Lyrid شهاب سنگ باید تولید و نمایش خیره کننده 21-22 مارس

فلوریدا تودی | No comments

یکی از قدیمی ترین و شناخته شده شهاب دوش Lyrids بنیادی از ستاره دنباله دار C. 1861 G1 تاچر و به نظر می رسد آمده از صورت فلکی شلیاق به چنگ.

این Lyrids شناخته شده برای خود را سریع و روشن شهاب سنگ ترک درخشان گرد و غبار مسیرهای پشت سر آنها و تولید حدود 10 تا 20 شهاب در ساعت است. بهترین زمان برای لذت بردن از مشاهده شهاب دوش در شب و یا در طول زمان قبل از سپیده دم ساعت. این Lyrids را به اوج از مارس 21-22.

“این بسیار خوب فعالیت برای قرار دادن یک پتو در جلوی خانه خود را و فقط دروغ گفتن در بازگشت خود را و به دنبال در آسمان و فقط در حال انتظار. بنابراین شما باید به یک مقدار زیادی بیشتر بیمار با شهاب سنگ” Batcheldor گفت.

برای کسانی که مایل به تست کردن خود astrophotography مهارت های ناسا را توصیه می کند با استفاده از یک سه پایه برای کاهش لرزش پس از باران شهاب سنگ نیاز به نوردهی طولانی مدت. عکاسان باید با استفاده از یک لنز زاویه باز به جذب سهم بیشتری از آسمان شب و باید دستی فوکوس لنز خود را به جای استفاده از فوکوس خودکار پس دوربین را تنظیم هم سخت در شب.

شروع به آزمایش با دوربین تا زمانی که آن را آماده برای رفتن و رسیدن مجموعه به لذت بردن از نشان می دهد.

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>