ساز اسپارتان پشه Eradicator شکایت زیست شناس که انتقاد محصول

لدگر | No comments

یک هتیزبرگ شرکت است که باعث محبوب پشه ریشه کن کردن محصول تحت پیگرد پنسیلوانیا زیست شناس که گفت: محصول کار نمی کند.

ACT2 Inc. باعث تجمل پشه Eradicator — که این شرکت بیداد در وب سایت خود را به عنوان “منحصر به فرد موثر و ماندگار مستمر پشه کنترل محصول است.”

این eradicator آویزان از درخت اندام ندارد و نیاز به قدرت تنها یک لرزش با آب گرم.

این شرکت گفت: eradicator به طور قابل توجهی کاهش جمعیت پشه در حدود 15 روز — ارائه تا 95% کنترل به مدت 90 روز. آن را ادعا می کند آن را ارائه می دهد همان جلب است که تساوی پشه ها به مردم و حیوانات.

اشکال نیش: 10 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد پشه های نجومی

این شرکت در سال 2020 سایت نمی گویند که چگونه این eradicator کار می کند و یا چه راه حل این است که در داخل آن است.

اما Jefferspet سایت — آلاباما دام و حیوان خانگی عرضه شرکت که مبادرت به فروش eradicator — می گوید راه حل این است که حدود 11 درصد کلرید سدیم یا نمک حدود 88 درصد ساکارز یا قند و .18% مخمر.

چه تجمل پشه Eradicator ساز می خواهید ؟

در یک طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منطقه شرقی پنسیلوانیا در دسامبر. 17, ACT2 ادعا کالین Purrington — سابق استاد زیست شناسی که در گذشته تدریس در Swarthmore College خارج از فیلادلفیا در سال 2011 است — اهانت شرکت خود را از طریق اظهارات و اقدامات بیش از چهار ماه گذشته.

این شرکت تحت پیگرد Purrington افترا و بیش از 75000 دلار خسارت و همچنین بهره, هزینه, هزینه های وکیل تنبیهی خسارت دستور منع بیشتر اظهارات توهین آمیز و یک جمع از اظهارات قبلی.

چه Purrington می گویند ؟

“من یک جعبه در پنسیلوانیا و من امیدوار بودم این امر کار” Purrington گفت: در مصاحبه با هتیزبرگ ، “من به سخنرانی در مورد چگونه صاحب خانه می تواند محافظت از خود در برابر پشه ها.

“من صرف تابستان را به دیدن اگر پشه ها به آن جذب. من نمی توانستم یک پشه به زمین در آن است.”

وکیل برای ACT2 بازگشت نیست یک تماس از آمریکا برای اظهار نظر در این مورد است.

در آن شکایت ACT2 مدعی Purrington شده است گفتن مشتریان این محصول قرار می دهد و آنها را در خطر ابتلا به ویروس نیل غربی و شرقی Equine Encephalitis — گسترش به مردم توسط پشه. این شرکت می گوید این غلط است و تمایل دارد به منظور بالا بردن زنگ.

این ادعا Purrington باعث می شود نادرست است که این محصول را شامل نمی شود یک آفت کش ها. این شرکت می گوید آن را ندارد.

ACT2 می گوید Purrington ادعای خروج از اين آفت کش اجازه می دهد تا شرکت برای جلوگیری از مقررات دولتی. این شرکت می گوید این دولت تنظیم و که — بر خلاف Purrington این اظهارات — پشه ها مناسب می تواند در داخل محصول به نوشیدن حشره کش.

مقامات با می سی سی پی, دفتر کارخانه صنایع گفت: با استفاده از این آژانس حفاظت از محیط زیست فدرال حشره کش و قارچ و مرگ موش اقدام به ثبت نام اسپارتان پشه Eradicator در این دولت است. این قانون یک قانون فدرال که مجموعه اولیه سیستم در ایالات متحده از آفت کش ها و مقررات برای حفاظت از اعمال مصرف کنندگان و محیط زیست است.

این شرکت می گوید Purrington متهم کرده است آن را ساخت بهداشت ادعا می کند در مورد آن محصول است که آن را می گوید آن است. آن را می گوید Purrington با استفاده از اعتبار علمی به اعتبار ادعای خود را.

ACT2 متهم Purrington ارسال مشابه اظهارات توهین آمیز به دولت و سازمان تنظیم مقررات و درخواست از آنها برای یاغی محصول.

ACT2 به چند نمونه از Purrington اظهارات از جمله برخی پست شده در رسانه های اجتماعی. اظهارات خود را شامل:

“این شرکت خجالت است که در ایالت می سی سی پی که هرگز نباید اجازه داده اند آن را به عمل در وهله اول است.”

چگونه اغلب Purrington شده است صحبت کردن در مورد اسپارتان پشه Eradicator?

این شرکت گفت: این آگاهی از حدود 150 اظهارات Purrington مربوط به هر شرکت و یا تجمل پشه Eradicator که به نظر می رسد در آمازون, Facebook, Twitter و Purrington وب سایت خود.

این شرکت می گوید Purrington ساخته شده است که ده ها تن از بیانیه که آن را طول می کشد استفاده از مردم ساده لوح و محصول یک کلاهبرداری است.

Purrington می گوید او خاص بودن توسط صاحبان تجمل.

“من فکر می کنم وجود دارد صدها اگر نه هزاران نفر از بررسی منفی در آمازون و من تنها یک شکایت شده,” او گفت:. “من شک دارم ماشه برای این شرکت است و من هشدار سازمان تنظیم مقررات.

“وجود دارد برخی از ایالت ها نیاز به کارآمدی اطلاعات — ایندیانا و یک زن و شوهر از کشورهای دیگر به آن نیاز دارد.”

با وجود طرح دعوی در دادگاه علیه او Purrington گفت: او نمی پشیمانی ساخت اظهارات خود را.

“من ایستاده همه چیز,” او گفت:.

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>