ایجاد برنامه منظم برای ارتباط با عزیزان در زندگی کمک

فلوریدا تودی | No comments

آن را بازگشت به حالت عادی با عید پاک… توسط مه 1… توسط یادبود روز…

اما این درست نیست و ما باید طبیعی جدید در حال حاضر.

هر کس به مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر اما خانواده ها با عزیزان در مراقبت دراز مدت مانند تسهیلات زندگی کمک و یا خانه سالمندان دارای اضافه بار جدا بودن از آنها را به عنوان ترس از قرار گرفتن در معرض مرگبار COVID-19 ویروس منجر به محافظ مستندات.

خانواده ها بودند که shouldering بار از دست دادن شغل و تعطیلی مدارس و ترس برای سلامت خود را به حال برای آمدن به شرایط با یک دوست خود را که غیر قابل دسترس. خود را نگرانی اصلی بود و آنها را امن نگه داشتن.

در حال حاضر مردم شروع به نگرانی و تعجب می کنم در مورد چگونه آنها می توانند دوباره به هم متصل.

برخی از امکانات در حال حاضر شروع انتصاب-تنها فضای باز اجتماعی فاصله داشته باشد. این زمان ممکن است بسیار محدود است چرا که آنها به صفحه نمایش و جای بازدید کنندگان برای چند بيمار در طول روز با چند روز محبوب تر از دیگران و همچنین به عنوان آب و هوا اجازه.

برخی از مکان های اضافه شده اند تصویری بازديد با استفاده از رایانه یا تلفن های هوشمند است. اما اکثر LTC ساکنان مشکل دارند با این فن آوری و یک عضو هیات باید در سمت خود را به صورت تمام تصویری دیدار که پس از آن طول می کشد زمان دور خود را از ساکنان دیگر.

برخی از low-tech گزینه ها عبارتند از: ramping تا به طور منظم تلفن تماس. به اطمینان حاصل شود که این عزیزان می شود تماس با آن ممکن است بهتر است به درخواست کارکنان وجود دارد “بهترین زمان” تماس بگیرید و سپس آن را بخشی از زندگی روزمره خود را. ایجاد یک یادآوری ثبت نام برای اتاق خود را به طوری که آنها می توانند پیش بینی و عضو هیات می تواند کمک کند اگر لازم باشد.

ثبت نام ارائه خواهد شد امنیت به بیمار است که خانواده قطعا تماس در یک زمان خاص در روزهای خاص. هنگامی که تعهد شده است خانواده به دنبال از طریق و بنابراین به عنوان نه به نا امید بیمار و یا آنها را به عدم اعتماد از کارکنان است که امیدوار کننده است که تماس تلفنی.

بيماران مبتلا به زوال عقل از دست دادن توانایی یادگیری و حفظ اطلاعات جدید است. بنابراین حتی اگر آنها شده اند گفت: بارها در مورد این بیماری همه گیر آنها در حفظ و درخواست که در آن خانواده خود را است. نشانه یا چند لایه یادداشت ها ممکن است مفید برای تقویت, چرا هیچ بازدید کنندگان است.

هفتگی کارت و حروف را به یک پشته از خواسته های گرم برای بیمار نگه دارید. آن را به یک تلاش گروهی. بسیاری از دوستان و همسایگان که ماندن در منزل خواهد بود خوشحال به قلم یک توجه داشته باشید و یا ارسال یک کارت. شاید یک کلیسا و یا گروه اجتماعی می تواند زمین را به عنوان به خوبی.

مردم به اشتراک گذاری عکس ها در رسانه های اجتماعی اما این مانع ترین مراقبت طولانی مدت ساکنان. پیدا کردن یک راه برای به اشتراک گذاشتن این عکس های گرانبها با آنها. یک تخته بولتن یک راه است. الکترونیکی قاب عکس که می تواند با پر مستمر مونتاژ خاطرات دیگری است.

می گویند آن را با گل. یک نسل پیش در بیمارستان اتاق پر شد با ترتیبات گل فرستاده برای تشویق بیماران. در حال حاضر یک دسته گل از گل باغ مرکز یا فروشگاه مواد غذایی می تواند به یاد شما عزیزان است که شما در حال فکر کردن از آنها. یک دختر که عاشق یاس بنفش رنگ گل سرخ فرستاده شده در هر هفته با توجه “you are my افزایش یافت.”

