LPGA بهره مند خواهد شد از تلویزیون های جدید مقابله, اما آنچه در مورد آنا الهام ؟

مایدزرت | No comments

زمانی که PGA Tour را اعلام کرد مگا معامله را برای تلویزیون های خود حقوق این هفته یک معامله است که با شروع سال 2022 فصل و اجرا از طریق 2030 کمی کمتر توجه شد و دریافت شده توسط LPGA تلویزیون حقوق معامله اعلام کرد در همان زمان.

LPGA توافق به اجازه PGA Tour مذاکره LPGA تلویزیون معامله این زمان در اطراف, بخشی از دو تور استراتژیک داد. این ایده ساده بود: PGA Tour نشانی از یک کار بزرگ خود را با حقوق معاملات پس چرا اجازه نمی مردانه تور کمک به زنان و تور با تلویزیون است.

این خبر به نظر می رسد خوب برای PGA با قرارداد جدید وجود ندارد وضوح وقتی که می آید به صحرا را LPGA رویداد آنا الهام بخش است.

بیشتر: با چشم در coronavirus آنا الهام هنوز برای رانچو مایراج ماه آینده

بیشتر: LPGA بازیکنان می گویند coronavirus فسخ صدمه آماده سازی برای آنا الهام

بیشتر پوشش شبکه تور

برخورد خواهد شد “دیدن تور LPGA همچنان به عنوان لنگر برنامه نویسی در گلف کانال همراه با گسترش قرار گرفتن در معرض تور LPGA حوادث در NBC و CBS هر سال فراتر از ایالات متحده زنان باز KPMG زنان PGA قهرمانی و AIG زنان بریتانیا باز که در حال حاضر در شبکه است.”

که مهم است برای LPGA که در حال کار سخت برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بیشتر برای وقایع آن است. بله سه نفر از LPGA پنج وقایع در شبکه های, اما دو نفر از آن رشته و تقریبا همه به طور منظم فصل حوادث در کانال گلف. Golf Channel نشانی از یک کار بزرگ از تولید این حوادث اما به طور سنتی رتبه بندی برای همه گلف شبکه برابر نیست رتبه بندی برای شبکه های.

محلی, سوال این است که چه خواهد شد برخورد با معنی برای آنا الهام بخش است. در حالی که این یک اصلی قهرمانی این رویداد در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج نشده است در شبکه های تلویزیون برای سال.

جدید معامله قرار آنا الهام در یک شبکه در سال 2022? هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که در این لحظه و در حال حاضر LPGA و مسابقات مقامات بزرگتر همه چیز به نگرانی در مورد از جمله coronavirus و اینکه آیا 2020 آنا الهام بخش برگزار خواهد شد.همه در همه ،

به یاد داشته باشید LPGA حوادث تقریبا به طور انحصاری در زمان خرید به معنی LPGA رویداد اقدام به خرید زمان در تلویزیون دیده می شود. که متفاوت از PGA Tour که در آن شبکه های سقوط بیش از خود را به PGA Tour پول به حقوق مربوط به پخش حوادث.

شبکه های بیشتر پول بیشتر

این هزینه بیشتر برای یک LPGA رویداد را بر روی یک شبکه از روی گلف کانال که پول به طور کلی می آید از این مسابقات حمایت کنند. Golf Channel را تا پایان پخش دو روز اول از مسابقات در هر صورت.

شاید این واقعا مهم نیست اگر ANA الهام در گلف کانال و یا یک شبکه است. LPGA بینندگان خواهد شد به احتمال زیاد بدون توجه به جایی که آنها باید به لحن به دیدن این رویداد است. گاه به گاه بینندگان بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن رویداد در یک شبکه اما سخت هسته LPGA طرفداران را پیدا خواهد کرد این رویداد بدون توجه به جایی که آن را ایفا کرده است.

اما اگر بیشتر و بیشتر LPGA حوادث در حال رفتن به مانند شبکه های NBC و CBS زیر تلویزیون جدید ایران منطقی است که یکی از رویدادهای LPGA می خواهم به ترویج اولین بار است که عمده سال های آنا الهام بخش است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر @Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>