشی.

این تیم آمد تا با یک نمونه اولیه برای یک ونتیلاتور در یک ماده از روز. کمپبل خواسته Howard صنایع برای دیدن آنچه که آنها انجام می تواند در تولید پایان.

کروناویروس در می سی سی پی: UMMC ایجاد ونتیلاتور خانگی از فروشگاه های سخت افزاری قطعات

علامت Dyess, مدیر فروش منطقه ای برای Howard صنایع گفت: نمونه اقتباس شده کمی برای تولید و بهره وری است. این هواکش کم هزینه هستند و جمع و جور بنابراین به راحتی می توان ذخیره شده است.

ونتیلاتور سیستم دوباره طراحی شده است برای نگه داشتن اکسیژن و جلوگیری از ویروس از فرار به یک اتاق.

“این همکاری با Southern Miss فارست کلی و هتیزبرگ کلینیک پزشکان محلی صنعت و داوطلبان در جامعه باعث می شود جامعه ما منحصر به فرد, من فکر می کنم و آمادگی ما بیشتر برای این بحران بیش از هر جای دیگر در کشور” کمپبل گفت:.

ماسک محافظ

آنا Wan, مدیر Southern Miss 3-D چاپ آزمایشگاه شروع به ساخت ماسک ماسک که او کمک کرد تا طراحی با استفاده از یک دوجین high-end 3-D پرینتر.

ماسک محافظت در مقابل استنشاق ذرات عفونی و بیشتر گرم-مقاوم در برابر از پارچه ماسک.

“این کاهش در استفاده از به طور منظم N95 ماسک” کمپبل گفت:. “است که در سراسر جهان کمبود در حال حاضر.”

اعضای جامعه و گلدوزي باشگاه های ایجاد شده تسمه برای ماسک از پارچه های پنبه ای و تی شرت. ماسک را شامل نمی شود یک فیلتر اما باید یک “هاب” که به عنوان استاندارد پورت اتصال.

کسانی که می خواهم برای کمک به با ماسک-ساخت توانید پیدا کردن اطلاعات در eaglemakerhub.org/covid-19-maker-resources/.

وان کار با فارست کلی که به ورودی و پیشنهادات برای طراحی ماسک با استفاده از فیلتر در دسترس به بیمارستان.

هر ماسک در مورد هزینه $2 به. این قالب با استفاده از ایجاد شد 3-D چاپ گچ و سیلیکون پس از آن ورق پلاستیکی تشکیل شده بیش از این قالب برای ایجاد ماسک.

“ما احساس خوبی در مورد آنچه که ما در حال انجام”: می سی سی پی زنان دوختن ماسک برای کمک به هنگام کمبود

Wan گفت برای اولین بار از این ماسک در زمان پنج ساعت را به اما در حال حاضر او می تواند چهار در یک دقیقه با استفاده از دو دستگاه.

“این است که بسیار سبک وزن و قابل شستشو و بسیار راحت برای همه کارکنان ما,” دکتر گفت: بریتنی Coberly مدیر تنفسی درمان در فارست به طور کلی.

بهبود دستگاه BiPAP

کمپبل گفت: بسیاری از COVID-19 بیماران اغلب مجبور به نقل مکان از دریافت اکسیژن از طریق لوله بینی بودن انتوبه.

او گفت: وجود دارد در بین درمان به نام bilevel فشار مثبت استفاده می شود معمولا برای افراد مبتلا به آپنه خواب است که یک غیر تهاجمی ماسک می رود که بیش از یک چهره بیمار اما که تا به حال شده است یک گزینه قابل دوام برای کسانی که با COVID-19 دلیل بیمار exhales ویروس را به اتاق خطر انداختن کارکنان.

Coronavirus پاسخ: UMMC مجموعه موبایل زمینه درمانگاه در جکسون

کمپبل گفت که او تا به حال دیده می شود یک کلاه به سبک BiPAP دستگاه مورد استفاده در اروپا پس او فکر کرد که شاید کامل صورت لوله تنفس ماسک ممکن است اقتباس شده برای شبیه سازی چه در حال استفاده در اروپا.

Wan و Coberly شروع به کار بر روی یک راه برای انطباق با ماسک به طوری که آنها را می توان با استفاده موجود در بیمارستان و تجهیزات. اکسیژن می تواند به بیمار بینی و دهان از یک لوله و بازدم از طریق یک لوله با بسیار کمی فرار هوا از ماسک.

این BiPAP دستگاه های قابل حمل اجازه می دهد بیمار به بلند شدن و حرکت در اطراف Coberly گفت.

کمپبل گفت: دستگاه های نوآورانه است توجه ملی و در نهایت می تواند در سراسر جهان استفاده می شود.

تماس با Lici بوريج در 601-543-4798 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>