مرد متهم در Alcorn دانشجويان تیراندازی مرگ و میر برگزار شد 200K $باند

لدگر | No comments

A 20-year-old نچیز مرد ساخته شده اولیه دادگاه ظاهر پنج شنبه در شهرستان کلیبورن دیوان عدالت.

Jerrell دیویس شد متهم با تشدید حمله در تیراندازی مرگ و میر ناشی از دو وضعیت دانشجویان دانشگاه. دو دانش آموز دیگر مجروح شدند در تیراندازی.

دیویس’ باند راه اندازی شد در $200,000 یک منشی دادگاه در روز جمعه گفت. او همچنان در زندان شهرستان کلیبورن به جای اوراق قرضه.

اتهامات دیگر ممکن است انتظار و دیگران ممکن است متهم در تیراندازی کلانتر محقق Troy Kimble گفت. او گفت: دیویس بود نه یک دانش آموز در Alcorn.

جیمز Carr, 22, از, itta Bena و 19 ساله طاهر Fitzhugh از بروکهیون پنسیلوانیا به ضرب گلوله کشته شدند دوشنبه شب در خارج از پردیس اتش در مکانی به نام “کشتی نوح” است که در یک محل اقامت خاموش ایالات متحده 61 حدود 13 کیلومتری شمال دانشگاه.

یکی دیگر از دانشجویان در بیمارستان بستری شد در پایدار در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی. یک چهارم دانش آموز مجروح شد اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

یک شمع افروزی برگزار شد بعد از ظهر سه شنبه برای کار و Fitzhugh در وضعیت که در آن رئیس جمهور Felecia شبستان ارائه شده اطمینان کلمات.

“من اذعان کرد که وجود دارد هیچ کلمه ای که من می تواند به شما کمک خواهد کرد که به کاهش درد در قلب خود را,” او گفت:. “این درد را با شما خواهد بود برای یک زمان طولانی. اما زمان تمام زخم ها. شما باید برای با هم ماندن. شما را به ادامه تشویق هر یک از دیگر. شما باید وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر.”

مروارید: وندی رستوران کارگر کشته شده توسط co-worker, مقامات می گویند که

جکسون: 2 بیمارستان باپتیست کارکنان کشته در محوطه دانشگاه. مشکوک تیرانداز مرده یافت

مقدمات مراسم تشییع جنازه برای کار و Fitzhugh اعلام نشده است.

Kimble در دسترس نیست برای نظر جمعه. این تحقیقات همچنان ادامه دارد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>