خوش شانس برای زنده ماندن: داستان بقا گفت: شکارچیان که تقریبا نمی

لدگر | No comments

صدها نفر از هزاران نفر از شکارچیان رفتن در صحرا هر سال در می سی سی پی و بسیاری از بازگشت با خیال راحت به خانه در پایان روز. مهم نیست که چگونه ایمنی آگاه شکارچیان اشتباهات ساخته شده و همه چیز می تواند بسیار اشتباه است. در اینجا داستان از سه شکارچیان که خوش شانس برای زنده ماندن است.

دسامبر 2017 شکار گوزن آغاز شده مانند بسیاری از دیگران است, اما در عرض چند دقیقه تبدیل به تهدید کننده زندگی.

“من 69 سال و شکار تمام زندگی من” شیدا مهر و موم کلمبیا گفت: شیپور لجر در سال 2018 است. “من فقط یک متعصب در مورد تفنگ ایمنی. پدرم دریایی بنابراین شما می توانید درک کنند که.

“دسامبر 16, آخر هفته پس از برف بیرون رفتم تا کمی سبز درست قبل از کار. من فکر می کنم ما تا به حال یک نور کمی برف را در مورد چهارشنبه آن هفته.”

برف ممکن است اما آن را به اندازه کافی فراهم وزن به شکستن شاخه کردن درخت کاج که نردبان ایستاده بود و تکیه داده.

“آنها به هم ریخته و تا روی زمین به من تا به حال به پا زدن آنها را از راه به من نردبان ایستاده” مهر گفت:.

مهر و موم’ .300 وینچستر کوتاه مگنوم تفنگ بود و با تکیه بر پایه درخت. مهر و موم کرده بود متصل شده و آن را به یک طناب با خیال راحت به جلو و تفنگ را به او قبل از او لگد شاخه خارج از راه خود را. مهر و موم و سپس صعود 23-پا نردبان و حل و فصل به ایستاده. زمانی که او شروع به جلو و تفنگ خود را با طناب چیزی عجیب و غریب اتفاق افتاده است.

“زمانی که من شروع به کشیدن آن را من نمی دانم چه اتفاقی افتاد” مهر گفت:. “زمانی که من شروع به کشیدن آن را من شنیده ام یک زنگ. من مطمئن هستم که وجود دارد و رونق اما من فقط به یاد داشته باشید که زنگ.”

می سی سی پی شکار: ‘بسیاری از حیوانات در حال گرفتن گزارش’: خانه تماس لایحه برای گوزن و ترکیه tagging

یک صدا است که نشانه یک وضعیت وخیم

مهر و موم نمی توانستم بفهمم چه اتفاقی افتاده است تا زمانی که او در تفنگ خود را. پیچ بود نیمه باز و دود شد و بیرون آمدن از آن است. او را دیدم یک شکاف در راست خود را بوت و کشف پای چپ خود را نمی خواهد کار. آن را به حال شده است mauled با یک گلوله. زنگ صدای او شنیده شد گلوله قابل توجه فلز درخت ایستاده است.

مهر و موم موفق به صعود از پایه و با استفاده از طناب متصل به تفنگ به عنوان یک تورنیکه به سرعت خونریزی. او به نام 911 و سپس دوستان و خانواده.

یک بار در بیمارستان پزشکان متوجه شد که نه تنها مهر و موم را با پای چپ تقریبا قطع در گوساله گلوله بود اولین ضربه پای راست خود را و خود را منفجر پا کردن.

مهر و موم بهبود پس از چند عمل جراحی و روشهای درمان فیزیکی, اما چگونه این حادثه اتفاق افتاده است که تا حدودی یک رمز و راز است.

مهر گفت: شواهد نشان می دهد که زمانی که او لگد اندام ها را از راه یکی در بر داشت راه خود را به ماشه گارد. پوست درخت بر روی ایمنی باعث می شود او فکر می کنم درخت یا شاخه به نحوی آن را نقل مکان کرد به شلیک موقعیت زمانی که او برداشته تفنگ. با این حال آن اتفاق افتاده است, مهر و موم می داند که اگر تفنگ شده بود تخلیه و پوزه شد با اشاره به پایین به جای آن رخ نمی داد.

“مردم گفت: من زنده به یک دلیل” مهر گفت:. “من حدس می زنم به این دلیل است که به مردم بگویید که در مورد آن چرا که هر کس من صحبت کردن در مورد آن می گوید که آنها انجام چیزی مشابه به همین. شاید تماس گرفتن از این حادثه به مردم بگویید که در مورد آن و جلوگیری از آنها را از انجام همین کار است.”

جامعه قهرمان: Alan Mumbower کمک می کند تا کودکان و نوجوانان معلول کشف بزرگ خارج از منزل

“من می دانستم که من فلج شده بود و زمانی که من به آمار زمین’

ادوارد Runnels از يار شد راه اندازی یک نردبان ایستاده در سال 2010 با دو پسر خود را در آماده سازی برای فصل گوزن. او می خواهم اضافه شده یک فرمت برای آن که ثابت شود زندگی تغییر اشتباه است.

