ستوان فرماندار خارج درخواست برای اخلاق در تصمیم گیری بیش از کسب و کار کوچک مالی برای قانونگذاران

لدگر | No comments

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann خارج شده است یک درخواست به می سی سی پی, اخلاق کمیسیون پرسیدن که آیا مجلس می تواند درخواست برای coronavirus کسب و کار کوچک کمک بودجه ای که مجلس تصویب در اوایل این ماه.

مجلس اخیرا به تصویب مجلس سنا در لایحه 2772 که مرتکب 300 میلیون دلار در فدرال coronavirus امداد کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک در می سی سی پی. بودجه توزیع خواهد شد از طریق اتوماتیک 2000 دلار پرداخت به برخی از کسب و کارهای کوچک و همچنین از طریق یک برنامه کاربردی برای کمک های مالی تا $25,000. Hosemann در 18 مه با ارسال نامه ای به کمیسیون درخواست اگر یک نماینده مجلس می تواند درخواست برای کمک های مالی.

چندین سناتور که اجرای کسب و کارهای کوچک خواسته بود اگر آنها شرکت می تواند در کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه های خود را. Hosemann به آنها گفت که او فکر نمی کنم آن را اجازه داده شد اما “گفت: اعضای او درخواست یک نظر به دقت تعیین مرزهای اخلاق قوانین” لی Rupp اسمیت Hosemann معاون رئیس ستاد قبلا گفته شیپور لجر.

مرتبط با: می سی سی پی قانونگذاران تصویب $300M در کسب و کار کوچک مالی. می توانید آنها درخواست برای پول ؟

درخواست Hosemann ارسال شده به این کمیسیون اظهار داشت: “به عنوان رئیس سنا من درخواست نظر از می سی سی پی, اخلاق کمیسیون در مورد اینکه آیا به عنوان یک افسر که علاقه و یا صاحب یک کسب و کار کوچک(es) من ممکن است شرکت در هر کدام از این برنامه ها است.” اسمیت گفت: هفته گذشته که Hosemann نیست, در واقع برنامه ریزی برای شرکت در این برنامه اعطا شخصا اما می خواستم به وضوح به نمایندگی از سناتورهای.

هشت-عضو کمیسیون مورد بحث و بررسی این موضوع در جلسه ویژه روز جمعه و انتظار برای تصمیم گیری در این هفته است. اما نظر به درخواست خارج شد سه شنبه شب گفت: تام هود, مدیر اجرایی کمیسیون بدون نام بردن از کسی که تا به حال ساخته شده در درخواست. چنین اخلاق نظر درخواست ها در نظر گرفته شده بود محرمانه و تحت قوانین ایالتی. هود گفت: نه توضیح داده شد که چرا این درخواست خارج شد.

اسمیت کاهش یافته است به نظر چرا Hosemann انصراف از درخواست. Hosemann کاهش یافته است به صحبت کردن با یک شیپور لجر خبرنگار در کنگره در روز چهارشنبه.

مرتبط با: همه, می سی سی پی کسب و کار می تواند بازگشایی دوشنبه با محدودیت های رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می گوید:

SB 2772 مشخص است که لابی کسب و کار است که با استخدام یک لابی یا آنهایی که درگیر در حزبی فعالیت های سیاسی نمی تواند دریافت coronavirus کمک های مالی. اما این لایحه نمی گویند هر چیزی در مورد افرادی که تصویب این لایحه است. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از قانونگذاران خواهد بود علاقه مند به استفاده هر چند بسیاری از آنها درگیر در کسب و کارهای کوچک برای شغل روزانه خود را. کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور مواجه شده اند شیب کاهش در کسب و کار با توجه به کروناویروس و پناهگاه در محل سفارشات.

دولت قانون و گذشته اخلاق کمیسیون نظرات به طور کلی هشدار می دهند در برابر قانونگذاران با استفاده از نفوذ خود و یا رای گیری در مورد مسائل است که آنها را به نفع و یا اعضای خانواده خود را به طور مستقیم. تنها تعداد انگشت شماری از نمایندگان مجلس با رای ندادند در کسب و کار کوچک قانون یا رای دادند “حاضر.”

مرتبط با: می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به تمدید جلسه از طریق 2020 برای مقابله با کروناویروس پاسخ, بودجه

معلوم نیست اگر یک اخلاق کمیسیون تصمیم گیری در Hosemann درخواست را اعمال دیگر سناتورهای. Hosemann نظارت سنا اما رای دادن در این لایحه می کند و رای همیشه وجود دارد مگر اینکه یک کراوات.

دیگر قانون گذاران می تواند تصمیم به درخواست نظر در موضوع خود است.

عضویت در کمیسیون اخلاق ساخته شده است قرار ملاقات ساخته شده توسط فرماندار ، معاون فرماندار و مجلس.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>