Madison County دادستان تساوی خشم به صورت مایل مرگبار فشار’ از coronavirus در تظاهر

لدگر | No comments

Madison County تعقیب وکیل پاملا “Pammi” هنکاک گفت: در حال حاضر حذف Facebook پاسخ که او تنها می تواند امید مرگبار فشار COVID-19 در شورش.

یکی از وکلای مدافع در هنکاک حقوقی نوشته شده زیر Facebook پیام بیش از آخر هفته: “آیا covid گسترش عظیم در طول شورش های خیابانی و یا فقط در کافه ها و رستوران ها? درخواست برای یک دوست؟”

هنکاک پاسخ در Facebook: “ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که فشار مرگبار در شورش.”

هنکاک ارسال شده و خشم در رسانه های اجتماعی. یک دیدگاه Monique هریسون هندرسون گفت: “این زن باعث می شود تصمیم گیری در مورد که مردم سیاه و سفید برای محاکمه. کلمات او مهم است. مردم نباید آرزوی مرگ کسی. اما ما در حال صحبت کردن در مورد موارد دیگر در اینجا. ما در حال صحبت کردن در مورد این.”

اعتراضات فوران در سراسر کشور پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت, روز یادبود در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس برگزار زانو در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه. فلوید فریاد او نمی تواند نفس بکشد. سفید افسر اخراج شد و از آنجا که متهم شده است با سوم قتل درجه.

تظاهرات مسالمت آمیز: جورج فلوید اعتراض در می سی سی پی کاپیتول

هنکاک علنا گفته کار خود را به عنوان یک تعقیب وکیل است که به تعقیب همه جنایات از جمله نافرمانی مدنی. او گفت: این یک جنایت را به شکستن را به کسب و کار و سرقت همه چیز. اما Hancock گفت او نبود جدی در مورد هر کسی که در حال مرگ است.

هنکاک در خدمت به عنوان تعقیب وکیل برای مدیسون کانتی در پرونده های جنایی در دادگاه و دیوان عدالت. او در دوره دوم در انتخاب موقعیت. او برای اولین بار در زمان در ژانویه 2016.

بعد از گرفتن اتاق در سال 2016 و پس از آن — Madison County هیئت ناظران تایید $28,500 افزایش برای موقعیت. او سالانه حقوق و دستمزد رفت از $92,000 به $120,000. قانون دولت می دهد قدرت به Madison County سرپرستان در اختیار خود برای پرداخت این شهرستان تعقیب وکیل تا 90 ٪ از حقوق و دستمزد از یک دادگاه و قاضی است.

هنکاک نیز صاحب هنکاک و همکاران شرکت حقوقی.

هنکاک پست های رسانه های اجتماعی می آید پس از گلبرگ شهردار هال مارکس نظرات به Twitter و Facebook نامیده می شدند نژادپرستانه توسط برخی منجر به خواستار استعفای خود را. مارکس به عذرخواهی کرد اما گفت که او نمی خواهد استعفا دهد.

منحصر به فرد: می سی سی پی شهردار هال مارکس صحبت می کند در مورد تظاهرات خواستار استعفای

اگر شما در حال صحبت کردن در مورد حادثه در, MN, من نمی بینم هر چیزی بی دلیل,” او نوشت. “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>