آنچه در مورد غذاهای مورد علاقه? هیچ چیز تداعی یک سفر احساسی مانند بو و طعم از یک دستور خاص. برخی از امکانات اجازه می دهد, در خانه, موضوعات, در حالی که دیگران نیاز دارند که تنها رستوران یا فروشگاه خریداری اقلام به ساخت; و این نیاز به مهر و موم شود تا این بسته را می توان پاک کرد. فقط خرید نزدیک ترین چیزی که به دستور اصلی و شامل یک توجه داشته باشید در مورد چگونه آن را به شما یادآوری می کند که در خانه حافظه.

بیشتر: Tronetti: شستن دست و صورت و ماسک و دستکش, oh my!

بیشتر: بیماری آلزایمر نه تنها تحت تاثیر قرار سالمندان

بیشتر: دکتر Tronetti: گرفتن بیشتر از خود telehealth تصویری بازدید

و اجازه دهید مراقبت از تاسیسات کارکنان به عنوان به خوبی. وظایف خود را چهار برابر افزایش داد تا آنجا که غربالگری (فروشندگان بسته های کارکنان) تمیز کردن و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از ساکنان خود را و خود را.

البته آنها درک خانواده های نگرانی, اما آنها هولناک که با تماس در تمام ساعات روز و شب است. به جای درخواست یکی از رهبران تیم در دولت و یا پرستاری در مورد زمان و آنها را به تماس و یا پیدا کردن اگر شما می توانید ارسال یک مختصر ایمیل و یا متن است که می تواند پاسخ داده شود بعد. آن را نیز مفید باشد به یک تعیین شده خانواده سخنگو.

شما می توانید این فرصت را به سوال در مورد ارسال یک درمان خاص برای کارکنان مانند یک جعبه شیرینی و یک سینی از کوکی ها و یا برخی دیگر از ژست. آن را ممکن است بهترین برای هماهنگی این طریق فعالیت های مدیر و یا دولت به عنوان آنها ممکن است نیازهای خاص و یا درخواست.

هنگامی که شما در نهایت می توانید برای دیدن شما عزیزان آنچه شما می توانید انتظار? هنگامی که شما بازدید از نوه شما لبخند چقدر آنها رشد کرده و چقدر آنها می توانند پس از آخرین بازدید شما. با مراقبت طولانی مدت مقیم آن است که بیشتر احتمال دارد که شما را متاثر شده و زیان است که رخ داده است.

آنها احتمالا به نظر می رسد frailer و باید بیشتر مشکل با ارتباط ، هماهنگی و درک. آنها ممکن است به رسمیت نمی شناسد شما حداقل حق دور نیست. به عنوان پیشرفت زوال عقل بسیاری از مردم رفتن به عقب در زمان و تصور می کنیم کودکان خود را به کودکان نه بزرگسالان. بنابراین آنها ممکن است فکر می کنم که آنها میانسال و پسر خود را با برادر شوهر و یا پدر به جای فرزند خود را.

اما به نوعی آنها را می دانم که شما کسی که مراقبت در مورد آنها. شما ممکن است نیاز به صرف برخی از زمان رفتن را از طریق عکس های قدیمی به آنها را به تاریخ. شما ممکن است نیاز به نگه داشتن مکالمه محور منافع و یا مشاغل قبلی به جای های داستان های جدید. شما باید برای دیدار با آنها را به جایی که آنها هستند به جای که در آن شما می خواهید آنها می تواند.

این ویروس ممکن است سرقت کرده شما از این توانایی را به فرد شما را دوست دارم اما آن را نمی تواند نگه داشتن شما را از نشان دادن آنها را در راه های دیگر فقط چقدر شما آنها را دوست دارم.

جانت Rooks SW, کارشناسی ارشد هماهنگ کننده Parrish ارشد حل و پاملا Tronetti انجام است مدیر پزشکی از پیری خدمات در Parrish مرکز پزشکی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>