لامبرتن دبیرستان فارغ التحصیل بازیکن سابق فوتبال کی روش

لدگر | No comments

سابق اشتوتگارت بازیکن فوتبال و اخیر فارغ التحصیل کشته در یک تصادف ماشین در اوایل صبح روز چهارشنبه با توجه به Lamar County پزشکی قانونی بلیک Matherne.

در حدود 4 صبح ژوئیه 1 آگوستوس “گاس” Sandifer 19 ساله و یک زن مسافر رانندگی شد عازم جنوب در من-59 زمانی که Sandifer منحرف کردن جاده در نزدیکی خروجی 51 و 41 توسط Purvis, Matherne گفت.

زن مسافر منتقل شد به فارست بیمارستان عمومی با nonlife-تهدید زخمی.

Sandifer تا به حال بازی فوتبال پس از کلاس هفتم به اشتوتگارت, تیم ملی فوتبال گفت: در Facebook post on May 11 برجسته کار خود را. او با بازی پایان دفاعی و بیمارستان به عنوان شماره 15 برای لامبرتن بالا تیم فوتبال.

او کمک کرد تا این تیم به چهار مستقیما منطقه 4-1A قهرمانی و دو جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور در طول کار خود را با توجه به مدرسه.

“گاس نیز به دست آورده یک نقطه در این منطقه تیم سه سال گذشته” در لامبرتن فوتبال Facebook پست گفت.

Sandifer بود که یک مقام ارشد در طول 2019-20 فصل برای رفتن به Pearl River Community College در ماه اوت است.

لامبرتن بالا مربی ژاک جونز گفت: در Facebook نوشته است که “Sandifer یکی از بهترین مردان جوان او تا به حال لذت بردن از دانستن است.

“همان راه او فوتبال بود و راه او زندگی می کردند زندگی: کار سخت و سرگرم کننده” جونز نوشت. “شما نمی خواهید برای دیدار با یک کارگر سخت تر یا بیشتر احترام مرد جوان است.”

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>