Madison County School District: در اینجا چیزی است که پروژه های در حال کار برای بهبود مدارس

لدگر | No comments

بهبود های متعدد از تهویه مطبوع و گرمایش ارتقاء به کلاس درس شده در ان اسمیت ابتدایی و Mannsdale ابتدایی بالا در حال انجام در Madison County School District.

این پروژه که در مرحله برنامه ریزی برای 18 ماه گذشته در مجموع حدود 8 میلیون دلار در هزینه های گفت Kalvin رابینسون معاون سرپرست بیش از عملیات برای Madison County مدارس.

خبر خوب: این منطقه است که جای پای این لایحه برای بهبود سرمایه بدون صدور اوراق قرضه.

ژن A. Wright, مدیر ارتباطات منطقه گفت: مسئولیت مالی است که به یک اولویت برای این منطقه پس از آن آماده مسئولیت رسیدگی به بسیاری از نیازهای خود را بدون نیاز به درخواست مالیات دهندگان برای حمایت های بیشتر از طریق صدور اوراق قرضه.

“ما سخت کار برای هر دلار تعداد که بدان معنی است که ما در حال حاضر در یک موقعیت برای پرداخت هزینه های این ساختمان نیاز بدون درخواست بودجه اضافی” Wright گفت.

برای از بین بردن ازدحام بیش از حد در داخل مدرسه و خارج در ساختمان های قابل حمل, 12 کلاس درس در حال اضافه شدن به ان اسمیت ابتدایی.

او تاریخ را به عنوان وست پوینت فارغ التحصیل: در اینجا چه می سی سی پی است و در حال حاضر انجام

کلاس های جدید خواهد شد در یک stand-alone ساختمان است که با اتصال به یک موجود چهار کلاس درس مهد کودک ساختمان در پشت Ann Smith ابتدایی. این پروژه باید به اتمام جولای 2021.

“ما تا به حال سه نرم و ما قصد داریم به حذف آن و قرار دادن دانش آموزان در یک ساختمان” رابینسون گفت. “وجود دارد شش کلاس های درس در این نرم plus کلاس در این مرحله در سالن و در فضای اداری در کنار ساختمان است.”

هر اتاق مجهز خواهد شد با مارکر, تخته هوشمند, تخته هوشمند, تکنولوژی, cubbies و یک سینک برای شستن دست ها گفت: جاش Jeffcoat معمار در J H & H معماران.

Sam گفت: این کار رضایت بخش نه تنها به ایجاد یک فضای مساعد برای یادگیری اما یکی است که همچنین دارای فن آوری است.

این ساختمان همچنین شامل یک دفتر برای یک مدیر و یک اتاق کنفرانس به علاوه اتاق استراحت برای دانش آموزان است.

J H & H معماران است شرکت معماری و ساخت و ساز شرکت خدمات. توسط پیمانکار برای این پروژه در Ann Smith ابتدایی.

‘هر کس می دانید که نام خود را’: آکادمی نیروی هوایی برتر دانشکده افسری است که از می سی سی پی

شش کلاس های درس جدید در حال اضافه شدن به Mannsdale ابتدایی بالا به جای افزایش در دانش آموزان رابینسون گفت.

“ما ساخته شده است که ساختمان شش سال پیش و اتاق سمت چپ در پایان پس از کلاس های درس می تواند اضافه شده,” او گفت:.

Flagstar شرکت ساخت و ساز. توسط پیمانکار برای Mannsdale فوقانی ابتدایی پروژه است. ساخت و ساز باید تکمیل شود در ماه دسامبر.

“هنگامی که ما دوباره به مدرسه در ژانویه ما امیدواریم که به حرکت در,” رابینسون گفت.

دو ساختمان های قابل حمل خواهد بود اضافه شده به Germantown دبیرستان به جای افزایش تعداد دانش آموزان رابینسون گفت. مدرسه که باز در سال 2011 1,253 دانش آموزان در کلاس و نه از طریق 12.

مدیسون دبیرستان مرکزی استادیوم فوتبال در حال تجدید با چمن مصنوعی و متداول شدن از در حال اجرا و پیگیری است.

دوازده سال پیش در استادیوم فوتبال در مدیسون مرکزی برای اولین بار در منطقه به چمن مصنوعی و در حال حاضر همه آنها باید آن را دارند. رابینسون گفت. ورزشی نامحدود به کار گرفته جایگزینی چمن و متداول شدن از مسیر.

در Velma جکسون دبیرستان در کمدن میدان بیس بال در حال بازسازی است به عنوان بخشی از یک پروژه که شامل ساخت و ساز از یک جعبه مطبوعات و علاوه بر این از دستشویی و یک امتیاز منطقه است. علاوه بر پارکینگ دانشجویی است که مطرح رابینسون گفت.

اواسط دولت Construction Co. این است که دست زدن به میدان بیس بال پروژه و Adcamp Inc., مجدد از پارکینگ دانشجویی.

پروژه های دیگر عبارتند از:

  • جایگزینی تهویه مطبوع و سیستم گرمایش در Madison County پیش دبستانی است که مستقر در ستاد منطقه. مهد کودک در دسترس است برای کودکان با نیازهای ویژه سنین 3 و بالاتر. Upchurch خدمات است که دست زدن به این پروژه است.
  • فاز دوم از جایگزینی تهویه مطبوع و سیستم گرمایش در مدیسون مرکزی دبیرستان. مرحله اول به پایان رسید در سال گذشته رابینسون گفت. فاز دوم نیز شامل چراغ های LED در کلاس های درس و جدید سقف کاشی. Upchurch خدمات است که دست زدن به این پروژه است.
  • Repainting راهرو در مدیسون دبیرستان.
  • ارتقاء مقابل دفاتر در شرق فلور ابتدایی, ریجلند دبیرستان Velma جکسون دبیرستان, رزا اسکات بالا Germantown بالا و وسط کنسرت با ورود تغییرات برای ایمنی قرار داده است که مدرسه دبیران کار در پشت یک دیوار شیشه ای. مشابه تغییرات به مدارس دیگر در این منطقه ساخته شد در سال گذشته رابینسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>