“من احتمالا 15-پا یا کمی زیر 15 پا بالا” Runnels گفت: در سال 2015. “من به یاد داشته باشید ایستاده wiggling.

“من از فرزندان من اگر آنها را فریب دهد در اطراف و گفتند: هیچ موضع را خم.’ نردبان خود را شکست. من هر زمان واکنش نشان می دهند. زمانی که من اضافه شده که فرمت آن ساخته شده آن ضعیف است.”

Runnels سقوط کرد به زمین فرود رو به پایین و درهم در ایستاده است. او بلافاصله متوجه شدم زندگی به عنوان او آن را می دانستند به پایان رسید.

“من می دانستم که من فلج شده بود و زمانی که من به آمار زمین” Runnels گفت.

یکی از پسران او برگزار شد تا Runnel سر به طوری که او می تواند نفس کشیدن و دیگر رفت و برای کمک به.

Runnels آسیب دیده بود شش مهره در گردن و خرد شده دو نفر از آنها. او همچنین دچار شکسته گونه و یقه استخوان.

“من رفتم به قطع که ایستاده و به من گفت: همسر من می خواهم به خانه در حدود یک ساعت و نیم” Runnels گفت. “آن 63 روز قبل از من به خانه.”

تجربه زندگی در حال تغییر

و هنگامی که او به خانه او نیاز به کسی که با او در تمام اوقات به خاطر او نمی تواند هیچ چیز را برای خودش. بدتر از آن این است که او نمی تواند نگه داشتن خانواده خود را.

“یکی از چیزهایی که من دست تنها بودن قادر به عشق خانواده من” Runnels گفت. “من حتی نمی توانم در آغوش گرفتن آنها و یا هر چیزی. من می توانم به آنها بگویم اما من نمی تواند از نظر جسمی آن را نشان می دهد.”

با توجه به می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات در, و, پارک, درخت ایستاده حوادث حساب برای 90 ٪ از تمام شکار مربوط به حوادث و صدور این دستورالعمل است.

• * * * همیشه پوشیدن یک بدن کامل مهار ایمنی.

• استفاده از تاسیسات مهار سیستم هنگام بالا رفتن و از گوزن می ایستد.

• بررسی تسمه اتصال شکار خود را ایستاده به درخت نشانه هایی از پوشند.

• بررسی شکار خود را برای ایستادن نشانه هایی از پوشیدن و یا قطعات شکسته.

این شکارچی کشته شد توسط یک سگ

شکار حوادث تقریبا همیشه قابل اجتناب اما آنچه اتفاق افتاد به سابق دانشگاه ایالتی لوئیزیانا بازیکن فوتبال مت شعبه بود و تقریبا غیر قابل تصور است.

شعبه داستان شروع on Dec. 28, 2018 در حالی که او شکار اردک با دوستان عقاب در نزدیکی دریاچه ای در می سی سی پی. او می خواهم قرار می گیرد تفنگ ساچمهای خود را در بستر یک ستاره قطبی رنجر به عنوان او آماده برای حرکت به محل دیگری است. یک سگ که با شکار شروع به پریدن کرد و در بستر او به عنوان به طور معمول انجام داد اما این بار او پا بر روی تفنگ ایمنی و ماشه کشیده.

“من از نوع نگاه به اطراف در شوک از هر کس دیگری” شعبه مونرو لوئیزیانا گفت: شیپور لجر در سال 2019. “سرم را پایین انداختم و دیدم سوراخ خمیازه در رنجر تخت کنار من. که زمانی که من می دانستم که من به ضرب گلوله کشته شد.”

شعبه گفت: او در واقع درگذشت دو بار در حالی که او منتقل شد به یک بیمارستان در جکسون. او ناخودآگاه به مدت 12 روز. وقتی که او بیدار شد متوجه شد که پای چپ خود شده بود به طور کامل حذف شده به علت ضربه به ران. اما شعبه گفت: او تلاش برای مثبت ماندن بازیابی و شکار دوباره.

“برای چند روز آنها را نمی دانم اگر من زندگی می کنند و یا می میرند بنابراین من خوشحال بود برای زنده ماندن به جای دیوانه من از دست رفته من پا” شعبه گفت. “من به نوعی آن را پذیرفته و تلاش برای کشف کردن آنچه که من نیاز به انجام به خارج از بیمارستان است.”

شعبه بهبود و شکار دوباره با کمک یک پای مصنوعی و ویژه عصا. او همچنین با استفاده از داستان خود را به امید زندگی را نجات دهد.

“اگر من می توانید به اشتراک گذاری داستان من و مردم من به یاد داشته باشید من احساس می کنم این وظیفه من به انجام این کار” شعبه گفت. “این همه boils پایین به آن تقصیر من بود.

“من نمی خالی کردن تفنگ. من احساس می کنم باید به اشتراک گذاری داستان من و جلوگیری از این اتفاق به شخص دیگری پایین جاده یک روز.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>