شعبده باز آدم ترنت از تخته سنگ به برادوی و پشت

اسپن تایم | No comments


شعبده باز آدم ترنت انجام خواهد شد دو نشان می دهد در ویلر خانه اپرا در روز شنبه.
حسن نیت ارائه میدهد عکس

شعبده باز آدم ترنت, انجام, اول خود را نشان می دهد — به عنوان یک کارت کوه در می رم پنی-اضمحلال بچه در خیابان مروارید بازار در بولدر.

آن روزها در میان buskers و نوازندگان خیابانی در زادگاه خود honed مرحله جذابیت و نمایشگری که باید رو به او برای تبدیل شدن به یکی از بهترین و شناخته شده ترین جادوگران از نسل او نمایشی در برادوی آمار “Illusionists” در مجموعه تلویزیونی “جاده ترفند” و بحث نشان می دهد متوقف می شود در “نمایش امروز” و “الن.”

“من هنوز هم واقعا استفاده از همه چیز را یاد گرفتم در خیابان” گفت: ترنت که پنج توقف کلرادو “تعطیلات سحر و جادو” تور آید به ویلر خانه اپرا در شنبه در یک مصاحبه تلفنی اخیر.

او شروع به انجام سحر و جادو در بازار در بولدر در سن 9 یا 10 او به یاد می آورد و سال ها وقت صرف عبور از کلاه و یادگیری سخت درس در مورد مخاطبان دهانه توجه کوتاه (“اگر آهسته حاضر آنها فقط راه رفتن دور!”), در حالی که حد عالی رساندن خود تعامل جمعیت و مهارت و بدانند چگونه به مسئولیت رسیدگی به hecklers.

پشتیبانی محلی نگاری

“هنگامی که شما در سرگرم کننده جمعیت است که نمی خواهند به سرگرم شود و نمی دانم که آنها در حال آمدن به شما انجام دهد — اگر شما می توانید آنها را متوقف کند و به تماشای شما — سپس بعد از زمانی که مردم در حال آمدن به تئاتر و نشسته و رو به شما همه چیز آسان است,” او توضیح داد.

ترنت انجام شده در اصل “Illusionists” در برادوی و در سه نشان می دهد فصلی اجرا می شود بین 2014 و 2018. آمار نشان می دهد مطابق ترنت با دیگر جوان و نوآورانه جادوگران اولین بار بود که سحر و جادو شده بود پشت در برادوی در 25 سال پس از دیوید کاپرفیلد سلطنت.

وجود او کامل و محبوبیت بسیاری از توهمات او آوردن به آسپن از جمله کلاهبرداری های خود را با صفحه نمایش LED. همراه با درس از خیابان انجام ترنت گفت: او گردد و عمل خود را توسط کمدین و نوازندگان از او وام گرفته است و بسیاری از کلاهبرداری از تجارت برای خود و خانواده دوستانه نشان می دهد.

ایده برای استفاده از آن صفحه نمایش LED که او از teleports از طریق آمد و از دیدن یک موسیقی پاپ کنسرت. کمی که در آن او چوب مخاطبان کاربران تلفن همراه در یک مخلوط کن آمد از دیدن یک کمدین به طور تصادفی شکستن یک جمعیت کاربران تلفن.

او آوردن نوازنده Evie کلر از “america’s Got Talent” شهرت با یک گروه است که انجام خواهد شد در طول زندگی خود عمل می کنند.

“ما ترکیب موسیقی و سحر و جادو در راه است که نه قبل از انجام شده است,” او گفت:. “این چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام, اما سحر و جادو را نشان می دهد نمی شناخته شده برای داشتن موسیقی زنده است.”

و در حالی که روز خود را در بازار در تخته سنگ به شکل مهارت های خود را ترنت را از روی لئامت دادن در برادوی بالا برده او معتقد است.

“من از دیدن مخاطبان بودند که از “شیر شاه” و “همیلتون’ و ‘ماهواره’ — آنها می آیند به سحر و جادو نشان می دهد با همان سطح از انتظار برای کیفیت و تولید,” او گفت:. “بنابراین بار مطرح کردم برای خودم و برای سحر و جادو است.”

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>